DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide cijena gore…može i na vaših 25,27

cash je cash,a sve ostalo je sex!

..ajmooo.put prema 30 otvoren….


..ajmooo.put prema 30 otvoren….

ajmoooo 30+!ide ide…. [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

http://www.seebiz.eu/turci-napokon-dobili-garancije-za-isplatu-placa-u-dini-i-diokiju/ar-44738/

napokon!!!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Shvacam kolega da vam je vec dosta svega i da jedva cekate viknut napokon ali nazalost jos nije doslo vrijeme za to…jesmo svakim danom "bombardirani" novim informacijama..koracima naprijed…izdavanjima garancija svakog svakome ali kad jednom u obavjesti bude pisalo…"novac je uplacen na racun Diokia.."..ili kad nam netko od radnika napise "uplacene su mi zaostale place"…e onda cemo moc svi skupa rec "napokon"..jer po ovoj objavi…opet "ocekujemo informaciju o datumu".!!

…..od investitora očekujemo informaciju o datumu
uplate avansa namijenjenog isplatama zaostalih plaća zaposlenika društava Dioki d.d. i Dina-
Petrokemija d.d., nakon čega ćemo biti u mogućnosti zaposlenike izvijestiti o planiranom
datumu isplate plaća, uzimajući u obzir vrijeme potrebno za tehničku pripremu procesa…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Shvacam kolega da vam je vec dosta svega i da jedva cekate viknut napokon ali nazalost jos nije doslo vrijeme za to…jesmo svakim danom "bombardirani" novim informacijama..koracima naprijed…izdavanjima garancija svakog svakome ali kad jednom u obavjesti bude pisalo…"novac je uplacen na racun Diokia.."..ili kad nam netko od radnika napise "uplacene su mi zaostale place"…e onda cemo moc svi skupa rec "napokon"..jer po ovoj objavi…opet "ocekujemo informaciju o datumu".!!

…..od investitora očekujemo informaciju o datumu
uplate avansa namijenjenog isplatama zaostalih plaća zaposlenika društava Dioki d.d. i Dina-
Petrokemija d.d., nakon čega ćemo biti u mogućnosti zaposlenike izvijestiti o planiranom
datumu isplate plaća, uzimajući u obzir vrijeme potrebno za tehničku pripremu procesa…

Pozdrav

Istina…..[thumbsup] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Shvacam kolega da vam je vec dosta svega i da jedva cekate viknut napokon ali nazalost jos nije doslo vrijeme za to…jesmo svakim danom "bombardirani" novim informacijama..koracima naprijed…izdavanjima garancija svakog svakome ali kad jednom u obavjesti bude pisalo…"novac je uplacen na racun Diokia.."..ili kad nam netko od radnika napise "uplacene su mi zaostale place"…e onda cemo moc svi skupa rec "napokon"..jer po ovoj objavi…opet "ocekujemo informaciju o datumu".!!

…..od investitora očekujemo informaciju o datumu
uplate avansa namijenjenog isplatama zaostalih plaća zaposlenika društava Dioki d.d. i Dina-
Petrokemija d.d., nakon čega ćemo biti u mogućnosti zaposlenike izvijestiti o planiranom
datumu isplate plaća, uzimajući u obzir vrijeme potrebno za tehničku pripremu procesa…

Pozdrav


U službenoj obavijesti da je apsolutno sve potpisano i dogovoreno, jedino nije definiran datum uplate. Ovo potpisano je najbitnije u cijeloj priči, ako znamo da su sve pomno proučavali odvjetnički timovi obiju strana

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Razumjem ja to kolega…ali od toga potpisa radnicima jos nema nikakve koristi…i sve je bitno…sve je vazno…ali isto tako i sve je samo "mrtvo" slovo na papiru dok novac ne dodje na racun.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Razumjem ja to kolega…ali od toga potpisa radnicima jos nema nikakve koristi…i sve je bitno…sve je vazno…ali isto tako i sve je samo "mrtvo" slovo na papiru dok novac ne dodje na racun.

Pozdrav


Ima i te kakve, nije neko naklapanje na radiu Rijeka kojeg smo se dobrano naslušali, nego službena obavijest na ZSE od strane uprave Diokija, mislim da sada napokon mogu biti sigurni u novac za plaće

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Anonimno, 11.09.2012. u 11:15
Razumjem ja to kolega…ali od toga potpisa radnicima jos nema nikakve koristi…i sve je bitno…sve je vazno…ali isto tako i sve je samo "mrtvo" slovo na papiru dok novac ne dodje na racun.

Pozdrav

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Srijeda,četvrtak i petak..ima da bude udarno!al doslovce.. [cool] [cool] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Razumjem ja to kolega…ali od toga potpisa radnicima jos nema nikakve koristi…i sve je bitno…sve je vazno…ali isto tako i sve je samo "mrtvo" slovo na papiru dok novac ne dodje na racun.

Pozdrav

ta uplata rješava pitanje radničkih plaća…potom i prodaju DINE i pokretanje proizvodnje u njoj…
međutim….što je sa samim DIOKI-em?!? zadnje što smo o tome pročitali je da ide u stečaj, a nakon toga muk i tišina …sve se nešto mulja i kuha, ali bojim se da su majstori igre već odavno napisali crni scenarij za DIOKI

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

U ponedjeljak dodje potvrda o rijesenom i potpisanom…u utorak srijedu se ocekuje odgovor iz turske…ako dodje u petak ce bit isplata place…Isprobani patern kojeg smo se vec naslusali.
Da se razumjemo…i meni je u interesu da sve bude super i pet vec danas…vrijednost dionice poraste…ali necu zato bit odusevljen svakom izvjavom iz uprave…ne dok novac ne legne na racun…ne razmisljajte kao spekulanti nego kao ljudi koji cekaju place 9 mjeseci.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sutra-radnicima-dine-i-diokija-nikako-da-stigne-caliskan-dao-garanciju-za-isplatu-placa/636361.aspx

RADNICI Diokija i Dina Petrokemije plaće još nisu dobili. Novi rok do kojeg bi trebali znati kad će im zaostale plaće biti konačno isplaćene, opet je – sutra. "Sutra" radnicima Dine i Diokija traje već mjesecima i nikako da stigne.

Iz uprave Diokija izvijestili su Zagrebačku burzu da su potpisani svi ugovori s turskom tvrtkom Čališkan te da je izdana bankovna garancija poslovnoj banci investitora. Garancija je izdana od strane Zagrebačke banke, a ranijim pregovorima je usuglašeno da će Čališkan uplatiti pet milijuna eura za isplatu zaostalih plaća radnicima.

"Obavještavamo javnost da su svi ugovori i sporazumi s investitorom usuglašeni i s njegove strane potpisani te da je u međuvremenu poslovnoj banci investitora od strane Zagrebačke banke d.d. sukladno Odluci Vlade RH izdana bankovna garancija. Tijekom današnjeg dana, a najkasnije sutra, od investitora očekujemo informaciju o datumu uplate avansa namijenjenog isplatama zaostalih plaća zaposlenika društava Dioki d.d. i DinaPetrokemija d.d., nakon čega ćemo biti u mogućnosti zaposlenike izvijestiti o planiranom datumu isplate plaća, uzimajući u obzir vrijeme potrebno za tehničku pripremu procesa", stoji između ostalog u priopćenju uprave Diokija, a dodaje se da je ovo samo početak procesa restrukturiranja tvrtke.



Razumjem ja to kolega…ali od toga potpisa radnicima jos nema nikakve koristi…i sve je bitno…sve je vazno…ali isto tako i sve je samo "mrtvo" slovo na papiru dok novac ne dodje na racun.

Pozdrav

ta uplata rješava pitanje radničkih plaća…potom i prodaju DINE i pokretanje proizvodnje u njoj…
međutim….što je sa samim DIOKI-em?!? zadnje što smo o tome pročitali je da ide u stečaj, a nakon toga muk i tišina …sve se nešto mulja i kuha, ali bojim se da su majstori igre već odavno napisali crni scenarij za DIOKI
[/quote]

Kako ti nije jasno da Dioki je Dina , a prema informacijama Turci ce postati vlasnik jednog dijela Dina petrokemije koja ce početi raditi a to je jedino važno ! Znači Dioki d.d. će imati cca 60 % Dina petrokemije u kojoj će se raditi , možda će se pokrenuti proizvodnja u Zagrebu a to je sve puno, puno bolje od opcije da nema proizvodnje na Krku , da nema proizvodnje u Zagrebu i da firma ide u stečaj ! Za sve , vjerovnike , dioničare , radničare , Vladu ….
Ovim potpisom ugovora i dogovorom je to omogućeno ( prema dostupnim informacijama ).

New Report

Close