DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve je to uvod u LNG i oko toga se puno toga lomi u čitavoj regiji.

Hrvatsko-katarski plan za LNG ugrožava mađarske strateške interese
22.11.2012 10:58:00 | Izvor: Berislav Jelinić/Aktual/Presscut
http://limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=INA-R-A&Source=Z

A ekipa je već na Krku preko Caliskana!


odlican post…a ovaj pad u ovih par dana je isceniran i namjerno se ruši cijena dionice


ovaj pad u ovih par dana je isceniran i namjerno se ruši cijena dionice

nitko ne ruši s nekakvom namjerom nego su ljudi u nedostatku informacija i u strahu zbog pada cijene počeli prodavati
sjećam se zadnji put kad je bilo tako, probilo je na kratko ispod 10 kn, a onda je otišla nazad kao raketa preko 20 kn….ne bi me čudilo da se povijest ponovi jer špekulante zapravo i nije briga kad će se pogoni pokrenuti i hoće li DIOKI zaraditi sa zemljištem LNG-a ili ne

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



ovaj pad u ovih par dana je isceniran i namjerno se ruši cijena dionice

nitko ne ruši s nekakvom namjerom nego su ljudi u nedostatku informacija i u strahu zbog pada cijene počeli prodavati
sjećam se zadnji put kad je bilo tako, probilo je na kratko ispod 10 kn, a onda je otišla nazad kao raketa preko 20 kn….ne bi me čudilo da se povijest ponovi jer špekulante zapravo i nije briga kad će se pogoni pokrenuti i hoće li DIOKI zaraditi sa zemljištem LNG-a ili ne
[/quote]

Taj tjedan kad je dionica rasla Sava je bio bolestan pa nije pisao na forumu. Dolazi hladnije vrijeme mozda sa opet razboli pa DIOK odskoci.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ja ću čekati na 6-7kn, možda se tu odbije.



Sve je to uvod u LNG i oko toga se puno toga lomi u čitavoj regiji.

Hrvatsko-katarski plan za LNG ugrožava mađarske strateške interese
22.11.2012 10:58:00 | Izvor: Berislav Jelinić/Aktual/Presscut
http://limun.hr/main.aspx?id=91753&Ticker=INA-R-A&Source=Z

A ekipa je već na Krku preko Caliskana!


odlican post…a ovaj pad u ovih par dana je isceniran i namjerno se ruši cijena dionice
[/quote]

25 slijedećih godina je definirana budućnost Krka obzirom da je Qatar osigurao LNG!
Sve je objavljeno i o restrukturiranju iza kojega stoji Vlada pa nema razloga za priče kao da nema ništa nova – sve ide svojim tjekom.

Ima li kakve veze s ZGB Inino potpisivanje ugovora za Izrada glavnog projekta za optimizaciju rada Etanskog postrojenja?
Je li to ono za što se Dioki borio 5 godina sada došlo na red?
Ako jeste što se čekalo do sada?

Pa očito se čekala Nova godina.

Kao što već napomenuh.

– deda mraz i onaj koji misli braniti prepisani diplomski rad

– mislim da li on razumije da bude morao napraviti novi diplomski (ili mu i to treba nacrtati

– mogu samo zamisliti kako je odgovarajući došao do diplomskog

1 janje, 2 pršuta i ja pametan

[emo_plazi][emo_palacd]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]



ovaj pad u ovih par dana je isceniran i namjerno se ruši cijena dionice

nitko ne ruši s nekakvom namjerom nego su ljudi u nedostatku informacija i u strahu zbog pada cijene počeli prodavati
sjećam se zadnji put kad je bilo tako, probilo je na kratko ispod 10 kn, a onda je otišla nazad kao raketa preko 20 kn….ne bi me čudilo da se povijest ponovi jer špekulante zapravo i nije briga kad će se pogoni pokrenuti i hoće li DIOKI zaraditi sa zemljištem LNG-a ili ne
[/quote]

Ova cijena postaje zanimljiva za ulaz, makar radi trejda [emo_cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

rekoh jučer ali me brisao devet danas

trejderi se bude…[emo_smijesak]

E, decki, nadam se, da ste se nakrcali jucer i danas… Idemo gore opet.

Double bottom na 10 kn bio[emo_smijeh]

Budi se istok budi se zapad.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ja sam prije dva dana rekao da je to sve timski rad

New Report

Close