DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


no upravo DIOKI-a oglasi se …što se čeka [yawn]

A šta bi to trebala još učiniti Uprava – obavijestili su da je sve potpisano i da je izdata garancija banke?
Obavjestiti će RADNIKE kada će se isplatiti plaća!
A na Krku kreće proizvodnja – pripreme za start – doradbeni ugovori potpisani!!!!

Kako je cijelo vrijeme obavjestavala…"ocekuje se"…."u sljedecim danima"….sredinom tjedna…pa krajem tjedna.."…itd…obavjestit ce i kad novac bude uplacen…budite sigurni da hoce….ako ikad do toga dodje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Gledam Dnevnik i plačem,Sablić Vatroslav koji je bio predsjednik uprave i Ježić ga je potjerao sad je od ELKE napravio firmu za uzor svima.A Ježić na sastanku kaže da mu je najveća greška što ga je doveo,naravno jer je htio da DIOKI radi,a Ježića sa ekipom da makne iz firme.Nažalost nije uspio i zato smo tu sad gdje jesmo,pred stečajem.01.10.je jako blizu.


Gledam Dnevnik i plačem,Sablić Vatroslav koji je bio predsjednik uprave i Ježić ga je potjerao sad je od ELKE napravio firmu za uzor svima.A Ježić na sastanku kaže da mu je najveća greška što ga je doveo,naravno jer je htio da DIOKI radi,a Ježića sa ekipom da makne iz firme.Nažalost nije uspio i zato smo tu sad gdje jesmo,pred stečajem.01.10.je jako blizu.

Plači, plači i dalje. To je svojstveno ljudima u diokiju, plakanje nad svojom sudbinom.


Kako je cijelo vrijeme obavjestavala…"ocekuje se"…."u sljedecim danima"….sredinom tjedna…pa krajem tjedna.."…itd…obavjestit ce i kad novac bude uplacen…budite sigurni da hoce….ako ikad do toga dodje.

Pozdrav

Kako to – ako je tolika sumnja u namjere investitora i Uprave – da je Dina Petrokemija potpisala doradbeni ugovor s Investitorom?



Kako je cijelo vrijeme obavjestavala…"ocekuje se"…."u sljedecim danima"….sredinom tjedna…pa krajem tjedna.."…itd…obavjestit ce i kad novac bude uplacen…budite sigurni da hoce….ako ikad do toga dodje.

Pozdrav

Kako to – ako je tolika sumnja u namjere investitora i Uprave – da je Dina Petrokemija potpisala doradbeni ugovor s Investitorom?

[/quote]
samo da se nadovežem da sumnje prestaju kad vidim novac na računu,a do tada sve je i meni sumnjivo,,..

Jer su do sada to sve kolega samo slova na papiru…Jeste li vidjeli sta su to potpisali..?…Ima li sta na sluzbenim stranicama Caliskana..?…Koliko je puta do sada uprava raznih poduzeca sve i svasta obecavala…potpisivala…i sa i bez garancija vlade….koliko je poduzeca s blagoslovom iste propalo i ljudi zavrsili na buzri…kolko je imovine ovog naseg drustva upropasteno i vrijednosti nestalo…a nitko to nije rekao da ce bit..u nicijem programu to nije stajalo….svi su uvijek donosili zakone i sve potpisivali da bude bolje…a ipak nije bilo tako..
Dok novac ne bude ljudima na racunu….sumnja ce bit ….
10 000 dionica imate na kupnji do 15 kn…25 000 od 15 na nize…Zasto to ne kazete…zasto ne sumnja u to da uprava radi za vlasnika…(nije li Filipovic jedan od njih)…plasira informacije dok se doticni ne namiri…necemo o teorijama urote…ali ponavljam…dok novac ne dodje na racun…sumnja je ogromna…i ne branite je nikome.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovak. Ja se u povijest samo vraćam (stvarno volim čitati povijesne stvari), da ne ponavljam greške. Koliko ste već shvatili ne volim ispasti magarac, više volim biti poštena ovca.

Kako ja jako vjerujem u poštenje određene skupine Hrvata (koja je zastupljena u narodu ipak s dosta manjim postotkom) dok nam ljudi ne jave da lovu imaju u rukama ova rasprava postaje suvišna.

Pa zar je stvarno tako veliki problem da se ljudima isplate bar dvije plaće na ruke?

Pozdrav

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


….kolko je imovine ovog naseg drustva upropasteno i vrijednosti nestalo…

Pozdrav

Sve je tu – ništa nije upropašteno…..dapače sve je obnovljeno!
Radi informacije tebi i ostalima kolika je vrijednost na Krku – pogledaj zadnje izvješće na fina.hr…….za 2010…..za 2010…..besplatno je…….samo amortizirana imovina u upotrebi vrijedna je 950 milijuna kuna….dakle ono što ti ne vidiš u bilanci…..i to je po nekim povjesnim cijenama!
Ne može se ništa sakriti!

Čitam ove jadikovke i suosjećam ali u jedno sam posve siguran: Sve je manje vremena za jeftinu kupnju. Tik-tak; Tik-tak.


Plači, plači i dalje. To je svojstveno ljudima u diokiju, plakanje nad svojom sudbinom.

Nije lijepo od mene ali stvarno vam želim da proživite istu stvar kao što ju prolaze radnici diokija.


Kako to – ako je tolika sumnja u namjere investitora i Uprave – da je Dina Petrokemija potpisala doradbeni ugovor s Investitorom?

Naslušali smo se mi da je potpisano sve i svašta, rezultat svih tih potpis je da radnici i dalje nisu dobili plače kao i da i dalje ne rade.

Stvarno čudno zašto većina razumnih ljudi više nikome ništa ne vjeruje kad je u pitanju Dioki.



Plači, plači i dalje. To je svojstveno ljudima u diokiju, plakanje nad svojom sudbinom.

Nije lijepo od mene ali stvarno vam želim da proživite istu stvar kao što ju prolaze radnici diokija.


Kako to – ako je tolika sumnja u namjere investitora i Uprave – da je Dina Petrokemija potpisala doradbeni ugovor s Investitorom?

Naslušali smo se mi da je potpisano sve i svašta, rezultat svih tih potpis je da radnici i dalje nisu dobili plače kao i da i dalje ne rade.

Stvarno čudno zašto većina razumnih ljudi više nikome ništa ne vjeruje kad je u pitanju Dioki.

[/quote]

Oprosti, kaže ona plačem kad vidim Sablića u Elci. Makar je Elka spašena. Pa šta nisi plakala kad je odlazio iz Diokija? Spuštanje glave, slijeganje ramenima, uz uzdah šta se može i sad šta? A gdje je obrana prava? Gdje je dostojanstvo? Žao mi je samo i jedino vaše djece, ako im nedostaje osnovnih sredstava za život. Za svoj ste si život odgovorni sami.



….kolko je imovine ovog naseg drustva upropasteno i vrijednosti nestalo…

Pozdrav

Sve je tu – ništa nije upropašteno…..dapače sve je obnovljeno!
Radi informacije tebi i ostalima kolika je vrijednost na Krku – pogledaj zadnje izvješće na fina.hr…….za 2010…..za 2010…..besplatno je…….samo amortizirana imovina u upotrebi vrijedna je 950 milijuna kuna….dakle ono što ti ne vidiš u bilanci…..i to je po nekim povjesnim cijenama!
Ne može se ništa sakriti!
[/quote]

Jesi li provjerio Lucijane – je li pokradeno ili obnovljeno 100%?

Moj komentar se odnosi na cjelokupno drustvo kolega…na RH….ne izvlacite iz konteksta samo ono sto vam odgovara.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Na primjeru Diokija moramo shvatiti da se društvo gradi iz temelja, žao mi je ako sam nekoga uvrijedio, ali stajanje sa strane i čekanje da "netko" ili "nešto" riješi problem ne daje rezultate. Svaki čovjek je dio društva u kojem živi u širem i užem smislu, i na nepravdu i nezakonitosti treba reagirati po vlastitom uvjerenju. Građanska svijest je umrla u Hrvatskoj, a u Diokiju se to jako lijepo vidi.

Moramo učiti od najboljih, korupcija i novac svagdje na svijetu ima moć, ali pogledajte kako se Island i Francuska izvlače iz problema. A to je sve samo zbog jake građanske svijesti. Društveno uređenje postoji da bi ljudima bilo bolje, a ne samo nekim ljudima. I tu svaki pojedinac ima važnosti, ali ima i odgovornosti.

New Report

Close