DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





evo mene opet: ima li netko neku procjenu koliko će dionica vrijediti nakon sutrašnjeg (ili nekog drugog dana) dogovora. Ne bih htio biti prebrz na okidaču.

Insider007, može još jedan odgovor, popravni?

http://hr.seebiz.eu/kemijska-industrija/robert-jezic-spreman-sam-izaci-iz-vlasnicke-strukture-diokija-nadam-se-dogovoru-u-petak/ar-29452/

Evo ja ću kad nitko neće. Za početak 80 do 120 onda praćenje situacije i ako ide sve kak treba idemo na 200. [proud]
[/quote]

a mozda i na 500, nemoj biti skroman
[/quote]

A nije da se nije znalo [proud]
[/quote]

Ja mislim da neće vrijedti ništa. Zero, null, niente etc.

Ako ježić pada na 1%, svi ostali padaju daleko ispod 0,25% u novoj strukturi dioničara. Banke, Ina i država caruju, a svi ostali skupljate mrvice ispod stola.

Gotovo je dječaci i djevojčice, kome to nije jasno, nije za ovaj posao, nažalost. Ili na sreću.

G A M E O V E R!






evo mene opet: ima li netko neku procjenu koliko će dionica vrijediti nakon sutrašnjeg (ili nekog drugog dana) dogovora. Ne bih htio biti prebrz na okidaču.

Insider007, može još jedan odgovor, popravni?

http://hr.seebiz.eu/kemijska-industrija/robert-jezic-spreman-sam-izaci-iz-vlasnicke-strukture-diokija-nadam-se-dogovoru-u-petak/ar-29452/

Evo ja ću kad nitko neće. Za početak 80 do 120 onda praćenje situacije i ako ide sve kak treba idemo na 200. [proud]
[/quote]

a mozda i na 500, nemoj biti skroman
[/quote]

A nije da se nije znalo [proud]
[/quote]

Ja mislim da neće vrijedti ništa. Zero, null, niente etc.

Ako ježić pada na 1%, svi ostali padaju daleko ispod 0,25% u novoj strukturi dioničara. Banke, Ina i država caruju, a svi ostali skupljate mrvice ispod stola.

Gotovo je dječaci i djevojčice, kome to nije jasno, nije za ovaj posao, nažalost. Ili na sreću.

G A M E O V E R!
[/quote]

Auuuuu….koliko jala i gorčine. Kolega nije vam to zdravo za srce [smiley].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ježić svojih 75% pretvara u 1%.Dakle spušio je 74/75 /sedamdeset četiri sedamdeset petina.
A što mislite da vi koji imate dionice da niste isto spušili?Ili ako ih sada kupujete.Oprez!
Ovo je dokapitalizacija sa drastičnim povečanjem broja dionica i smanjenja vrijednosti dionica.
I zato pamet u glavu.Ne ulazite sa svom lovom.Gubitak može biti jako veliki.


Ježić svojih 75% pretvara u 1%.Dakle spušio je 74/75 /sedamdeset četiri sedamdeset petina.
A što mislite da vi koji imate dionice da niste isto spušili?Ili ako ih sada kupujete.Oprez!
Ovo je dokapitalizacija sa drastičnim povečanjem broja dionica i smanjenja vrijednosti dionica.
I zato pamet u glavu.Ne ulazite sa svom lovom.Gubitak može biti jako veliki.

Točno tako, ja sam upravo izašla , 37 % u tjedan dana ! Super zadovoljna [kiss] [wink] ..

Ovdje će biti isto kao na Badelu kad je država ušla s modelom C i povećala broj dionica – pao je duplo nedugo potom, a prvo je malo rastao, sad kupuju ljudi koji po meni baš i ne shvaćaju ovaj model pretvaranja duga u kapital i vlasnički udio [pray]

Što gore u zbilji, to bolje na burzi! Dnevni rast ove dionice od trenutno 25% znači da se nešto veliko sprema. Vjerojatno radna obveza za jadne radnike.






evo mene opet: ima li netko neku procjenu koliko će dionica vrijediti nakon sutrašnjeg (ili nekog drugog dana) dogovora. Ne bih htio biti prebrz na okidaču.

Insider007, može još jedan odgovor, popravni?

http://hr.seebiz.eu/kemijska-industrija/robert-jezic-spreman-sam-izaci-iz-vlasnicke-strukture-diokija-nadam-se-dogovoru-u-petak/ar-29452/

Evo ja ću kad nitko neće. Za početak 80 do 120 onda praćenje situacije i ako ide sve kak treba idemo na 200. [proud]
[/quote]

a mozda i na 500, nemoj biti skroman
[/quote]

A nije da se nije znalo [proud]
[/quote]

Ja mislim da neće vrijedti ništa. Zero, null, niente etc.

Ako ježić pada na 1%, svi ostali padaju daleko ispod 0,25% u novoj strukturi dioničara. Banke, Ina i država caruju, a svi ostali skupljate mrvice ispod stola.

Gotovo je dječaci i djevojčice, kome to nije jasno, nije za ovaj posao, nažalost. Ili na sreću.

G A M E O V E R!
[/quote]

Vidim da ima onih koji su prodali po 30 da bi kupili po 28…pohlepa je gadna stvar…
Ali nije vam kasno kolega ući još uvijek, jer sve ispod 100 je dobra cijena… [proud]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Ježić svojih 75% pretvara u 1%.Dakle spušio je 74/75 /sedamdeset četiri sedamdeset petina.
A što mislite da vi koji imate dionice da niste isto spušili?Ili ako ih sada kupujete.Oprez!
Ovo je dokapitalizacija sa drastičnim povečanjem broja dionica i smanjenja vrijednosti dionica.
I zato pamet u glavu.Ne ulazite sa svom lovom.Gubitak može biti jako veliki.

SQUZZE OUT Roberta Ježića!

Kakva dokapitalizacija – nikakva dokapitalizacija!

Konverzija cca 1 milijarde duga u dionice.

Kolega Lopina, jel vi vidite ovo Bože moj ?? .. Pa oni misle da će se samo Ježićev udio smanjiti a njihovi će udjeli ostati haha, baš sam se nasmijala .. Joj, šta će biti kada mali dioničari shvate da su ovakvi postupci konceptualizirani u korist vjerovnika a ne malih dioničara.

Pa mislim, ako ćemo pravo gledati, mali dioničari su ti koji su skupa sa Ježićem dužni vjerovnicima , mislim i mali su suvlasnici zar ne ?

Ili imate info da će se samo Ježićev udio smanjiti toliko, a time bi se de facto udio svih ostalih dioničara još i povećao ? Hm, dobra šala [lol] [bye]


Kolega Lopina, jel vi vidite ovo Bože moj ?? .. Pa oni misle da će se samo Ježićev udio smanjiti a njihovi će udjeli ostati haha, baš sam se nasmijala .. Joj, šta će biti kada mali dioničari shvate da su ovakvi postupci konceptualizirani u korist vjerovnika a ne malih dioničara.

Pa mislim, ako ćemo pravo gledati, mali dioničari su ti koji su skupa sa Ježićem dužni vjerovnicima , mislim i mali su suvlasnici zar ne ?

Ili imate info da će se samo Ježićev udio smanjiti toliko, a time bi se de facto udio svih ostalih dioničara još i povećao ? Hm, dobra šala [lol] [bye]

Mi mali dioničari nismo ništa potpisali – kaj ne?
Možemo samo podići ružbe za štetu koju su neki svojim ponašanjem učinili.
Npr – Ina, HEP, janaf!!!!

baš me briga za cijenu dionice, meni osobno je bitno da dobijemo plaće koje smo zaradili i da se proizvodnja nastavi ako je ikako moguće na svim pogonima, ako to sve uspije i cijena dionice će sigurno rasti


Kolega Lopina, jel vi vidite ovo Bože moj ?? .. Pa oni misle da će se samo Ježićev udio smanjiti a njihovi će udjeli ostati haha, baš sam se nasmijala .. Joj, šta će biti kada mali dioničari shvate da su ovakvi postupci konceptualizirani u korist vjerovnika a ne malih dioničara.

Pa mislim, ako ćemo pravo gledati, mali dioničari su ti koji su skupa sa Ježićem dužni vjerovnicima , mislim i mali su suvlasnici zar ne ?

Ili imate info da će se samo Ježićev udio smanjiti toliko, a time bi se de facto udio svih ostalih dioničara još i povećao ? Hm, dobra šala [lol] [bye]

Ne dajite krive informacije jer…
RJ je zamjenio svoju imovinu u vidu dionica za dugove i na njihovo mjesto stupaju vjerovnici, znači nije dirano u vrijednost istih nego u vlasničku strukturu…
Raaaakeeetaaaa…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Po nekim komentarima izgleda da bi za cijenu dionice bolje bilo da je firma propala ili otisla u stecaj…pa kolege ako bude sve tako kako kaze Cacic…firma nastavlja s radom ali drugacije vlasnicke strukture…dugovi prebijeni…cijena dionice..?…tesko da ce bit manje.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close