DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema me par dana i eto FIMA opet “otpuštala”. Samo 8000 komada u par dana. Nije loše.

Bogami kad još dođe korekcija, a DDJM ode iz Đure biti će ovo na fer cijeni po mojoj metodi.

A ko kupuje uz takve promete ????

Ja ću Vam reći: FIMA trguje sama i uvaljuje malim investitorima.

S poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]

ajmo drukeri, drukajte malo – ode cijena gore

drukajte malo prem adole da nam nebude žao kaj smo prodali na 254 prošli tjedan

karojeee – daj malo znanja na 128 kn

[smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley6][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley16][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

SKORa-M-A[color=blue][/color]

ZAKON O TRŽIŠTU VRIJEDNOSNIH PAPIRA

ODJELJAK 2. MANIPULIRANJE CIJENAMA
Članak 108.
(1) Radi sprječavanja stvaranja neistinite slike tržišta, za pojedini vrijednosni papir zabranjeno je:
1. obaviti transakciju vrijednosnim papirima na način da njezinim izvršenjem ne dođe do promjene zakonitog imatelja ili vlasnika, odnosno da se na drugi način stvori privid sklopljenog posla,
2. dati nalog za kupnju ili prodaju vrijednosnog papira, znajući da je dan ili će biti dan nalog za prodaju ili kupnju toga vrijednosnog papira od iste ili druge osobe, po cijeni koja je približno ista, radi stvaranja privida cijene ili aktivnog trgovanja.
(2) Zabranjeno je obavljati transakcije s vrijednosnim papirom radi toga:
1. da se poveća cijena toga vrijednosnog papira te na taj način potaknu drugi ulagatelji da kupe taj vrijednosni papir,
2. da se smanji cijena toga vrijednosnog papira te na taj način potaknu drugi ulagatelji na prodaju tog vrijednosnog papira,
3. da se stvori privid aktivne trgovine tim vrijednosnim papirom te na taj način potaknu drugi ulagatelji na kupnju i/ili prodaju toga vrijednosnog papira.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nemojte tako kolega Karoje druka na HT-u gore evo posta

A znate li cijenu po DCM metodi. 660 kuna. Da ne kažete da metoda daje samo negativne rezultate.
Kad prođe vrijeme od mjesec dana i počne se trgovati ode………………..
Eto da Vam i ja dam savjet za kupnju. A fondovi će navaliti na HT ko muve. Samo zbog toga će morati prodati dosta dionica na velikim visinama.
S dužnim poštovanjem
Karoje


Nema me par dana i eto FIMA opet “otpuštala”. Samo 8000 komada u par dana. Nije loše. Bogami kad još dođe korekcija, a DDJM ode iz Đure biti će ovo na fer cijeni po mojoj metodi. A ko kupuje uz takve promete ???? Ja ću Vam reći: FIMA trguje sama i uvaljuje malim investitorima. S poštovanjem Karoje

jos malo pa cemo nac u knjizari knjigu od kolege Karoja “Ulažite u znanje”…ma svaka ti cast…..svaki put kad se javis navlacis na prodaju, daj se smiri….svi mi vidimo da fima prodaje….a u slucaju đure nema korekcije jer ovo pada kada fimi pukne a ide gore kad dođe neka dobra vijest, naravno, ne zadrži se gore dugo nego opet dolje zbog fime…i tako stalno….[smiley5]

DOKUP!


Opet igra na K/P odnosu! 7.577/24.464 Pa zar vam već nisu postali ljigavi??? [smiley8]

Kad Fima izađe ovo će posatati normalna dionica.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Gdje se jedna vrata zatvore, druga se otvore; ali tako često gledamo sa žaljenjem za onima sto se zatvaraju da ne vidimo ona sto se otvaraju za nas.

Kad ću više vidjeti za Đuru P/E, EPS, P/S i slične pokazatelje umjesto avatara tenkova.

S dužnim poštovanjem

Karoje

[b]Nije bitno je li mačka crna ili bijela, bitno je da lovi miševe.[/b]


Posejdon: ” Opet igra na K/P odnosu! 7.577/24.464 Pa zar vam već nisu postali ljigavi??? [smiley8] ” Kad Fima izađe ovo će posatati normalna dionica.

Ovo nije normalna dionica već godinu i pol. [smiley2]
Doduše, ima nas nekolicina koji smo spoznali pravilnost u toj njenoj nenormalnosti, pa smo na temelju toga zaradili brdo love. [smiley2]

La vita e bella!


Gdje se jedna vrata zatvore, druga se otvore; ali tako često gledamo sa žaljenjem za onima sto se zatvaraju da ne vidimo ona sto se otvaraju za nas. Kad ću više vidjeti za Đuru P/E, EPS, P/S i slične pokazatelje umjesto avatara tenkova. S dužnim poštovanjem Karoje

evo ti karoje, samo za tebe ljubavi naša : P/E 83,23………..EPS 3,019…………P/S 0,89…………..P/B 2,26……..
al sta ti to vrijedi kada ovu dionicu se kupuje na osnovi toga sto ce biti za 2-3 godine pa i vise….

DOKUP!

Noćas sam sanjao kako su štrumpfovi na kojima je pisalo DDJH vodili građanski rat. Jedni su bili naoružani tenkovima i nosili su natpise 300 kn, a drugi su bili goloruki sa natpisom branitelji 200 kn, bacali se pod tenkove i pogibali junačkom smrću. Na kraju je došao Papa Štrumpf i rekao da vode uzaludan rat i donio zakone po kojima će 1 mjesec glavni biti tenkići 300, a drugi branitelji 200 uz zajednički moto kupi-prodaj. I bi tako, i živjeli su dugo, sretno i valovito.

Ne znam ima li ovo ikakve veze sa stvarnošću premda bi se kladio da ima. Sorry svima na digresiji.

kupio bih dionice đure pa me zanima jel možda kasno za kupnju i ako nije dali ova dionica ima perspektivu za potencijalni rast,hvala svima unaprijed!

SDP stranka za dioničare Končara i Đure Đakovića. 🙂

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d73c0cd1-a57b-437c-94dc-956675717e2c&open=sec


kupio bih dionice đure pa me zanima jel možda kasno za kupnju i ako nije dali ova dionica ima perspektivu za potencijalni rast,hvala svima unaprijed!

Nije kasno za kupnju, dionica ima odlične perspektive za rast. Jedini problem je što svako malo cijena jako padne zbog igre fondova pa to izluđuje investitore. Vrlo je moguće da će se moći kupiti i jeftinije od 250 kn, al opet, ko zna. Za nekog ko igra dugoročno gotovo sigurna investicija.

Preporučio bi neu091,da prije nego odluči pročita barem 100 stranica ovog foruma(malo sam rekao?)


Nije kasno za kupnju, dionica ima odlične perspektive za rast. Jedini problem je što svako malo cijena jako padne zbog igre fondova pa to izluđuje investitore. Vrlo je moguće da će se moći kupiti i jeftinije od 250 kn, al opet, ko zna. Za nekog ko igra dugoročno gotovo sigurna investicija.

slazem se….potpisujem [smiley11]

DOKUP!

New Report

Close