DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što se to događa da pored Savinog posta stoji "ocjena poruke 100%"???

Šalu na stranu, karticu od tekućeg se bojim staviti u bankomat da ju ne zaplijeni a i u banku se bojim ući da me ne zadrže, jel ima kakvih vijesti po tom pitanju?


Danas odobren kredit HŽ Cargou za kupovinu kolosijeka, e sad kolika je procedura s bankom u uplatom na vaše račune ne znam, ali trebalo bi biti brzo.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

U pon će sve biti,to je rijeseno…

Eh da nam se pusti da radimo,sve bi se plaće isplatile u roku 8 dana [undecid]

p2.sem

Rumeni vam je uprvo na radio rijeci rekao da ce transakcija s bankom biti obvljena ili danas ili u ponedjeljak….sto ce reci da tokom drugog tjedna ide isplata plaaca….pokretanje proizvodnje.?..u roku dva tri tjedna…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Što se to događa da pored Savinog posta stoji "ocjena poruke 100%"???

Šalu na stranu, karticu od tekućeg se bojim staviti u bankomat da ju ne zaplijeni a i u banku se bojim ući da me ne zadrže, jel ima kakvih vijesti po tom pitanju?

Vi ste jedini u državi koji će za nerad dobiti plaće.
Iako je država puna radnika koji rade a ne dobivaju plaće.

Pa je eto i ovo odgovor nekima da li se računa ili ne računa na pokretanje proizvodnje.

A i samo pokretanje je vezano uz neke preinake pa eto ja tu ne mogu doprinijeti s rokovima ali ako ima radnika na forumu i temi onda oni dobro znaju i mogu reći što se radilo i kada će se završiti.

Pitaj cure u računovodstvu kak se dela!!!

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews%5Btt_news%5D=163242&tx_ttnews%5BbackPid%5D=465&cHash=5c8b64ec25 nadam se da sam dobro linkala.

vid'la žaba...


….sto ce reci da tokom drugog tjedna ide isplata plaaca….

Ima li ikoga da je posumnjao da će plaće biti "drugi tjedan"? Ajde , bar se nešto promijenilo u zadnje vrijeme – više se ne spominju isplate u "utorak" ili "petak" ,sad je omiljena mantra isplata "drugi tjedan".

A što se tiče Savinog komentara da će radnici Diokia jedini u državi za nerad dobiti plaće… Trol koji rukama i nogama brani one koji su uništili i opustošili Dioki , on koji svakodnevno trabunja i lupeta svakojake besmislice ima obraza popljuvati ljude koji su svojim radom, strpljenjem i , kako kažu oni sindikalni pajaci – kolegijalnošću uspjeli održati Dioki da sasvim ne potone. Da mi je samo znati gdje radi taj Sava i tko ga plaća da po cijele dane visi na forumu i lupeta svašta. Sudeći po tome koliko on vremena utroši na piskaranje svojih papazjanija , vjerojatno bi mogao biti prava osoba koja bi nam mogla zorno pokazati šta to znači dobijati plaću za nerad.

prve glasine sjela je lova

Po mom izračunu razlika za 11.11., za 01.12. i nekaj za 02.12. ?


prve glasine sjela je lova

Izgleda da je.

Sad ostaje ćekanje raspleta za proizvodnju,ili burza za Žitnjak i gašenje pogona,ili milost Mađara i odlućnost Vlade da petrokemija opstane…

Šta će bit od toga,Bog samo zna…

p2.sem

Čestitam mudrom vodstvu kompanije koje se premudro zaduživalo u Klagenturtu a ne u HR – tako da su Austrijnci bez imalo razmišljanja potakli vlasničko restrukturiranje a zahvalite i visokim austrijskim dužnosnicima kojima je itekako stalo do sudbine radnika i kompanije pa je u tom smislu bilo intervencija iz samog državnog vrha Austrije!

čestitke strpljivim dioničarima!

daj savo nemoj se javljati jedno tjedan dana , več si nam dojadio sa svim informacijama.
da je bar pola točno bilo bi dobro

Sjele tri uplate na tekuće račune,ostatak studenog,siječanj i dio veljače.
E sad još samo da se ekipa dogovori pa da zavrtimo proizvodnju,gdje bi nam bio kraj!

pixma

Da mi je samo znati gdje radi taj Sava i tko ga plaća da po cijele dane visi na forumu i lupeta svašta. Sudeći po tome koliko on vremena utroši na piskaranje svojih papazjanija , vjerojatno bi mogao biti prava osoba koja bi nam mogla zorno pokazati šta to znači dobijati plaću za nerad.

Ti si nula a ne nulapedesetjedan!
Ono što ja odradim za jedan dan možda ti ne odradiš u čitavoj godini.

Čestitam mudrom vodstvu kompanije koje se premudro zaduživalo u Klagenturtu a ne u HR – tako da su Austrijnci bez imalo razmišljanja potakli vlasničko restrukturiranje a zahvalite i visokim austrijskim dužnosnicima kojima je itekako stalo do sudbine radnika i kompanije pa je u tom smislu bilo intervencija iz samog državnog vrha Austrije!

New Report

Close