DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hahaha, evo opet blokade! Ova ZSE je živa smijurija [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ja sam upravo napisao kako su ovakve blokade legaliziranje manipulacije i da se tu podhitno nešto treba učiniti i moderator mi izbriše post.

Treba dopustiti neograničeno trgovanje.
Ako je vijest loša, neka odmah ode na -50% kao i vani.
Isto tako i u suprotnom smjeru.

neko vas zayebava..i radi namjerno +- blokade..nek se vidi da je to najveca glupost od zse postojanja…ovako moze cijeli dan igrat sa nalozima i drzati zablokirano….katastrofa ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Da je nešto bilo upitno Dioki bi ponudio novi plan a ne samo ispravak postojećeg u 7:45 sati?

Ako nije prošla nagodba za DIOKI ima li smisla ročište za DINU?

Nemože se igrati cjeli dan sa blokadama, HANFA kontaktira brokersku kuću za očitovanje, i taj je pod povećalom….ima tu kojekakvih kaznica…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ing@ evo ti kako nemoze [emo_smijesak][emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

evo novi info
još se ništa nezna
prgovori u tijeku
dina u nešto boljoj poziciji

ovo stvarno prelazi sve granice, zašto nije propisano da se nakon 2. ili 3. blokade trgovanje nastavlja bez ograničenja nego puštaju da se takvi kao ovaj lik iživljava s par stotina komada koje uopće ni ne želi prodati nego samo stavi na prodaju da izazove blokadu pa odmah nestane?!?

jel netko broji izmjene?

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Još par minuta do deblokade…pa nova blokada? [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

7 blokada danas…sigurno smo na 10 do kraja dana 😀

ma trebalo je danas cijeli dan blokirati….

Lijepo je poklopilo ovo što se sunčao sa 1500 kom na 22,5, nakon isteka blokade.
Da vidimo hoće li još biti tako “hrabrih”.

Nova blokada, valjda 10.-a po redu, a u pravilu se ništa ne protrguje… spava li uprava ZSE da ne vidi kako netko zahebava s tim blokadama?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close