DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo prvih 10 da ima

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DIOKI HOLDING AG 3.068.525 75,91 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 309.381 7,65 Osnovni račun
3. FILIPOVIĆ MARIJAN 296.418 7,33 Osnovni račun
4. HPB D.D. 44.080 1,09 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.522 0,26 Skrb. račun
6. ŠKOJO FRANJO 8.200 0,20 Osnovni račun
7. VABA D.D. BANKA 7.941 0,20 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 5.825 0,14 Skrb. račun
9. CENTAR BANKA D.D. 2.753 0,07 Skrb. račun
10. SEVER DRAGO 2.524 0,06 Osnovni račun
Ukupno: 92,93

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Napokon mogu početi pisati o ovoj dionici.
Svi koji su se mislili nakrcati oko mene su se nakrcali, dakle ne moram šutiti više hvala Bogu.

Žao mi je ka psu, da nisam uspijela ubaciti još tih zadnjih 20k ispod 500, no dobro.
Prosjek ulaska je više nego dobar s obzirom na ono što mi je target u prvoj turi.
Totalno mi je Mesinjo zeznuo stvar, jer sam za jedan dan zakasnila. Baš je mogao doći na Krk danas, a ne jučer.

Vidim da ste pisali već i o novom energentu koji bi se trebao proizvoditi u Diokiju. 🙂
A što se objave lokacije tiče, mislim da će dobrano povećati vrijednost HEP-a u idućem IPO Vlade RH.
Lijepo i pametno tempirano!

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

ja danas malo skratio poziciju [smiley11]
a u ponedjeljak opet u lov [smiley11]

hate red


OPORTUNIST: ” Tek po definitivnoj odluci o LNG ( napominjem , bez obzira na lokaciju) , na svijetlo dana izlaze razvojni projekti , koji će iznenaditi i dobre poznavatelje , naravno u pozitivnom smislu. ” dobra ti ova, kume [smiley7] samo, sudeći po tome kako se ovih dana skida s aska čini mi se da mnogi ‘pametni znaju čemu služi lng’ [smiley11]

Kamenac pa šta si ga proda kad očekuješ rast……………., misliš da će u ponediljak pasti ?
[smiley1]

Oni koji nisu stigli uću na razini ispod 500kn ne trebaju sada tući glavom od zid.Stvorio se psiholški moment,nekoliko hrvatski blokada i ukrcali se oni koji su mislili i koji nisu.
Cijena je u prošloj turi išla do 520kn da bi prije 2 tjedna bila 375kn.
Pustite euforičare da ulete,pričekajte malo da se vrati “crvenilo” na burzu i ponovo vrebajte,prilike će uvijek biti,to je tako uvijek na burzi!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Još ako i izvještaj bude u minusu(radi remonta),eto nas na silaznoj putanji!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Posejdon, sjećam se kas si rekao da ne ideš ispod 777kn, to je bilo hrabro tada, ali sigurno da smo pogurali letvicu na višu visinu.[smiley2]
Inače ja sam napisao neposredno prije ovog snažnog skoka da Dioki neće još dugo biti nezamjećen i u stvari događa se ono što smo, bar mi koji smo duže unutra, i očekivali. Istina je da mi baš nije bilo svejedno kad je razina još prije mj. dana bila 379, ali izdržali smo …
Dobro je što se naš optimizam ne zasniva samo na emocijama nego realnim činjenicima velike perspektive ove firme.
Koristim priliku da se zahvalim svim onim fer momcima i curama koji su nama malim ulagačima uputili čestitke za ova događanja zadnjih dana.

Pridružujem se čestitkama svim imateljima ove dionice!

S obzirom da bih drugi tjedan još malo dokupio (povrat HT-a), smatrate li da je dokup po trenutnoj cijeni kratkoročno neisplativ? Dugoročno je sigurno isplativ ali ima li šanse za stišavanje euforije i jeftiniji dokup prije objave lokacije terminala?

OPORTUNIST, 12.10.2007. u 16:43
kamenac:
” OPORTUNIST: ” Tek po definitivnoj odluci o LNG ( napominjem , bez obzira na lokaciju) , na svijetlo dana izlaze razvojni projekti , koji će iznenaditi i dobre poznavatelje , naravno u pozitivnom smislu. ” dobra ti ova, kume samo, sudeći po tome kako se ovih dana skida s aska čini mi se da mnogi ‘pametni znaju čemu služi lng’

Kolega kamenac iskreno mi je žao što ste na ovoj dionici napravili oportuni gubitak prodavajući na 440, dok smo kolega ideš i moja malenkost na tim razinama dokupljivali. Za utjehu i neki veliki znalci , neću ih imenovati su isto uradili na 295 nekoliko dana prije ATH (520)u 5. mjesecu.
Moji postovi na ovoj temi su od početka bili konzistentni i afirmativni, dok su Vaši stalno u kontradikciji, ovisno dali kupujete ili prodajete.

PS. Ako je Vaša prodaja bila onih 66 komada u 13.59.49 h. Nadam se da će Vas to učiniti»sretnim»

[smiley1]

@ oportunist
dobra ti ova…[smiley11]
da, prodao sam na 440 jer sam dobio signal za jednu drugu dionicu koja je tih dana odradila mnogo veci rast od diokija. i nakon toga opet sve upucao u dioki.
danas prodavao triput (svaki put na 64x), a posljednja je bila 68 kom na 649,50 (nije prošlo više). dakle, ponosni sam vlasnik ATH medalje, barem preko vikenda
[smiley7]
a u ponedjeljak opet u lagani dokup [smiley2]
a sto se kontradikcije tiče, točno je: osluškujem, kopam, rujem i vrlo često na osnovi informacija koje moj ‘procesor’ marno obrađuje mijenjam mišljenje.
zabranjeno?
btw. ne pada mi na pamet posve izlazit iz diokija, ovo je tek za razonodu…
[smiley7][smiley7][smiley7][smiley7]

hate red

S obzirom da bih drugi tjedan još malo dokupio (povrat HT-a), smatrate li da je dokup po trenutnoj cijeni kratkoročno neisplativ? Dugoročno je sigurno isplativ ali ima li šanse za stišavanje euforije i jeftiniji dokup prije objave lokacije terminala?

Ja vjerujem da će dovoljno strpljivi dočekati priliku za dokup ispod 500 a euforićari neka sada dokupljuju.

[img][/img]

Moje cestike i emeritusu caymanu i njegovim postulatima sa i bez terminala

"Strikane, strikane, a koji su nasi"

Trenutna situacija na tržištu kapitala je atipična, puno casha , a iskustvo kaže da se mnogi vole ukrcati u “pobjednički vlak”, te stoga nije nemoguće da bude rast diokija i idućih dana.

Ne volim ovakve nagle skokove. Više volim da polako raste.
Možda treba pričekati i vidjeti razvoj situacije?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ne volim ovakve nagle skokove. Više volim da polako raste. Možda treba pričekati i vidjeti razvoj situacije?

slažem se s tobom,ipak je ovo prenagli skok.

New Report

Close