DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

🙂
To vidim i ja, al molio bih koliko je UKUPNO komada na prodaji a kolko na kupnji!
Hvala

15.786 / 29.649

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

vedric:

znam da je fima imala povlačenja..malo su loše ulagali..

Jurčić , ekonomista SDP-a tvrdi da će porez platiti svi sa ovog foruma koji su zaradili od prodaje dionica ,


Pa čekaj jel nije bila spika tko zaradi više od 50000 kn na godinu

15.786 / 29.649

phew…odlicno!
Do nekidan je bio odnos 1:3 sad smo vec na 1:2
[smiley2]


samby: ” vedric: ” znam da je fima imala povlačenja..malo su loše ulagali.. ” Jurčić , ekonomista SDP-a tvrdi da će porez platiti svi sa ovog foruma koji su zaradili od prodaje dionica , ” Pa čekaj jel nije bila spika tko zaradi više od 50000 kn na godinu

pa nisi valjda zaradio u 1 god. manje od 50000 samo na ddjh-r-a si mogao zaraditi toliko baratajući sa 200 dionica koliko je bilo oscilacija, a što se tiće Jurčića čovjek je izvan vremena i prostora, najbolje je legalan rad proglasiti za lopovluk, uostalom njegovi duhovni predhodnici su i 1945 proglasili svakog za lopova tko je nešto imao, neka on položi račune za svoju imovinu, ali ne tipa nasljedio sam od stare mame (koja je usput budi rečeno cijeli život kopla u vrtu oko kuće), ja za svaku svoju kunu mogu dokazati porijeklo, najlakše je guliti male ljude jer onda se snabdiješ sa novcima a nemoraš se zamjerati velikima i močinima koji su to postali na nepošten način. Kad vidim jurčićevo mišljenje o burzi i onima koji na njoj trguju, da se smrzneš, koda je oživio agitprop i komniform isto duhovno ozračje, strava.

one želi operezovat onakve kao rajić..a to žele i svi drugi u ovoj našoj maloj i resursima bogatoj državi..a nas male..pa za nas nema ni infrastrukturu..softwer..pa tko će to radit..pa i burza se ruši..tko će i na koji način to sve oporezovat…ja znam imat na dan i pet transakcija…to je nemoguće…

pa to je jednostavno nemoguće..ono kaj je napravio raić i još nekolicina.mislim da se svi slažete da to treba oporezovat….

odnest 2 mijarde kuna i bok hrvatska…

chico:

15.786 / 29.649

phew…odlicno!
Do nekidan je bio odnos 1:3 sad smo vec na 1:2
[smiley2]

niža cijena bolji odnos..oko 150 bi bilo obrnuto..a tih braniteljaima ko u priči ..a mislim da nisu još svi do kraja dobili..neki su ugovori još ..ni na zemlji ni na nebu..

zašto se ne javno priopći jer je to do kraja riješeno il nije…tak da nema više tih trakavica..santa barbara

ne može to tako đuka mora na prvu stranicu.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

kreno djuka

Baš sam htjeo pitati što se događa . I jučer također +2,47 pa onda od jednom -0,88 , ne čini li vam se to malo previše dnevnih oscilacija za firmu kao što je đuki


Usput prosli petak je bila Azerbejdzanska delegacija, koja se informirala o mogucem remontu njihovih tenkova . Imaju ih 800 koliko sam informiran . Mislim da Patrija je puno vise nego li posao stoljeca, mislim da je to reklama i garancija za sve buduce djurine poslove[smiley2]

Da li imas neke vijesti ili neki link o dolasku Azerbejdzanske delegacije u Holding?
Ovakvih slicnih posjeta biti ce sve vise i vise, jer ovim ugovorom s finskom Patriom, Holding dobiva jos vise na svom image-u, a i poslovni partneri vjeruju u sigurnost dogovorenih poslova i njihovo pravovremeno ispunjavanje. Zato sam uvjeren da offset ne mozemo samo gledati kroz materijalnu vrijednost samog ugovora, nego i kroz jos vecu nematerijalnu vrijednost, kao npr. dobivanje novih ugovora s novim kupcima, cije pozitivne efekte ne mozemo izraziti samo u novcu.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


Baš sam htjeo pitati što se događa . I jučer također +2,47 pa onda od jednom -0,88 , ne čini li vam se to malo previše dnevnih oscilacija za firmu kao što je đuki

neka svaki dan ide +2,47 pa – 0.88 :)))

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nije to loše , svjestan sam ali daj pored svih tih dobrih vjesti da vidimo ono što najviše volimo (ZELENO)

New Report

Close