DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto ljudi ovdje, umjesto da nekoga odmah isprave, iznesu ispravke eventualnih netočnih navoda, zabluda etc., napadaju? Ne mogu svi sve znati. Zato postoji forum. Molim te, ako znaš, čime je g. Bakić financirao "Moj posao", reci.

Zato kolega, jer je neznanje postala glavna furka bez imalo samokritičnosti. I svi si daju za pravo komentirati tuđe postupke kako im se sprde.
No, za sve one koji nisu upoznati sa biografijom dotičnog gospodina Bakića, a o kojem ste raspredali u zadnjih 50-tak postova eto informacije da je Bakić kao vlasnig grupe "Selectio" te svi njegovi zaposlenici u početku njegovog rada bili financirani ne od dobiti koju su ostvarivali (jer ju nisu ostvarivali niti ga je ijedna banka u RH, kao mladog posuzetnika podržala!!!) već ih je financirao osobno Bakić i to od zarade koju je imao na temelju izrada tehničke analize za sve (tada malobrojne) brokerske kuće u RH. On je kao diplomirani matematičar, zajedno sa svojim partnerom koji je tada radio na ZSE (u tehničkoj podršci) osmislio programe za tehničku analizu hrvatskih dionica. Sve su to informacije koje su javno dostupne, samo se treba informirati, a ne gledati u staklenu kuglu je li ili nije diogao margin. Kao da će to vama nešto u životu pomoći…..

La vita e bella!


Bakić kao vlasnig grupe "Selectio" te svi njegovi zaposlenici u početku njegovog rada bili financirani ne od dobiti koju su ostvarivali (jer ju nisu ostvarivali niti ga je ijedna banka u RH, kao mladog posuzetnika podržala!!!) već ih je financirao osobno Bakić i to od zarade koju je imao na temelju izrada tehničke analize za sve (tada malobrojne) brokerske kuće u RH. On je kao diplomirani matematičar, zajedno sa svojim partnerom koji je tada radio na ZSE (u tehničkoj podršci) osmislio programe za tehničku analizu hrvatskih dionica.

Hvala na informaciji. Drago mi je da je tako kako gore piše, jedino, žao mi je što se ponovila priča da oni koji žele nešto pokrenuti bivaju kažnjeni neodobravanjem kredita.

Inače, ponavljam, ne mogu svi sve znati i pročitati. Mnogi od nas nisu profesionalni ulagači koji mogu sve svoje vrijeme posvetiti burzi, burzovnim vijestima i analizama. Nemoguće iz vremenske i energetske perspektive. Greške se događaju.

Smatram da je smisao foruma razmjena (i eventualni ispravak) mišljenja, a ne, vrlo rašireni, "ti si prodao po 100 kn, ja kupio jeftino po 80 kn i prodao po 1.000 kn, haha , ja sam veća faca od tebe…", niti je smisao foruma "budalo, nemaš ti pojma…". Iako, ponekad se klin klinom mora izbijati…to je istina…


… Inače, ponavljam, ne mogu svi sve znati i pročitati. Mnogi od nas nisu profesionalni ulagači koji mogu sve svoje vrijeme posvetiti burzi, burzovnim vijestima i analizama. Nemoguće iz vremenske i energetske perspektive. Greške se događaju.
Smatram da je smisao foruma razmjena (i eventualni ispravak) mišljenja, a ne, vrlo rašireni,….

kolega forum i informacije na njemu su i da se čitaju… samo dvije stranice unazad (699) korisnik BEEBLBPX je postao link o g.Bakiću i njegovom liku i djelu
Vaš link

lijepo je ponovo vidjeti aktivne BUDDa – inače jedno vrijeme "neslužbeni" PR DDJH-a :), te kolege POSEJDONa, starog i uvaženog člana foruma – starog skoro kao i njegov imenjak:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zanima me kolika će biti dividenda DDJH i kad će se iplatiti ( ja kao branitelj imam neke dionice ) pa me zanima ovo sa prodajom montaže.

Hvala

Za šaku dijamanata !



jel ti uopće znaš čime se Bakić bavio prije nego je osnovao tvrtku "Moj posao" i čime ju je financirao u samim njenim počecima? [sad] Vidim da ne znaš, jer da znaš nikada ovo ne bi napisao. Zato se odi malo raspitaj prije nego ideš prosuđivati druge ljude.

Zašto ljudi ovdje, umjesto da nekoga odmah isprave, iznesu ispravke eventualnih netočnih navoda, zabluda etc., napadaju? Ne mogu svi sve znati. Zato postoji forum. Molim te, ako znaš, čime je g. Bakić financirao "Moj posao", reci.
[/quote]

Ulaganjem na tržištu kapitala se bavio, eto čime! I onda dođe neki Spider from Mars i kaže, ma što on zna?!
Ali dobro nitko ne može znati sve.
Ipak malo ulagati u znanje se uvijek na kraju isplati.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Ulaganje u znanje uvijek se isplati.

Za šaku dijamanata !

Podebljao Bakić za 1000..
S tim da je i na Zaba skrbničkom dan prije pojačao za cca 200 kom

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 66.229 2,05 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 53.326 1,65 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun
10. BAKIĆ NENAD 26.987 0,83 Osnovni račun
Ukupno: 63,04

sijem žito raste grahorica

@Posejdon : Long tajm no see stari druže… Kada vidim tvoj nick sjetim se starih dobrih vremena kada su dijonice rasle kao proljetna trava… razumijem da ti je možda prekipilo jer si dosta ljudi daje za pravo komentirati i procjenjivati tuđe postupke umjesto da misle o vlastitima.

Slažem se i sa strawinkim da je forum mjesto za razmjenu informacija i da ne mogu i ne trebaju svi sve znati , pa bi tako tolerancija trebala biti na visini , jer ako nećemo komunicirati na lijep način onda i sam forum gubi svoj smisao.

@ mali miš : ne znam jel se šališ kolega ulagač/branitelj ili stvarno misliš da ćeš od DDJH dočekati skoro neku dividendu… Nema nikakve dividende na vidiku koliko ja znam, a ako sam možda neinformiran volio bi da me netko informira.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kako sad nema dividende ? A novci od Montaže ? Onda sutra prodajem odmah u 10:00.
Vidim da ja tu više nemam šta raditi.

Za šaku dijamanata !


Kako sad nema dividende ? A novci od Montaže ? Onda sutra prodajem odmah u 10:00.
Vidim da ja tu više nemam šta raditi.

Koliko je meni poznato novci od montaže se ulažu nazad u firmu , modernizacija pogona, povećanje efikasnosti i slično.

PS. Neznam zašto ali imam neki osjećaj da se ti kolega ipak malo šališ s tim pitanjima ….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pozdrav staroj ekipi i svima ostalima,

Zadnji puta sam bio ovdje negdje oko 240-260kn 🙂
Kada je uknjižen prihod od prodaje DDJM? odnosno kada će biti vidljiv u FI

thx

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Još 1000 kom Bakić..

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 66.870 2,07 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 53.326 1,65 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun
10. BAKIĆ NENAD 27.987 0,86 Osnovni račun
Ukupno: 63,09

sijem žito raste grahorica

DDJH je jedna od jeftinjih dionca na ZSE

1. JDPL P/BV 0,09

2. KORF P/BV 0,10

3. PTKM P/BV 0,19

4. HTPK P/BV 0,22
———————–
5. DDJH P/BV 0,27
———————–

BOVovi idu dalje bez obzira na kresanja budgeta:

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3251628/index.do
… Kad je riječ o projektima poput oklopnog vozila, obalnog broda, novih odora i mirovnih misija, oni idu prema planu. …

Cijena dionice za nevjerovat

I ja se pitam gospon mali mačku. Ne zanm šta da radim sa ovim paketom koji sam dobio od države.
Da prodam ili ne ( obzirom da dividende vjerovatno neće biti )

Hvala

Za šaku dijamanata !

New Report

Close