DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš me zanima šta će biti kad grupa počne prikazivati dobit.

Lopina pa imao si čitav vikend za drukanje na dole a dočekalo te +15%

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@apothekar

Jesam li ono tebi jučer objasnio zašto je najjdenostavnije i najbrže restrukturiranje na razini Dioki Holding AG?
Je li to isto danas nudi Čermak?


@apothekar

Jesam li ono tebi jučer objasnio zašto je najjdenostavnije i najbrže restrukturiranje na razini Dioki Holding AG?
Je li to isto danas nudi Čermak?

Mene tvoje teorije uopće ne zanimaju od kad si slične bajke pričao kad je cijena DIOKI-a bila preko 400 kn [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

apothekar
kolega smiri se
dionica ce vrijedit onoliko koliko je netko spreman platit

Netko je zamijenio nominal I tržišnu vrijuednost .

‘Iščitavamo da bi uz Crodux drugi veći dioničar bio HEP. To je jako dobra odluka’

Iščitavamo da bi uz Crodux drugi veći dioničar bio HEP. To je jako dobra odluka’

Samo je pitanje koliko ce dugo trebati da se vjerovnici ocitaju o planu?

p2.sem

…ha…mi smo naučeni čekati. I za manje su nas držali na kratkoj uzici.
Pozdrav svima koji prate ovu sagu.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Pokupovan ovaj od 5000 na prodaji po 14.85…slabo vas slusaju kolega lopina…ako netko treba bjezat onda je to mozda bolje da pobjegne prodaja..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Pokupovan ovaj od 5000 na prodaji po 14.85…slabo vas slusaju kolega lopina…ako netko treba bjezat onda je to mozda bolje da pobjegne prodaja..

Pozdrav


uff ode onaj sa 5000 komada popapan je
kako kaže lopina bit ce meda i mljeka…[emo_smijeh] al za nas koji smo u unutra

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/azerbajdzan-zanima-i-hrvatski-terminal-za-lng-16445

a ovdje će i HEP izgleda biti budući vlasnik, lijepo je imati HEP na našoj strani.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

biće ovdje još gore-dole prije stabilizacije.

‘Iščitavamo da bi uz Crodux drugi veći dioničar bio HEP. To je jako dobra odluka’

'Iščitavamo da bi uz Crodux drugi veći dioničar bio HEP. To je jako dobra odluka'

Je li HEP platio štetu koju je utvrdio Hanžeković – bez toga nema dionica za HEP?
Je li HEP KUPIO ZEMLJIŠTE – nije?
Jesu li HEP-ova potraživanja OSIGURANA – NISU?

pa vrijednost firme je ispod nule,oko -14kn po dionici???!!!
to bi moglo bit preuzimanje samo radi spasavanja radnih mjesta,a za dionicare NULA

cestitam svim dionicarima DIKOIJA na ovolikom strpljenju a pogotovo radnicima mislim da je vašoj agoniji kraj….

New Report

Close