DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

No kaj je više s onom udrugom? Koliko ima članova? Koji postotak drže? Ajmo kupit Đuru[lol] [lol] [lol]

Only God, Muammar and Libya!

Trenutno cijeli Đuro vrijedi manje od posla s Patrijom. Samo taj posao vrijedi više od cijelog Đure.

Ovo je činjenica da se čovjek smrzne.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Koja budala je ovo prodala svaka čast. I to nakon ovakve super vijesti.

Skidam kapu majstore, nije ovo za tebe. Ajde doma ženi i djeci

Margini vjerovatno ili branitelji, ima puno onih koji ne trguju svojim novcem i to je jedan od razloga ovog pada ili im novac hitno treba….

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Prodajem auto radi keša za kupnju Đure. Kontaktirati na PM, 10% popusta dajem, keš trebam što prije. Registriran do 08/2008.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja sam danas predao papire za kredit. Ako treba spavat cu u satoru , ali Djuro na 132kn. Necu drukat , Budd samo mirno , vjeruj mi da imaju jos dvije stvari o kojima se pregovara VELIKE.

Na današnje trgovanje nemam komentara..riječi su postale suvišne..[cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Baš to

Gledam današnju najnižu cijenu i pomalo sam iznenađen.
Prije nekih godinu i pol kupovao sam DDJH i ostao predugo u njemu jer mi cijena od 314kn nije bila dosta a onda je nastupio Rumeni sa svojim najavama da nema ništa od dionica za branitelje, da bi za nekoliko dana izašla službena vijest da će branitelji dobiti što traže i tu je počeo strmoglavi pad… (Još mi nije jasno kako je moguće da na državnoj televiziji u Otvorenom Polančec iznosi jedno i rigorozno demantira i kune se da branitelji neće dobiti dionice, da bi nakon par dana izašla sasvim suprotna službena obavijest, i za to nitko nije odgovarao… Dali je to obmanjivanje javnosti ili to postoji samo u SAD-u, a kod nas ne postoji šansa da odgovorni odgovaraju…)
Prodao sam oko 220 i tada sam mislio da sam puno izgubio, međutim te novce sam uložio u druge dionice pa me je svejedno zakačio ovaj pad i to ozbiljno…

Na ovim cijenama razmišljam o povratak u DDJH i ono što bi želio pitati jest kakve su projekcije, tj. koliko je negdje otprilike branitea prodalo svoje pakete? Država je donesenom odlukom “uništila” ovu dionicu na neki period, međutim situacija oko DDJH je trenutno bolja nego kada je bila na 300kn, jedino što imamo pesimizan na tržištu i branitelje u Đuri…

Vjerujem da će se kroz neki duži vremenski period na ovoj dionici moći pirstojno zaraditi…

Ne želim biti negativan ali mislim da će DDJH biti dostupan i po 120-125 kn nažalost, imam par komada ulaz mi je bio na 300, pa na 250 pa na 220 , mislim da se isplati pričekati još par tjedana da crobex dosegne 3100-3200, pa onda uletit u DDJH, i biti strpliv …
Pozdrav

Realno govoreći P/E i P/B su još preveliki, i na ovakvom sentimentu tržišta, Đuro nam može samo dolje.
Sad je pitanje opstanka, koga briga za offset, potencijal…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Realno govoreći P/E i P/B su još preveliki, i na ovakvom sentimentu tržišta, Đuro nam može samo dolje. Sad je pitanje opstanka, koga briga za offset, potencijal…

ali kolega kako onda objašnjavate da pada cijena i onih dionica kao npr. adrs-p-a koje u ovom trenutku imaju p/e oko 4,8. što je i u europskim i u američkim uvijetima odličan rezultat.

Želim od vas da se razljutite. Dok god se ne razljutite hrvati će živjeti kao stoka. Gledajte glupu televiziju i nećete se razljutititi.

Ja želim da dignete glas protiv pljačke i da se razljutite. Kad počnete govoriti da su vas zasluženo opljačkali, onda ste tak pali. Morate shvatiti da nema zasluženog pada. Kapital tako funkcionira. Oni koji smatraju da su zasluženo u minusu, ti su tek nadrapali. Pravi kapitalist nikada ne priznaje da je zasluženo u minusu.

Želim da se razljutite!!!!!!!!!!!!!!!1

Hell is Empty and all the Devils are Here

duboko udahni…zadrži dah…..izdahni….a onda 2-3 apaurina na ex i sve će biti u redu…… [lol]

Ignore: KressoM, delux


duboko udahni…zadrži dah…..izdahni….a onda 2-3 apaurina na ex i sve će biti u redu…… [lol]

vidim i tebe su asimilirali. s kim se ja uopće trudim… ah, teško je… pljačkaju vas, a vi odobravate, to je vrhunac perverzije

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mene kolega Budd nitko nije opljačkao. Neke djetinje bolesti sam prebolio, portfelj iskorigirao. Ono što sad imam opisuje p/e oko 12, a p/b oko 1,4. Misilm da će to za 24 mjeseca tržite cijeniti barem dvostruko.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close