DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




500 kom po 15 kuna, ovdje se sve čini da slabije ruke posumnjaju u svoje odluke…

A u kojoj je onda ulozi ovaj navlakač sa 10.000 komada na 20,60 kn osim da pogura kupnju prema gore pa da se iskipa po njoj?!? [emo_palacd]
[/quote]

Navlakač ??? Daj mu onda 10 000 kom ako imaš (ili netko drugi molio bih) pa ćemo viditi di će cijena. Ako je navlakač, cijena će pasti poslije toga, a vidiš ja se kladim sa svom svojom lovom (velika večina portfelja) da znam da ne želi rast jer skuplja.

Je li se navlakač inače miče s kupnje kad krene rast? E pa vidiš, ovaj se miče, jer ne želi dati potporu rastu, dok se ne uvjeri da ne može dobiti više po bidu, a onda ćemo imati opet transkciju po 12 000 – 14 000 kom, pa ti gledaj i pričaj priče.
[/quote]

Samo ti čekaj pa češ kupovati na 30kn

Pitanje za sve. Hoće li onaj od petka dopustiti da mu kupnja cca 12 000 kom po prosječnoj cca 21,20 bude loš posao? Neće. Ima on toga još i nemojte ga ljutiti da vam opet ne polomi ask.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovdje je nemoguca misija kupiti nesto po bidu… bar na ovim razinama.

Sto ce blize biti rociste to ce se nervoznije lupati po asku… U svakom slucaju Dioki je zvijezda ZSE prosli tjedan i u tjednima koji dolaze. 😉

Pa dobro dokle vise imate osnove izvlacit lose komentare sto se tice trgovanja ovom dionicom (ne govorim o firmi i njenom statusu)..

Najnize cijene prosli tjedan..18.80….19.05….19.90…..20.26…promet preko 1.5 mil kuna…Danas imate na kupnji preko 7000 dionica iznad najnize od petka…i trenutni promet 10% od cijelog trgovanja na zse i porast cijene od 3%…pa ako vam se ne svidja odite negdje drugdje i tamo uzivajte..sta se ovdje mucite.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Pitanje za sve. Hoće li onaj od petka dopustiti da mu kupnja cca 12 000 kom po prosječnoj cca 21,20 bude loš posao? Neće.

Jel je to ovaj isti što je sad na prodaji na 21,20 kn sa 1000H nalogom??? [emo_ooooo]

A ima i još jedan 2000H nalog na 21,77 kn!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@apothekar

ne nije to taj,znam ja…dosadni ste vise..[emo_smijeh][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



Pitanje za sve. Hoće li onaj od petka dopustiti da mu kupnja cca 12 000 kom po prosječnoj cca 21,20 bude loš posao? Neće.

Jel je to ovaj isti što je sad na prodaji na 21,20 kn sa 1000H nalogom??? [emo_ooooo]

A ima i još jedan 2000H nalog na 20,77 kn!
[/quote]
taj skuplja vidi se iz aviona
pa ti si dugo na ZSE
ili se samo ovdje zezaš?

Hm… čudna igra. Ne vjerujem da je to taj isti ali ovdje se fina katarza napravila. Prije bi ova situacija polupala bid do 17 a sad nema tko da proda a ako i bude prodaje ići će odbijanac.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

i moj cilj je nakupovat se na ovim razinama
podići ju do 30-tak kuna i zaraditi na prosjeku od 25-26 kuna
sve ovo drugo je samo magla
kad se razbistri znate već
warp
a i trejdati se mora malo

snažan rast zabilježila i dionica Diokija. Njezina je vrijednost u prva tri mjeseca ove godine skočila je za tri četvrtine i na kraju ožujka iznosila je 352 kune. “Glasine koje se o njihovoj sudbini periodično pojavljuju, pri čemu se spominju potencijalni strateški partneri ili novosklopljeni poslovi, utjecale su na pojedine investitore da krenu u kupnju tih dionica, što je dovelo do snažnog cjenovnog rasta”,[emo_smijeh][emo_palacg][emo_namigusa]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


i moj cilj je nakupovat se na ovim razinama

pa što ne kupuješ??? imaš na prodaji 1000 H nalog na 21,20 kn….



i moj cilj je nakupovat se na ovim razinama

pa što ne kupuješ??? imaš na prodaji 1000 H nalog na 21,20 kn….
[/quote]
kolega gdje ti vidiš te naloge ?




i moj cilj je nakupovat se na ovim razinama

pa što ne kupuješ??? imaš na prodaji 1000 H nalog na 21,20 kn….
[/quote]
kolega gdje ti vidiš te naloge ?
[/quote]

Ajde joka, kakve su ti to dječje igre? Ovaj na 21,10 kn maknuo se s prodaje nakon 2 sata jer ga nitko nije htio poklopiti…a ovaj drugi ti je i dalje na 21,77 kn.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje





i moj cilj je nakupovat se na ovim razinama

pa što ne kupuješ??? imaš na prodaji 1000 H nalog na 21,20 kn….
[/quote]
kolega gdje ti vidiš te naloge ?
[/quote]

Ajde joka, kakve su ti to dječje igre? Ovaj na 21,10 kn maknuo se s prodaje nakon 2 sata jer ga nitko nije htio poklopiti…a ovaj drugi ti je i dalje na 21,77 kn.
[/quote]
taj ne prodaje nego dokupljuje
dugo ste na ZSE


taj ne prodaje nego dokupljuje
dugo ste na ZSE

A onaj što je 2 sata bio na prodaji na 21,10 kn pa se maknuo taj je isto dokupljivao? [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close