DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mene još ovo iz stipetićevog interview-a

‘Proizvodit ćemo električnu energiju iz krute biomase’
S obzirom na najavu privatizacije, vjerojatno imate i nekih novih planova?
– Sam Holding je zapravo mala tvrtka od svega nekoliko ljudi koja ni dosad nije na sebe preuzimalo nikakve operativne programe, već su to radile pojedine kompanije. To ne znači da smo zatvoreni za nove događaje jer nakon što se riješi proces privatizacije morat ćemo planirati što ćemo sa zarađenim novcem.

Planirate li već neke nove projekte?
– Probat ćemo se skoncentrirati na neke nove stvari, a moguće je da ćemo graditi neke nove tvornice. Pokušat ćemo otvoriti neku novu priču koju u Slavonskom Brodu dosad nismo imali. Zasad ne bih puno o tome pričao, ali mogu reći da razmišljamo o programima koji su povezani s obnovljivim izvorima energije. Holding će sasvim sigurno prigrliti biznise koji su zasnovani na inovaciji. Nećemo raditi ono što neki drugi rade već desetljećima i u tom smislu imamo već nekih razgovora i planova, ali još nećemo s tim izlaziti u javnost.

Kada spominjete obnovljive izvore energije, mislite li pritom i na vjetroelektrane?
– U principu ne, već na proizvodnju električne energije i topline iz krute biomase, što dosad u svijetu nije previše eksploatirano. Imamo nekih ideja iz područja novih tehnologija i u prehrambenoj industriji. Moguće je da će danas-sutra ove ideje prerasti u nove proizvodne linije.

hvala na pomoci, taj projekt ceka dozvolu tj. atest i krcu u proizvodnju el.energije sto opet nije povod za rast s obzirom na stanje na burzi , al kontam ako padne na 180kn, evo i mene unutra[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Danas se na telki cijeli dan vrti Pelješki most, i često se spominje Đuro Đaković Montaža. Odlična reklama. Mene par ljudi savjetovalo danas nek kupim Đuro Đaković Holding jer su čuli na tv da gradi most. Ja im rekao “hvala, puno ste mi pomogli”, šta drugo. Sutra eto zbog takve pomalo banalne stvari očekujem rast, ne mogu si pomoći kad sam optimist.

peljeski most kosta 260 miliona eura (dovoljno da se obnove skoro sve ceste u hrv.) posao je dobio konzorcij Konstruktor-Viadukt – Hidroelektra – Đuro Đaković MONTAŽA, ako želiš kupiti dionicu koja je dobila gradnju pelješkog mosta onda uzmi ĐĐ MONTAŽA, jer HOLDING je druga firma sa drugačijim poslom…

DDJH je većinski vlasnik. Montaže.


DDJH je većinski vlasnik. Montaže.

u pravu si

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


peljeski most kosta 260 miliona eura (dovoljno da se obnove skoro sve ceste u hrv.) posao je dobio konzorcij Konstruktor-Viadukt – Hidroelektra – Đuro Đaković MONTAŽA, ako želiš kupiti dionicu koja je dobila gradnju pelješkog mosta onda uzmi ĐĐ MONTAŽA, jer HOLDING je druga firma sa drugačijim poslom…

Hvala na savjetu prijatelju, ali ja već imam dionice ĐĐ Holdinga i dobro znam kakva je to firma.

Hvala na savjetu prijatelju, ali ja već imam dionice ĐĐ Holdinga i dobro znam kakva je to firma.

Kolega imaš ti već i dionice DDJM [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Kaj ljudi danas idemo gore ili dole.
Mislim da na 200 nebumo tak skoro.

Onda Đurici kako stvari stoje na ovoj dionici?

Broji li tko koliko se branitelja ispucalo ili?

Ne laje pas zbog sela.


Danas prodala 2 warriora.

Uskoro će biti javna objava da je potpisan deal s Kuvajtom. To bi trebao biti okidač. Premda tržište uopće nije akceptiralo 150 milijuna za 300 vagona. Da je J. Radić na mjestu predsjednika Uprave, već bi bili na 700 kn.

Ništa ovdje neće biti akceptirano dok 470 branitelja spremno čeka prodaju, a još kojih 200 će im se ubrzo priključiti.


Jesmo li napokon stali s iskrcajem?

Sumnjam da smo stali, puno je tu branitelja + fima, s time da postoji mogčnost da fima i stane ubrzo, ali fima je ovdje meni vrlo mali problem ovdje. Žao mi je što sam utrošio vremena i živaca na ovu dionicu, umjesto da sam negdje drugdje vrtio lovu i vrnuo se nakon što prođe ovo sve sa braniteljima, pa makar i ne ušao na najnižim razimama.

Problem je percepcije.

Na ULPL vam izlazi 130000 novih dionica, kupljenih po 400 kn (podsjetimo se – ULPL se trži po 3500 kn), pa nitko od toga ne radi problem. Ovdje na tržište ne izlaze nove dionice, dakle nema razvodnjavanja, a radi se problem. Pa što ako prodaju, treba to kupiti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Opet su počeli spuštati…[smiley15]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

MA jesu ali da je više zainteresiranih za kupnju nebi mogli tako lako manipulirati cijenom.

New Report

Close