DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

15,02 je blizu


15,02 je blizu

Da blizu je ,nadam se da ima netko,, pametan ,,u ovom ludilu da sve ovo vrati u normalu ili će nas LUĐACI zauvjek pokopati…sretno svima nama..

obrisali mi prvi post u godinu dana a samo sam napisao da “uprava” diokija ni glasa da pusti od sebe(uz mali pridjev,neću više)

Meni je super ideja da odemo vikat ispred upravne zgrade u kojoj nikoga nema! Ostalo mi je nekaj lovice sa burze pa molim da mi se u Inbox jave zainteresirani za okretanje jaganjca pred istom! Da bar imamo neki program na prosvjedu!

zaprudjanec

Dok ima aska, nema zime. Dečki bi jeftino, ja ih razumijem..[emo_beztona]

Ako se sjećate naloga na asku od četiritisućeinešto komada pred dva dana, prošao je po bidu. On mi je indikativan. Burza nije za ljude slabih živaca..[emo_naivan]

I GOSPODO HOĆE LI SE POJAVITI NEKAKVA DOBRA VIJEST NPR. SVE JE DOGOVORENO I POTPISANO OD STRANE DIOKIJA I ULAGAČA KOJI ŽELI OSTATI ANONIMAN (RECIMO ILI MOŽDA ĆEMO NAGAĐAT DA JE TO RJ ALI NEMA VEZE)I DA PLAĆE IDU NA ISPLATU DO PETKA 15,02 A POČETAK PROIZVODNJE UNUTAR TEKUĆEG MJESECA

“I GOSPODO HOĆE LI SE POJAVITI NEKAKVA DOBRA VIJEST”

Samo vi buncajte u bunilu, 15.2. slijedi otrežnjavanje!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


"I GOSPODO HOĆE LI SE POJAVITI NEKAKVA DOBRA VIJEST"

Samo vi buncajte u bunilu, 15.2. slijedi otrežnjavanje!


i poslje 15.2 dolazi 16.2 ne vrijedi vam ovako ispoljavat svoje frustracije
jedino vam je riješenje napustite pogone
Mihaljevic vam više ništa ne zastupa sve se riješava na Žitnjaku

nema ovdje ničega osim laž na laž…i tako već duže od godinu dana [emo_palacd]


"I GOSPODO HOĆE LI SE POJAVITI NEKAKVA DOBRA VIJEST"

Samo vi buncajte u bunilu, 15.2. slijedi otrežnjavanje!

A šta je to 15.02. – nešto specijalno?
Koliko traje predstečajna nagodba po Zakonu?

15.02. će biti plaća za siječanj,naravno

New Report

Close