DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja cca 9000, prodaja cca 18000.[smiley3]

Tako sam si i mislio ovaj rast ne povećan na jutros malom prometu sad ćemo vidjeti gdje će se cijena ustaliti. Mislim kad bi netko malo veli nalog sa prodaje poklopio da bi otišli dosta nisko. Premda upravo vidim da se kupnja vraća ima tu dosta velikih naloga u prvih 5. Vidjet ćemo još do 2 sata.


Tako sam si i mislio ovaj rast ne povećan na jutros malom prometu sad ćemo vidjeti gdje će se cijena ustaliti. Mislim kad bi netko malo veli nalog sa prodaje poklopio da bi otišli dosta nisko. Premda upravo vidim da se kupnja vraća ima tu dosta velikih naloga u prvih 5. Vidjet ćemo još do 2 sata.

Nemoj tako pisati, reći će ti da si katastrofičar i da ti je krivo što nisi jeftino kupio.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

Pazi ovaj scenarij!
Fima equity izlazi i da bi mogla što bolje izaći angažira Fimu Maximum da s nekoliko tisuća napravi euforiju i onda se equity istresa s dodatnom 20-30% zarade!Ha?Pije vodu?

Novac je kisik burze!

i ja prespavao danasnje jutro do 12h i propustio gozbu…..kako sam ljut na sebe….samo me zanima koja je to neinformirana osoba kupila na 300kn….ocito taj nezna za branitelje……

DOKUP!


Pazi ovaj scenarij! Fima equity izlazi i da bi mogla što bolje izaći angažira Fimu Maximum da s nekoliko tisuća napravi euforiju i onda se equity istresa s dodatnom 20-30% zarade!Ha?Pije vodu?

Nije loša ideja, a lelek i vapaj onih koji su brali po 300, će uskoro opet zamjeniti euforiju na starom dobrom prevrtljivom ĐUKI[smiley8]


i ja prespavao danasnje jutro do 12h i propustio gozbu…..kako sam ljut na sebe….samo me zanima koja je to neinformirana osoba kupila na 300kn….ocito taj nezna za branitelje……

Sad je 290kn![smiley2]

alan_poh:

i ja prespavao danasnje jutro do 12h i propustio gozbu…..kako sam ljut na sebe….samo me zanima koja je to neinformirana osoba kupila na 300kn….ocito taj nezna za branitelje……

Sad je 290kn![smiley2]

A da 😉 malo si fulo za 30 kn 🙂


Sad je 290kn![smiley2]

vidim, ma kako je to moguce? neka greska….

DOKUP!


i ja prespavao danasnje jutro do 12h i propustio gozbu…..kako sam ljut na sebe….samo me zanima koja je to neinformirana osoba kupila na 300kn….ocito taj nezna za branitelje……

Ne znam da li itko pomislio da u cijeloj prici su branitelji bili samo fama za jeftin dokup. Ok, dobili su dosta dionica, ali gledajuci situaciju oko sebe sa HT-om, gotovo sam sad siguran da dobar dio njih nece to tako skoro prodavati. Naime vecina poznatih/rodbine/prijatelja koji su kupili HT ne namjeravaju ga prodat tako skoro (i cude se meni koji sam ih odmah rjesavao) nego cuvaju te dionice kao “neku sigurnost” (ma sto im to znacilo). Brijem da je gotovo ista psihologija sa braniteljima i ddjh. Sad nezgoda je sto se sve poklopilo (IPO, branitelji, korekcija…) zato je i ljosnuo djuro toliko.
A sto se tice fiminih kupnji/prodaja, one koji samo njen udio u djuri gledaju preporucio bi da se mane dionicarstva i stave lovu u neki fimin fond jer ovako nece nikad mirno spavat posto branitelji sad imaju vise nego fima i cisto sumnjam da ona moze drasticnije utjecat na trend cijene na neki duzi vremenski period.

Pretpostavka je majka svih zaj***

Izašao danas nakon cca. 3 mjeseca. S obzirom na moguće ishode zadovoljan sam. Svaka čast ekipi iz CL-a čak su prodali i po boljoj cijeni nego što sam postavio naloge – pravi ste!
Vidimo se opet kad euforija prođe i cijena padne.
[smiley11]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Izašao danas nakon cca. 3 mjeseca. S obzirom na moguće ishode zadovoljan sam. Svaka čast ekipi iz CL-a čak su prodali i po boljoj cijeni nego što sam postavio naloge – pravi ste! Vidimo se opet kad euforija prođe i cijena padne. [smiley11]

tako ce i biti…..za kojih tjedan dana vracamo se gdje smo bili…

DOKUP!

bumbarov potpis:
Kupujte kad drugi prodaju i prodajte kad drugi kupuju.
Tako to radi Buffet.

znači, bumbar, ti si danas svoje rasprodao…[smiley11]

hate red

biće da je namjerno, navlakuša[smiley2]

Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore
Branitelji – cijena dolje
Ugovor – patria cijena gore

DO KADA OVAKO

New Report

Close