DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo više mašte anricom, daj se potrudi kad navlačiš nemoj onako bezveze.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ja samo hoću kupiti a želim što povoljnije 🙂 ,bojim se da ne pogodim trenutak.

Svi te podržavaju u tome jer žele isto i znaju kako ti je 🙂

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Šta se može očekivati od susjeda?uvjek su nas susjedi ebali!dobili su opet priliku i povjest se ponavlja!Diokijev Bog je u Budimu!

@cubs
po meni je davanje upravljačkih prava u ruke MOLa za manje od 50 posto vlasništva jednako veleizdaji
osoba koja je to dozvolila pije kave po esplanadi
a zahvaljujući našem pravosuđu još dobija i godišnje odmore pa se s vitrom provodi po jadranu
svima nam se smije u lice
a vi radnici na burzu
pamet nam odlazi pretvaramo se u koloniju mađarske

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ma da, za sve su krivi Mađari, Marsovci…
Jednom kada shvatimo da smo za sve ovo krivi i odgovorni mi sami, možda se nešto promjeni.

Nadam se samo da su članovi Radničkog Vijeća Dioki na sjednici Radničkog vijeća koja je održana 17.10.2012. u velikoj dvorani u Upravoj zgradi konačno shvatili da uskoro neće biti ni Radničkog vijeća, ni sjednice, ni Upravne zgrade, ni dvorane, ni potrebe za njima…
Također da njihova svrha, misija i položaji za koje su se u prošlosti toliko grčevito borili, uskoro jednom za svagda prestaju.

Nije mi drago što ću ostati bez posla, ali kad razmislim da i za njih nema više budućnosti, nenako mi dođe lakše jer znate onu narednu: na kraju shvatiš da ima Boga!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

ne nismo si MI to učinili, točno s zna TKO je to učinio
ti ljudi imaju ime i prezime
nemojte uopćavati stvar, time umanjujete i izjednačavate nedjelo, još i djelite nedjelo s nevinima, a to je većina običnog hrvatskog puka
TOČNO se zna TKO je to učinio i opet ponavljam pije kave po esplanadi
a glede ugara, kada sudjeluješ u nedjelu i ti si tako tretiran
ako kupiš ukradeni automobil, čak i ako nisi znao da je ukraden, automobil ti se oduzima i vraća stvarnom vlasniku
ljudi koji su to učinili za ugare radili su interesu ugarske države, a ljudi koji su to učinili INI radili su za svoj džep
ali to NISMO MI niti marsovci

Status Quo: Roll Over Lay Down

Renči

– ako ovako nastaviš pozovem TE na đir do Marsa i natrag
– ako imaš vremena možemo skočiti i do Munchena, uglavnom petak je odličan dan zalet

lp[emo_namigusa]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Kupnja je danas na vrlo niskoj razini pa bi se moglo lako dogoditi ili mali promet do kraja ili dolazak na 16 kuna. Premali je broj dionica na kupnji samo 6.000 komada. To nikad nije dobro za neku dionicu , naročito kod puno onih koji bi pobjegli iz dionice a situacija sa prvih 10 ne ukazuje na skupljanje već daytrejding. Ostaje da vidimo današnji promet koji će ukazivati na daljnji tijek cijene, ali padd je izvjesniji od rasta ako promet bude velik.

E pa Đuro ima tešku ruku.


pa što ne pada?
izgleda da je Miro bio u pravu,bravo Miro.

Da,bravo za uspješnu prognozu iz treće.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close