DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da se nešto kuha kad su svi ovako zašutjeli – političari su prestali lagati, sindikati više ne spominju radikalne akcije poput kuhanja graha ili blokade kakvog kioska, a izgleda da su ih i ugledni investitori konačno prestali proganjati, uprava šuti kao i obično zadnjih godinu i pol, radnici šute i čekaju 15.2. i isplatu obećanog (kako da ne, uopće nemojte sumnjati da će vas ponovno zaje…). Svakih par dana u novinama izađe kakav tekst o tome kako očajni radnici više ne mogu izdržati, ali nakon toga opet muk do sljedeće prilike. Kad zavlada ovakva tišina obično to ne ispadne dobro…
Ja baš mislim da je suprotno![emo_smijesak]

Mislim da se nemogu dog. oko udjela i da nece biti dogovora.


Mislim da se nemogu dog. oko udjela i da nece biti dogovora.

odlicno…samo još reci odakle imaš inf…ili paušalno pricaš

prosvijedi su 18,02 ispred upravne zgrade ujutro


prosvijedi su 18,02 ispred upravne zgrade ujutro

kakva korist od toga? zasto nisu na markovom trgu? Mislim da vas sindikati (ili tko je vec organizirao prosvjede) malo vuku za nos?

tri ponude su..dogovoriti će se sa jednim


tri ponude su..dogovoriti će se sa jednim

ma gdje to piše da su 3 ponude???? možda su 3 potencijalno i uvjetno zainteresirana, ali 3 ponude nisu!!!!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

na stolu su..nisi upućen vidim

Protiv koga čemo prosvjedovati ispred upravne zgrade.Gdje si bio nigdje sto cemo postignuti i saznati NIŠTA.Krivo mjesto i krivo vrijeme.

što to znači da ćemo do petka dobit lovicu ili će biti sve riješeno pa ćemo opet malo čekat

do 18 će biti poznat vlasnik i vjerujem isplaćena plaća


što to znači da ćemo do petka dobit lovicu ili će biti sve riješeno pa ćemo opet malo čekat

Kolega baš se svi otimaju da nam isplate zaostatke..

New Report

Close