DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dina je zanimljiva investitorima a ne dioki. Vjerujem da ce ozbiljni investitori radije kupit kompletan dioki s dugovima nego se navlacit i riskirat kupujuci stecajnu masu. Ovoj vladi nisam nikad vjerovao,ali voda je dosla do grla i svima je u interesu pokretanje sad a ne za 10 godina

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Odmah spuštena lazna kupnja sa nabildanim skrivenim nalozima, čim je netko udario po bidu sa 3000+ komada.


Dina je zanimljiva investitorima a ne dioki. Vjerujem da ce ozbiljni investitori radije kupit kompletan dioki s dugovima nego se navlacit i riskirat kupujuci stecajnu masu. Ovoj vladi nisam nikad vjerovao,ali voda je dosla do grla i svima je u interesu pokretanje sad a ne za 10 godina

Dina je interesantna iz niz razloga ….. ja izdvajam ovaj!
…Dina has established a company in relation to the planned LNG terminal facility at KrK Island, expected to be in operation from 2014 and established by 8 foreign and Croatian partners in the energy sector, including INA….
Vaš link …

Dakle LNG – UOSTALOM zbog toga dolazi delegacija iz Qatara i nije ni prva ni zadnja!
A Dioki je interesantan jer je vlasnik Dine:


Odmah spuštena lazna kupnja sa nabildanim skrivenim nalozima, čim je netko udario po bidu sa 3000+ komada.

ne samo to nego je prodaja duplo jača od kupnje i ima preko 90.000 dionica! to je brojka koju nismo na prodaji vidjeli godinu dana [emo_zacudjen]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Još jedan udar istom snagom…….

Izgleda da je nekom ovo dobra cijena za tutanj……[emo_zacudjen]

Kolega sava “”Dakle LNG – UOSTALOM zbog toga dolazi delegacija iz Qatara i nije ni prva ni zadnja!
A Dioki je interesantan jer je vlasnik Dine””

To je nekad vrijedilo…i dioki i dina su bez svoje imovine jer je ona ili pod hipotekom ili u nekom drugom obliku u vlasnistvu vjerovnika…i to je nazalost cinjenica koju svi mi jako cesto zaboravljamo.
Nista nije vase ako ste to kupili ili dobili na kredit ili ste nekome duzni a ne vracate te dugove…imovina je od onog kome ste duzni..svidjalo se to vama ili ne.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Još jedan udar istom snagom…….

Izgleda da je nekom ovo dobra cijena za tutanj……[emo_zacudjen]

Izgleda za akumulaciju,netko je to i pokupio



Odmah spuštena lazna kupnja sa nabildanim skrivenim nalozima, čim je netko udario po bidu sa 3000+ komada.

ne samo to nego je prodaja duplo jača od kupnje i ima preko 90.000 dionica! to je brojka koju nismo na prodaji vidjeli godinu dana [emo_zacudjen]
[/quote]aha ti si od onih sto broje ukupnu k/p ,,to je strategija pionira na TK
[emo_naivan]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


aha ti si od onih sto broje ukupnu k/p ,,to je strategija pionira na TK
[emo_naivan]

na prodaji do 20 kn je 50.000 dionica pa navali junače, od jalovog navlačenja piskaranjem dionica neće narasti kao što si se već uvjerio na Ingri danas [emo_smijeh]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


Kolega sava ""Dakle LNG – UOSTALOM zbog toga dolazi delegacija iz Qatara i nije ni prva ni zadnja!
A Dioki je interesantan jer je vlasnik Dine""

To je nekad vrijedilo…i dioki i dina su bez svoje imovine jer je ona ili pod hipotekom ili u nekom drugom obliku u vlasnistvu vjerovnika…i to je nazalost cinjenica koju svi mi jako cesto zaboravljamo.
Nista nije vase ako ste to kupili ili dobili na kredit ili ste nekome duzni a ne vracate te dugove…imovina je od onog kome ste duzni..svidjalo se to vama ili ne.

Pozdrav

Malo mi je čudno tvoje razmišljanje – tvrdiš da nema imovine a onda se svim silama upinješ da dokažeš kako ima imovine no ona je pod hipotekom.

Qatar je pokazao interes za LNG terminal – to je Diokijeva imovina koja je pod hipotekom.
Mislim da ovo najviše odgovara istini.

Ako vam je sva imovina pod hioptekom i ne vracate dugove onaj koji bude htio to od vas otkupit nece pitat vas za cijenu vec onoga kome ste duzni…jos samo tren djeli dioki od rasprodaje imovine po cijeni daj sta das i jedino ga politika drzi tu di je ..to je jasno vec jako dugo vremena . Sve ovo su samo trazenja i izmotavanja da se ne prizna poraz slavka i ekipe.. Recite mi dali bi vas drzali toliko “u zivotu” da ne izvrsavate obaveze i imate tolike dugove ?. Samo ako imate kuma tamo gdje ga ima rj. Da je proglasen stecaj dioki bi odavno radio i radnici imali place…ali ga nebi iamo rj..Ovako lako moguce da rj izadjue najbogatiji a svi drugi bez gaca jer u kakvoj je situaciji njemu bi i kuna za dionicu bila premija.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

… lijepo netko u valovima jeftinije kupuje …

Današnji pad cijene dionice diokija je za mene očekivan.Nakon višednevnog ogromnog rasta gdje su kratkoročni špekulanti većinom u velikom dobitku došlo je do odljeva novca u ziheraške dionice popur ht-a i ernta-a.Već od sutrašnjeg dana pa cijeli idući tjedan dioki ide gore do konačne objave i konferencije za novinare zainteresiranih ulagača.Mislim da su ti ulagači htjeli čekat konačni stečaj i konačnu rasprodaju bi je sačekali još neko vrijeme te u nabidavanju pokušali doći do onoga što ih interesira.Međutim ako nešto želiš pod svaku cijenu onda ti nabidavanje sa ostalima ne paše jer ti nitko ne garantira da ćeš to i dobit.Izgledan scenarij koji nije nerealan je da preuzmu dioki i samim tim dinu te i sve njihove nekretnine,postrojenja kao i dugove.Otplatom hipoteka na nekretnine postaju vlasnici svega.U prilog tome ide i njihove spomenuta financijska neovisnost,vlastita sirovinska baza,najava pokretanja čim prije proizvodnje,osigurano tržište proizvoda,uhodanost u ovom biznisu što smo mogli čuti ovih dana.Pitanje je samo koliko će ponudit a minimum sigurno neće jer u slučaju neuspjeha se onda opet vraćaju na početak i u borbu sa konkurencijom.Dakle ako dođe do takovog preuzimanja onda smo u plusu svi koji smo u posjedu ove dionice kupljene po bilo kojoj cijeni u zadnjih par mjeseci.Sretno svima u narednim danima.

“To nije pitanje vjerovanja. Jedini naučni stav koji čovjek može o bilo čemu da zauzme, je pitanje da li je to istinito"

ja vise ne znam da netko moze vjerovati linicu i ostalim akterima ove trakavice

Postanite Eu-robovi


Izgledan scenarij koji nije nerealan je da preuzmu dioki i samim tim dinu te i sve njihove nekretnine,postrojenja kao i dugove.Otplatom hipoteka na nekretnine postaju vlasnici svega.

Jel ti znaš koliki su dugovi sve skupa? Oko 2.5-3 milijarde kuna ako se ne varam. Tebi je izgledan scenariji da neko preuzme tolike dugove?

New Report

Close