DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..evo sad kad majstor kupi na 27,xx maknut će i ask sa 28,xx

svaka čast majstoru, ali general ipak mijenja liniju odbrane i povlači se na rezervni položaj


“zahtjeve ključnih vjerovnika: Hypo Group Alpe Adria, HEP Grupa i Zagrebačka banka d.d. za odgodom predmetnog ročišta, kako bi proceduralno bili u mogućnosti dobiti potrebna odobrenja za podršku predloženom planu restrukturiranja”
Evo vam i potvrda da nagodba prolazi…

To nije potvrda da nagodba prolazi nego je potvrda da banke nisu do sada dobile potrebna odobrenja…a da li će ih uopće dobiti, to je upitno!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Čitav dan razmišljam kako to i nije baš normalno, ovolika rasprodaja a bez insidera.
Ali uopće ne vidim razloga za ove koji su poludili na asku.


To nije potvrda da nagodba prolazi nego je potvrda da banke nisu do sada dobile potrebna odobrenja…a da li će ih uopće dobiti, to je upitno!

Ma da.. whatever….

Ugodan vikend…

Gospodo radnici stara poslovica kaže:” Čekaj magare da trava naraste”

Na diokiju je što bi američani rekli WTF…klasičan iskrcaj ( copy-paste tipa varteks,ingra itd….)

Samo da vam za vrijeme odgode ne dodje ponuda iz qatara ili rusije…ocit je pritisak bio zadnjih dana i vrzmanje “belosvetskih” trgovaca cim je ovo islo prema preuzimanju od strane cermaka…rekao sam vam da mu je ovo zadnja sansa da jeftino dodje do Diokia…lome se koplja ovdje..jako lome.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Znači Rusi ulaze sa Čermakom , dobra informacija..

Dokup


Samo da vam za vrijeme odgode ne dodje ponuda iz qatara ili rusije…ocit je pritisak bio zadnjih dana i vrzmanje "belosvetskih" trgovaca cim je ovo islo prema preuzimanju od strane cermaka…rekao sam vam da mu je ovo zadnja sansa da jeftino dodje do Diokia…lome se koplja ovdje..jako lome.

Pozdrav

u pravu si.ugodan vikend svima.

Što se ovdje pare pogubiše.


Samo da vam za vrijeme odgode ne dodje ponuda iz qatara ili rusije…ocit je pritisak bio zadnjih dana i vrzmanje "belosvetskih" trgovaca cim je ovo islo prema preuzimanju od strane cermaka…rekao sam vam da mu je ovo zadnja sansa da jeftino dodje do Diokia…lome se koplja ovdje..jako lome.

Pozdrav


čim general uplati svoje pare, evo me isti čas sa njim u kontranapadu, do tada tjedan odmora

😀 ma bravo ekipa.. samo derite po bidu…fino zakucavanje u blokadu…

šta se sad desilo ,koje su to igre ovdje

šta je je, fino ju izrokalo….ha ništa od drugog tjedna u protuofenzivu
ugodan vikend u iščekivanju boljih vijeti za sve
[emo_smijesak]

Uff, izgleda da će DIOKI idući tjedan biti ispod 20 kn…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close