DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tycoon76: ” Mislim da je ovaj dio ipak puno bitniji: Ugovorom za oklopnjake bit će definirana i isplata do koje sasvim sigurno neće doći prvih godinu dana jer je Patria ponudila pogodnost jednogodišnje odgode plaćanja. Dakle u slijedećoj godini može se svašta očekivati samo ne dobro FI. ” A od kuda ti znaš na koji će način ići plačanje Đurinog dijela posla, vrlo vjerojatno direktno iz MORH-a.

Ovo sam shvatio kao pozitvno za drzavu a time i za djuru, jer vlada ima mogucnost odgode placanja ili !?

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Uopće nije važno koji je dio teksta bitniji.
Ne zaboravite da će i makedonci ući u posao, a ulaskom u NATO broj potencijalnih kupaca oklopnih vozila proizvedenih u Đuri naglo se povećava. Slobodno brojeve proizvedenih vozila množite s 5 ili 6 u narednih 5-10 godina. U svakom slučaju ovo nije dionica za bogaćenje preko noći, iako ni to nije isključeno!

Sretno


Sickboy: ” tycoon76: ” Mislim da je ovaj dio ipak puno bitniji: Ugovorom za oklopnjake bit će definirana i isplata do koje sasvim sigurno neće doći prvih godinu dana jer je Patria ponudila pogodnost jednogodišnje odgode plaćanja. Dakle u slijedećoj godini može se svašta očekivati samo ne dobro FI. ” A od kuda ti znaš na koji će način ići plačanje Đurinog dijela posla, vrlo vjerojatno direktno iz MORH-a. ” Ovo sam shvatio kao pozitvno za drzavu a time i za djuru, jer vlada ima mogucnost odgode placanja ili !?

Da sigurno. A sve troškove će snositi Patria. Đuro neće imati niti troška.


Mislim da je ovaj dio ipak puno bitniji: Ugovorom za oklopnjake bit će definirana i isplata do koje sasvim sigurno neće doći prvih godinu dana jer je Patria ponudila pogodnost jednogodišnje odgode plaćanja. Dakle u slijedećoj godini može se svašta očekivati samo ne dobro FI.

Kakve veze ima FI s tim kada će vlada platiti Fincima ? [smiley6]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

A prodaja ddjm? Pokriva troškove 100%

Dragi dečki i cure, kroz dva-tri dana će mcap DDJM biti veći od DDJH. Ludilo, za ne vjerovati

Hell is Empty and all the Devils are Here

evo netko potego 923 komada na đuki

prije je djuro skakao na svaku vijest a sad ne trza ni na sto..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


prije je djuro skakao na svaku vijest a sad ne trza ni na sto..[smiley2]

Sve se to polako skuplja zato, ali zato kad jednom lupi lupit će tako da će se čuti sve do Finske.

cekaju se dionice…znate vec cije[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


[/i] Dakle u slijedećoj godini može se svašta očekivati samo ne dobro FI.

a pa to bi onda znacilo da ce jedini posao koji ce đuro imat jesu oklopnjaci? đuro i bez njih ima dobro FI, a mislim da ce se troskovi pokriti sa ostalim poslovima a i prodajom montaže….

DOKUP!

Nikako jedini posao . Sada se već priča i o avionima ?

New Report

Close