DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo mali osvrt na evidentni manjak postova od strane radnika u odnosu na period do dobivanja jednog dijela dugovanja, što li će tek biti ako se svi pogone zavrte uskoro

po ovome, slijedi deblokada, a za državu bi bilo najbolje da otkupi INAin dug i tako poveća svoj udio u INAi … samo … ima li lukavstva, snage i pravnog temelja da to učini?

Ina jeste problem ali nije najmanji i najpogubniji!
HABOR tu prednjači!
Zamisli kakva bi bilanca Dine i Diokija bila da se realizirao kredit od EIB-a uz pomoć HBOR-a i poslovnih banaka!
70 milijuna eura kredita kojima bi se sve lijepo posložilo.
Sporazum s vjerovnicima otvara tu mogućnost da se taj kredit napokon isplati Dini Petrokemiji!


po ovome, slijedi deblokada, a za državu bi bilo najbolje da otkupi INAin dug i tako poveća svoj udio u INAi … samo … ima li lukavstva, snage i pravnog temelja da to učini?

Ina jeste problem ali nije najmanji i najpogubniji!
HABOR tu prednjači!
Zamisli kakva bi bilanca Dine i Diokija bila da se realizirao kredit od EIB-a uz pomoć HBOR-a i poslovnih banaka!
70 milijuna eura kredita kojima bi se sve lijepo posložilo.
Sporazum s vjerovnicima otvara tu mogućnost da se taj kredit napokon isplati Dini Petrokemiji!
[/quote]

možda je zato ministar Maras nedavno i kritizirao HBOR:

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/216775/Nisam-zadovoljan-s-radom-HBOR-a-idu-promjene.html

Gle ovog apsurda!
Petrokemija d.d. – Kupovina plina iz inozemstva
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/Z5Z5reddz1nKWWjUrwOdUA==.pdf

Jeftiniji plin iz uvoza i to uz uvezene neznatne količine no što ga veletrgovac Prirodni plin doo nudi!
O zemljo otvori se……..

Zašto Vlada ne intervenira i odredi da se cijena u RH određuje prema cijeni koju plaća Petrokemija?
Zašto to nije referentna cijena nego se prihvaća MOL – ova cijena!
KOliko je na taj način izvučeno love iz RH!

Kreće tobogan…… [lol]

nikakav tobogan…."ovi" što moraju izaći danas će izaći i to je to…a "ovi" što moraju ući sad im je zadnji vlak da udju,jer od idućeg tjedna će ovo biti "povijesne razine" minimuma kako je jedan kolega napisao.. [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Zašto Vlada ne intervenira i odredi da se cijena u RH određuje prema cijeni koju plaća Petrokemija?

Znači, zalažeš se da DIOK plaća cca 50% skuplje plin nego što ga je plaćala kad je radio…


nikakav tobogan…."ovi" što moraju izaći danas će izaći i to je to…a "ovi" što moraju ući sad im je zadnji vlak da udju,jer od idućeg tjedna će ovo biti "povijesne razine" minimuma kako je jedan kolega napisao.. [thumbsup]

Bit će tu još tobogana koliko hoćeš!

Ne znam, ja ću ostati optimista. Ugodan vikend.

[cool]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

@Hasenfefer
Hvala,također kolega ugodan vikend… [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

aha

Dosta je naglo splasnuo interes na kupnji…….otprilike trostruko…… [shocked]



Zašto Vlada ne intervenira i odredi da se cijena u RH određuje prema cijeni koju plaća Petrokemija?

Znači, zalažeš se da DIOK plaća cca 50% skuplje plin nego što ga je plaćala kad je radio…
[/quote]
http://www.aztn.hr/uploads/documents/odluke/DP/UPI-430-012011-00003.pdf


ja sam svoje prodao i meni je dovoljno,zasada vas napuštam,pozdrav

Također, DIOKI je bio dobar prema meni. Pozdrav 🙂

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Čekajte, pa gdje ćete, tek se zagrijavamo [kiss]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close