DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam kako vam ne dosadi trgovanje s ovom dionicom uz ovakve konstantne blamaze.
Pričekajte nisko na bidu, kad ( i ako) se pojavi hvalevrijedna vijest i onda opalite visoko.
Ovo stvarno nema smisla.

pa di je sad zapelo? :O

p2.sem

meni se čini da……..oluja se sprema…….. [cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


bokte Savo sa dosadan sa ovim LNG-om, ovi webmasteri bi trebali tebe proglasit DNS napadom.

???????

KOme smeta LNG terminal njemu smeta i Dina Petrokemija i Dioki!
Ti si očito jedan od te ekipe.

Koliko vas je?

Sad smo culi na radio ri novu frazu…"novcani transfer iz kojih ce se isplatit zaostale place radnicima je …u tjeku.."…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sad smo culi na radio ri novu frazu…"novcani transfer iz kojih ce se isplatit zaostale place radnicima je …u tjeku.."…

Pozdrav

Kažem, to je to…
[thumbsup]

srijeda,srijeda,srijeda…. [pray] [lol] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Dolezil je jučer popodne sindikalcima i šefovima rekao da plaće stižu u srijedu i da mu je to turska firma pismeno potvrdila.

Pa što to ne objave na ZSE, ukoliko ne objave pomislit ću da je kompletna ekipa turaka uzela kolektivni godišnji zbog Kebab sajma u Ankari [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Novci su tu…?!

cash je cash,a sve ostalo je sex!


meni se čini da……..oluja se sprema…….. [cool]

Sad kad se nakupi kupnje malo jači iskip….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ako ste primjetili objave uprave bi uglavnom isle nakon "netocnih informacija" ili najavljenih reakcija radnika na njihovo stanje…kako ovaj tjedan toga nije bilo, nema ni potrebe za objavama…bar po njihovoj taktici.
Ovakvim izjavama sindikalnih povjerenika drze stvar pod kontrolom…a nama je i dalje nadati se da to nije samo jedna od izjava u nizu koja tome sluzi.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Novci dolaze poni ekspresom iz Turske.

Ovo je bilo za gosp. kvart99, da mu ne bude dosadno.

Mislim, meni je važno i da su mali dioničari zadovoljni, a ne samo Turci koji sklapaju posao života (ali su valjda čevapi bili od stare janjetine (joj Ivana)), pa nikako da se požure.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Mogu samo misliti kako je tek radnicima koji žive,stvarno neznam od čega…meni kao dioničaru ovo postaje neozbiljno,a oni imaju puno pravo biti bijesni , pogotovo na Vladu RH, koja šuti i dozvoljava ovakovu neizvjesnost…sramota

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Mogu samo misliti kako je tek radnicima koji žive,stvarno neznam od čega…meni kao dioničaru ovo postaje neozbiljno,a oni imaju puno pravo biti bijesni , pogotovo na Vladu RH, koja šuti i dozvoljava ovakovu neizvjesnost…sramota

Slažem se, ali izgleda da je neizvjesnosti dosao kraj…breaking news!! [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



Mogu samo misliti kako je tek radnicima koji žive,stvarno neznam od čega…meni kao dioničaru ovo postaje neozbiljno,a oni imaju puno pravo biti bijesni , pogotovo na Vladu RH, koja šuti i dozvoljava ovakovu neizvjesnost…sramota

Slažem se, ali izgleda da je neizvjesnosti dosao kraj…breaking news!! [thumbsup]
[/quote]
Kolega ,možda je vašoj neizvjesnosti došao kraj kad dionica poskoči koji postotak da se iskrcate,ali naša radnička traje i dalje jer ne vidimo novac na računima i to tako traje iz dana u dan,iz tjedna u tjedan,iz mjeseca u mjesec pa i godina je tu…

ajmo malo pozitivnog razmišljanja!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close