DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je jedna od rijetkih dionica gdje ulazi HYPO,iskrcavali su se cijele prošle godine na niz dionica,u nekima od tih sam bio i dušu su mi vadili.Sad ulažu u DDJH valjda znaju što rade(skora privtizacija,posao sa tenkovima ili nešto treće).
Sigurno imaju dobrog razloga zašto tu ulažu,a iskcavali su se napr.iz DLKV,VIRA,KOEI i drugih perjanicanašeg tržišta kapitala.


To je jedna od rijetkih dionica gdje ulazi HYPO,iskrcavali su se cijele prošle godine na niz dionica,u nekima od tih sam bio i dušu su mi vadili.Sad ulažu u DDJH valjda znaju što rade(skora privtizacija,posao sa tenkovima ili nešto treće).
Sigurno imaju dobrog razloga zašto tu ulažu,a iskcavali su se napr.iz DLKV,VIRA,KOEI i drugih perjanicanašeg tržišta kapitala.

Jedno je Hypo fond, a drugo Hypo skrbnički. Oni su smanjivali pozicije skrbničkih računa, a ne fondovske pozicije, ako smijem primijetiti! Ovdje se radi o fondu koji pojačava poziciju!

Evo , prekopiro s moj novac

http://www.mycity.co.yu/Vojno-tehnicka-dostignuca/Modernizacija-kuvajtskih-M-84_8.html


zzidak: ” To je jedna od rijetkih dionica gdje ulazi HYPO,iskrcavali su se cijele prošle godine na niz dionica,u nekima od tih sam bio i dušu su mi vadili.Sad ulažu u DDJH valjda znaju što rade(skora privtizacija,posao sa tenkovima ili nešto treće). Sigurno imaju dobrog razloga zašto tu ulažu,a iskcavali su se napr.iz DLKV,VIRA,KOEI i drugih perjanicanašeg tržišta kapitala. ” Jedno je Hypo fond, a drugo Hypo skrbnički. Oni su smanjivali pozicije skrbničkih računa, a ne fondovske pozicije, ako smijem primijetiti! Ovdje se radi o fondu koji pojačava poziciju!

HYPO AG je izlazio iz svih mogućih pozicija.

I love the Smell of Profits in the Morning

Tko još jednom zucne nešto protiv Đure s ovim ćemo mu doći pred kuću.

P.S. Tenkista, znaš li ti voziti ovo čudo?

I love the Smell of Profits in the Morning


Alamo: ” Kome se trebam prijavit ak sam kupio veću količinu Đure? Fazanu, Surli…? Može i na PM [wink][lol] Eto mene s vama. [cool] ” Fazan je tajnik udruge NEDAM ISPOD 1000KN u ponedjeljak imao sijednicu ,javi se Surli za primanje u udrugu.[thumbsup]

Alamo je primljem u udrugu i imenovan za povjerenika za Istru, Kvarner i Primorje.

Bumbi, ajmo se sljedeći tjedan zaletiti do Broda.

I love the Smell of Profits in the Morning

Bok Djurasi…jedno pitanje, zapraf dva: je li pametnije uletit u montazu ili holding…zapravo ce montaza kupit holding u buducnosti ako se ne varam…ili nisam pazio na nastavi…i jos nesto: s obzirom da se fima izvukla/laci je li pametnije jos malo cekat za znacajniji ulet u Djuru…Inace mislim ozbiljno uletit za reasonable sumu i pustit u pacu 2-3 godine… ni ne pogledat

igrač igra, krupije se znoji, titanik tone, putnici dremaju...


Tko još jednom zucne nešto protiv Đure s ovim ćemo mu doći pred kuću. P.S. Tenkista, znaš li ti voziti ovo čudo?

ovo je Degman..(po brdu iznad Sl.Broda ako se ne varam)
Kuvajcani imaju stare M-84 koji izgledaju skoro pa identicno sovjetskom T-72.
elem, te prastare m-84ice bi trebalo pretvoriti u ove fancy Degmane.vizualno je razlika zbog reaktivnog oklopa.
inace, Degman bi trebao postati i MBT tenk HVa.
pa bi bez obzira na arape “tribalo bit’ kruva.”

a sve ovo sto sad pisemo je vec napisano, tamo negdje od 3- do 5.mj, kao da se recikliramo..doduse i cijena je bila gdje i sad
[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Bok Djurasi…jedno pitanje, zapraf dva: je li pametnije uletit u montazu ili holding…zapravo ce montaza kupit holding u buducnosti ako se ne varam…ili nisam pazio na nastavi…i jos nesto: s obzirom da se fima zvukla/laci je li pametnije jos malo cekat za znacajniji ulet u Djuru…Inace mislim ozbiljno uletit za reasonable sumu i pustit u pacu 2-3 godine… ni ne pogledat

Pa gdje će kćer kupiti mamu, što ti je. kao da si napisao da će Belupo kupiti Podravku, KODT Končara Mladina Agrokora….[undecid]


Tko još jednom zucne nešto protiv Đure s ovim ćemo mu doći pred kuću.

P.S. Tenkista, znaš li ti voziti ovo čudo?

Znam naravno.[proud]

OK sorry…obrnuto…[embarass]i mislio sam da sam učinio quid pro quo grešku…no ipak ista pitanja…tj. hoce li i kad DDJH kupiti DDJM…tj. treba li uopce razbijati glavu o kupnji montaze[huh]

igrač igra, krupije se znoji, titanik tone, putnici dremaju...


BUMBAR5: ” Alamo: ” Kome se trebam prijavit ak sam kupio veću količinu Đure? Fazanu, Surli…? Može i na PM [wink][lol] Eto mene s vama. [cool] ” Fazan je tajnik udruge NEDAM ISPOD 1000KN u ponedjeljak imao sijednicu ,javi se Surli za primanje u udrugu.[thumbsup]” Alamo je primljem u udrugu i imenovan za povjerenika za Istru, Kvarner i Primorje. Bumbi, ajmo se sljedeći tjedan zaletiti do Broda.

Cekam vas kao pravi domacin[smiley]. Naravno da je na meniju i poslovni rucak nakon razgledavanja naseg Djuke. U sljedecem tjednu trebala bi izaci slika naseg BUMBIJA na Dgmanu. Alamo dobro dosao[thumbsup]

New Report

Close