DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…





Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…
[/quote]
da cudno da toliko rasprodaje

Možda ne prodaje on nego banke gdje su zalozene






Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…
[/quote]
da cudno da toliko rasprodaje
[/quote]

Ja neznam di ste svi navalili na tog filipovića.. Di vi vidite da on rasprodaje.. čovik je prodao 10k komada u zadnjih 10 dana recimo 1000 dnevno od 200k koliko je imo.. Sad već dva dana nije prodavao.. Pa ako to koči rast dionice e onda ga *ebi…

idući tjedan će bit bolje...

Bit će zanimljivo "kad" sjedne lova za plaće, priča oko DIOKIJA DINE utihne što će se dalje događat sa cijenom dionice – sa enormnim dugovima i gotovo godinu dana nerada kompanije a kamate i gubitak ne da su se nagomilali………!!!!!!!!!!!!!!!

Jedno je sigurno da će se prostor za manipulaciju i igrice kakve su se vodile zadnjih mjeseci splasnuti

[shocked]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE





Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…
[/quote]
Po toj logici,svi bi onda iz top 10 panicno prodavali!!ali to ne rade….nego čekaju!?

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Možda ne prodaje on nego banke gdje su zalozene

upravo tako… [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]

Izgleda da većina ulagača još uvijek ne vjeruje u isplatu plaća i spašavanje DIOKI-a, što ni ne čudi kad se sjetimo koliko su puta prolongirali isplatu i koliko se puta već sve izjalovilo. No slažem se da bi to mogao biti snažan impuls za rast dionice kad i ako napokon dođe do te uplate.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!




Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Simultano Filipović i trezor – svatko po oko 4% – više no očito da je to prodano ovrhom i na jednom i na drugom a jesu li ovrhe u svezi jedna s drugom – ne bi me začudilo da se radi o istoj ovrsina dva različita računa!


Bit će zanimljivo "kad" sjedne lova za plaće, priča oko DIOKIJA DINE utihne što će se dalje događat sa cijenom dionice – sa enormnim dugovima i gotovo godinu dana nerada kompanije a kamate i gubitak ne da su se nagomilali………!!!!!!!!!!!!!!!

Jedno je sigurno da će se prostor za manipulaciju i igrice kakve su se vodile zadnjih mjeseci splasnuti

[shocked]


To je riješena priča.
jedino što je na ovoj dionici ostalo su špekulacije.
Žalosno što je vlada RH dozvolila da joj ovakva firma "umre" i time ustvari odrezala cijelu granu industrije (petrokemija).
Ono što je izuzetno bitno – rudno blago RH (etan) ne bi se trebalo samo tako poklanjati INAi (čitaj MOLu). To rezultira gašenjem lokacije Žitnjak, koja je kud i kamo profitabilnija od Krka (naravno uz uvjet realne cijene etana kao rudnog blaga RH).
Da ne govorimo da je nedavno "pronađena" nafta na par bušotina…
A to se oduvijek znalo samo se taktiziralo.
A plina nema?
Ima, ali će se spaljivati na bakljama kao nusproizvod eksploatacije nafte.
Dakle ključ opstanka DIOKIja je u pritisku države na INU (kojoj je polovični vlasnik).
Samo mislim da će Gazimir imati nešto protiv toga…
Ovako će sva ta lijepa postrojenja otići u staro željezo, nažalost.





Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Simultano Filipović i trezor – svatko po oko 4% – više no očito da je to prodano ovrhom i na jednom i na drugom a jesu li ovrhe u svezi jedna s drugom – ne bi me začudilo da se radi o istoj ovrsina dva različita računa!
[/quote]
Sjećaš li se gdje je bila INA prije ponude mađara, na oko 1700 kuna, mađari ponudili 2800, pa je odma i našim mirovincima postala i po 4000, a na 1700 ju nitko nije gledao. Dioki po ovim cijenama se vrednuje na oko 85 milja kuna, mogli bi se oni vrlo lako uključiti u kupovinu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Gledajući samo laički, ono što se može i na tv vidjeti svaki dan, postrojenja su impresivna ,vidi se da se radi o složenoj industriji, i da samo lopov ovo može dovesti u ovako kaotičnu situaciju…Od srca se nadam i uvjeren sam da će radnici dobiti svoje zaslužene plaće i da će se firma restrukturirati i postati tržišno kompetitivna jer nesmijemo više dozvoljavati pad industrije ukoliko želimo izaći iz krize…dao Bog da ovdje bude prekretnica! [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Anonimno, 12.09.2012. u 09:52
@joka 14
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast


@lebowski

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…

Stvarno ne znam zašto prodaje. Pretpostavljam da sluša naše analitičare. Iste one koji su mu preporučili ovu dionicu na 800 kn, sada mu preporučuju da proda po 20 kn.
Ja ću svakako kupovati do kraja godine, pa ako treba pomoći čovjeku, ja sam uvijek za humanitarni rad.

Uostalom zašto ne bi prodavao. Pa evo i ja sam jučer nešto prodavao. Uostalom kak bi gosp. Domaći rekel: prava dionica je ona koja raste 0,5-1 posto mjesečno.
Pa ima nešto u tome i tak…….

Mislim da bi stvarno trebalo pričekati da ljudi dobe novce na ruke, to je najvažnije.

Nakon toga treba prirediti jedan lijepi vatromet, jer smo ga svi zaslužili.
I treba se veseliti što će DIOKI raditi, stvarno je malo lijepih vijesti.

PS Gosp. Lebowski još uvijek mislite da bi neko drugi trebao tražiti naftu i plin po Hrvatskoj osim INE. Poslušajte si direktora zaduženog za naftu i plin koji su postoci nafte i plina kojom INA može iz svojih izvora pokrivati hrvatske potrebe (mislim da je rekao 15% nafta i 60%-70% plin).

Savjet Vladi. Koristite INU za nalaženje i vode u Slavoniji, pa ako ne nađu naftu i plin, geotermalne izvore mogu Vam izbušiti bunare za navodnjavanje.

A pro po koncesija.

Da li znate gosp. Lebowski da je INA jedina firma u Hrvatskoj koja već ima pravo na koncesiju (mislim 100 godišnju) na sva mineralno-rudna bogatstva u našem podzemlju. Znači oni već imaju koncesiju za eksploataciju nafte, plina, geotermalne izvore, pitke vode (zapravo bilo kakve).
Može se samo razgovarati za koju lovu će plaćati tu koncesiju.

By the way, već su promijenili statut da će se baviti prodajom obične vode koju će crpsti iz kraškog područja u Dinaridima s velike dubine (voda super kvalitete). Voda bi se prodavala na benzinskim crpkama.
Ali je to neko stopirao (Toda ti si za mene car).

Sva sreća da se strateška kompanija (srce Hrvatsko) koja ima pravo na vađenje nafte, plina, vode……… nalazi u hrvatskim rukama.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


Anonimno, 12.09.2012. u 10:26
@joka 14
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast


@lebowski

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…

Stvarno ne znam zašto prodaje. Pretpostavljam da sluša naše analitičare. Iste one koji su mu preporučili ovu dionicu na 800 kn, sada mu preporučuju da proda po 20 kn.
Ja ću svakako kupovati do kraja godine, pa ako treba pomoći čovjeku, ja sam uvijek za humanitarni rad.

Uostalom zašto ne bi prodavao. Pa evo i ja sam jučer nešto prodavao. Uostalom kak bi gosp. Domaći rekel: prava dionica je ona koja raste 0,5-1 posto mjesečno.
Pa ima nešto u tome i tak…….

Mislim da bi stvarno trebalo pričekati da ljudi dobe novce na ruke, to je najvažnije.

Nakon toga treba prirediti jedan lijepi vatromet, jer smo ga svi zaslužili.
I treba se veseliti što će DIOKI raditi, stvarno je malo lijepih vijesti.

PS Gosp. Lebowski još uvijek mislite da bi neko drugi trebao tražiti naftu i plin po Hrvatskoj osim INE. Poslušajte si direktora zaduženog za naftu i plin koji su postoci nafte i plina kojom INA može iz svojih izvora pokrivati hrvatske potrebe (mislim da je rekao 15% nafta i 60%-70% plin).

Savjet Vladi. Koristite INU za nalaženje i vode u Slavoniji, pa ako ne nađu naftu i plin, geotermalne izvore mogu Vam izbušiti bunare za navodnjavanje.

A pro po koncesija.

Da li znate gosp. Lebowski da je INA jedina firma u Hrvatskoj koja već ima pravo na koncesiju (mislim 100 godišnju) na sva mineralno-rudna bogatstva u našem podzemlju. Znači oni već imaju koncesiju za eksploataciju nafte, plina, geotermalne izvore, pitke vode (zapravo bilo kakve).
Može se samo razgovarati za koju lovu će plaćati tu koncesiju.

By the way, već su promijenili statut da će se baviti prodajom obične vode koju će crpsti iz kraškog područja u Dinaridima s velike dubine (voda super kvalitete). Voda bi se prodavala na benzinskim crpkama.
Ali je to neko stopirao (Toda ti si za mene car).

Sva sreća da se strateška kompanija (srce Hrvatsko) koja ima pravo na vađenje nafte, plina, vode……… nalazi u hrvatskim rukama.

LP
[/quote]

potpisujem!
[cool] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

U jucerasnjem izdanju Lidera , izmedju ostalog receno je i …

Mihaljević je naglasio da je Vladin koncept rješavanja problema Dine bio jedini moguć, ministarstva financija i gospodarstva odradila su veliki dio posla…
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/-nakon-30-studenoga-caliskan-oducuje-o-proizvodnji-dine/

A podsjetimo se kako bi to trebalo izgledat…

svi smo mi Crobex

New Report

Close