DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=79576

hm…prodali ste, pa vam ne odgovara ova vijest.

Ne znam koliko Vas prati ovu dionicu, ali nemojte zaboraviti da uskoro izlazi FI u kojem će se vidjeti efekti prodaje DDJM. Upravo će ova dionica biti jedna od rijetkih koja će imati odlične rezultate.
A kad počnu štancati ozbiljnije vagone i BOVove gdje će nam biti kraj :-).

Hoćeš reći da je donesena odluka o raspodjeli novca od prodaje montaže? Znaš tko će dobiti koliko? Znaš u što će se ulagati? Hajde reci nam koliko dobiva pojednio društvo iz sastava holdinga i u što će se ulagati. Što se tiče vagona, novih narudžbi više nema (osim ako u zadnja tri dana nije stigla nova), a Patria, nju na kraju samo sklapaju u specijalnim, Stipa je većinu posa progurao Elelktromontu, a oni opet kooperantima širom lijepe naše… ali sve je to sitno i jadno…


Hoćeš reći da je donesena odluka o raspodjeli novca od prodaje montaže? Znaš tko će dobiti koliko? Znaš u što će se ulagati? Hajde reci nam koliko dobiva pojednio društvo iz sastava holdinga i u što će se ulagati. Što se tiče vagona, novih narudžbi više nema (osim ako u zadnja tri dana nije stigla nova), a Patria, nju na kraju samo sklapaju u specijalnim, Stipa je većinu posa progurao Elelktromontu, a oni opet kooperantima širom lijepe naše… ali sve je to sitno i jadno…

prijatelju ddjh je gigant i sigurno neće propasti jer posla će biti, ako je svima kriza i djuki je kriza i to je tako.
Stipetić je jasno rekao gdje ide novac od prodaje montaže odnosno kome i zašto.
Samo posao bova za RH vrijedi djuki jako puno, znaš ono # autu autoindustrija ne zarađuje puno od proizvodnje auta ali na dijelovima i servisu jako puno"
Sutra će i Srbi i Albanic i Makedoci u Nato a trebat će netko i proizvoditi bov-a za njih, o tome se već pisalo davno na ovome forumu.
Dugoročno ddjh je podcjenjen a kratkoročno sve je moguće i da će na 10 kn i da će na 210 kn.

p.s
već odavno nemam ddjh, inače moju omiljenu dionicu na kojoj sam naočio puno a i bilo je uspješno – (ostalo mi je još par desetaka komada kupljenih po 160kn koje nisu prošle onda kad su trebale pa neka stoje)nekad davno sam malo znao o dionicama a zarađivalo se opasno a danas kada mislim da znam dosta zadovoljan sam ako ne gubim a sve ostalo je izvrsno.
Nekad davno bilo je dovoljno kupiti i čekati a danas čim se okreneš ono leti gore ili dolje na – + 10%
Teška su vremena za nas špekulante.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


prijatelju ddjh je gigant i sigurno neće propasti jer posla će biti, ako je svima kriza i djuki je kriza i to je tako.
Stipetić je jasno rekao gdje ide novac od prodaje montaže odnosno kome i zašto.
Samo posao bova za RH vrijedi djuki jako puno, znaš ono # autu autoindustrija ne zarađuje puno od proizvodnje auta ali na dijelovima i servisu jako puno"
Sutra će i Srbi i Albanic i Makedoci u Nato a trebat će netko i proizvoditi bov-a za njih, o tome se već pisalo davno na ovome forumu.
Dugoročno ddjh je podcjenjen a kratkoročno sve je moguće i da će na 10 kn i da će na 210 kn.

Nijedan od tvojih kratkoročnih targeta nije nimalo vjerojatan.
Danas malo zaostajemo za ostatkom tržišta no vjerujem da će se to u slijedećim danima iskorigirati. Prodaja je šuplja do boli, a objava FI se približava.

Šta se dešava sa ove dionice pa je nema na burzi, da li se i ona možda povlači kao i montaža?


Šta se dešava sa ove dionice pa je nema na burzi, da li se i ona možda povlači kao i montaža?

DDJH je dionica u sastavu crobexa sa kojom danas nije ostvarena niti jedan transakcija na ZSE ,toliko o našem crobexu i burzi u našem selu.

4 poruke u skoro tri tjedna, jel ovdje umrla svaka nada ili što?!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


4 poruke u skoro tri tjedna, jel ovdje umrla svaka nada ili što?!

Čini mi se da ovdje počinje nova runda igre;ajmo dalje do zadnje budale [thumbsup]
Sad će početi kojekakvi leminzi sa svojim valuacijama i sličnim sra.ima..
Onda lagano istovar i natrag na početak [thumbsup]
A kako Đuro radi i da li uopće radi…koga briga..bitno je da se vrti [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

počela je nova runda…
ovaj koji je danas kupovao po 51,00 sigurno neće to prodavati za manje…
a ionako je sve u plusu.

Mislim da niste u pravu,DDJH mora u privatizaciju a nominala je 100kn.

Nijet to brodogradnja pa DDJH ima velike novce na računu neka se ispiše natječaj za prodaju pa ćeš vidit kako se javljaju kupci za vojnu industriju.Samo onda neće bit prodaje na 50kn.

***obrisano***


Nijet to brodogradnja pa DDJH ima velike novce na računu neka se ispiše natječaj za prodaju pa ćeš vidit kako se javljaju kupci za vojnu industriju.Samo onda neće bit prodaje na 50kn.

Jedino ako je Bakić budala da nezna šta kupuje i koliko to vrijedi.

Bakićev prosjek je sada oko 53-55kn ako sam dobro računao svih ovih mjeseci. Osim ako ne dođe do preuzimanja, javne ponude on te dionice ne može prodati niti za 1000 godina. A sumnjam da zna više od nas obzirom da je počeo skupljati prije koju godinu kad nitko nije znao što se sprema…

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

A dobro onda je Bakili pogriješio sa prosjekom od 55kn,a šta samo onda mi koji smo kupvali po 230kn.

Nešto ti neće štimat ta matematika.

New Report

Close