DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 10:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
22,45
3.952
176
22,00
26,00
-5,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pozdrav,

da li mi netko od vas moze napisati zasto bih ja trebao staviti moj novac u ddjh a ne neku drugu dionicu.
sta je to sto ce ddjh dici npr. na 400 kn. jednostavno po tockama ako moze.
Procitao sam intervju sa stipeticem negdje na internetu sam nasao: kaze covjek dok se sve to pokrene
taj projekt borbenog vozila, prihodi ce biti u 2009, rekao je da je ova godina izgubljena, u 2008 se pravi nulta serija i organizira proizvodnja. Od cega vi svi oekujete tolike velike pomake.
sa moje strane jedna pozitivna vijest, dionicu nemam jer cekam vase jasne argumente zasto ju kupiti. vijest je da potrosnja struje u djuri rusi rekorde, od 90te naovamo jos nije potroseno toliko struje (zdravoseljacki receno), ali znate na sto mislim, angazirane snage. …..
inace, prije nego udjem u dionicu obavezno procitam temu na forumu od pocetka do kraja, posto ova ima 700strana, a na svakoj se 10 puta spomene bov, koji ce dati prihode 2009. meni dovoljno da odem npr. u brodare do tada.

da, ovo sa 700 stranica je veliki problem. uništena je tema sa svakodnevnim prepucavanjima i komentiranjima. istoga u krug. do kvalitetnih informacija je više na njoj teško doći.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


pozdrav,
da li mi netko od vas moze napisati zasto bih ja trebao staviti moj
novac u ddjh a ne neku drugu dionicu.
sta je to sto ce ddjh dici npr. na 400 kn. jednostavno po tockama ako
moze.
Procitao sam intervju sa stipeticem negdje na internetu sam nasao: kaze
covjek dok se sve to pokrene
taj projekt borbenog vozila, prihodi ce biti u 2009, rekao je da je ova
godina izgubljena, u 2008 se pravi nulta serija i organizira
proizvodnja. Od cega vi svi oekujete tolike velike pomake.
sa moje strane jedna pozitivna vijest, dionicu nemam jer cekam vase
jasne argumente zasto ju kupiti. vijest je da potrosnja struje u djuri
rusi rekorde, od 90te naovamo jos nije potroseno toliko struje
(zdravoseljacki receno), ali znate na sto mislim, angazirane snage.
…..
inace, prije nego udjem u dionicu obavezno procitam temu na forumu od
pocetka do kraja, posto ova ima 700strana, a na svakoj se 10 puta
spomene bov, koji ce dati prihode 2009. meni dovoljno da odem npr. u
brodare do tada.


[smiley2][smiley10]

1. Na DDJH se lako navući
2. Jedna od rijethih dionica sa hrpom špekulanata
3. Od moje 3 brokerske kuće svi brokeri sa respektom govore o FIMINOM statusu u toj dionici
4. Mogućnost velike zarade
5. Dar za daytradere – ko ima mu.a
6. Vjerojatno – razlika u min i max dnevoj vrijednosti oko 10% vrijednosti dionice bar dva puta tjedno
7. Dosta likvidna

– Moje skromno mišljenje
Ja sam u DDJH od 01.06.07 i vremena su bila gadna – 15.06. —-> 270,00 do 215,00 pa natrag na 264,00 i završila na 238,00 – meni ulaz bio na 277,88
Po 217,00 se moglo kupit bar 5000 kom, nakon tjedan dana 274,00, pad na 248,00 pa ponovno povratak na 284,00
Sad dva dana pada zbog poremećenog predsjednika uprave, možda novinara, možda Vlade RH, a možda i nas samih

Za mene PRILIKA, da li ju budem iskoristil ili OPET NE bumo vidli

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Odgovor ricardu:

Kolega – mnogi – skoro svi intervjui su sračunati da nekome pomognu – ukratko. I nikako ne treba vjerovati svemu što u njima piše. Tako i ovo. Ali da je DDJH trenutno dionica koja nije za one slabih živaca, stoji. Sada je njen status HOLD, tj. nit’ je za kupit’ nit’ je za prodat’ (IMHO).
Promatraj što rade veliki (fondovi)… to ti je najbolji pokazatelj.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


pozdrav, da li mi netko od vas moze napisati zasto bih ja trebao staviti moj novac u ddjh a ne neku drugu dionicu. sta je to sto ce ddjh dici npr. na 400 kn. jednostavno po tockama ako moze. Procitao sam intervju sa stipeticem negdje na internetu sam nasao: kaze covjek dok se sve to pokrene taj projekt borbenog vozila, prihodi ce biti u 2009, rekao je da je ova godina izgubljena, u 2008 se pravi nulta serija i organizira proizvodnja. Od cega vi svi oekujete tolike velike pomake. sa moje strane jedna pozitivna vijest, dionicu nemam jer cekam vase jasne argumente zasto ju kupiti. vijest je da potrosnja struje u djuri rusi rekorde, od 90te naovamo jos nije potroseno toliko struje (zdravoseljacki receno), ali znate na sto mislim, angazirane snage. ….. inace, prije nego udjem u dionicu obavezno procitam temu na forumu od pocetka do kraja, posto ova ima 700strana, a na svakoj se 10 puta spomene bov, koji ce dati prihode 2009. meni dovoljno da odem npr. u brodare do tada.

Ukratko:

1.kupi DDJH zato što će zahvaljujući Patriji imati 20-30 godina posla

2. kupi zato što će s vremenom cijeli DDJH biti prodan tj. privatiziran

Ako ne možeš u dionici biti najmanje 2-3 godine onda se ostavi burze jer matematički postaješ “ovca za šišanje”!!!To je ustvari fizika a ne matematika!!!!

Bilance,intervju-u,članke u novinama sve slobodno zaboravi!!!

To ti je jedini način da postaneš imućan a sve ostalo je polako samoubojstvo.

p.s. jedino ako si neki poznati operni pjevač pa po nastupu zarađuješ nekoliko tisuća eura pjevajući onda slobodno lovi dno i vrh dionice,onda možeš biti hazarder jer jedan nastup i opet si među živima.
[smiley1]

Aj pozdrav ,idem se spremat za “raciju”!!![smiley2]

Novac je kisik burze!


Ukratko:

1.kupi DDJH zato što će zahvaljujući Patriji imati 20-30 godina posla

2. kupi zato što će s vremenom cijeli DDJH biti prodan tj. privatiziran

Ako ne možeš u dionici biti najmanje 2-3 godine onda se ostavi burze jer matematički postaješ “ovca za šišanje”!!!To je ustvari fizika a ne matematika!!!!

Bilance,intervju-u,članke u novinama sve slobodno zaboravi!!!

To ti je jedini način da postaneš imućan a sve ostalo je polako samoubojstvo.

Svaka cast! Mislim da je ovdje sazeta cijela bit burze.

skype - ivek1234


rocky: ” Ukratko: 1.kupi DDJH zato što će zahvaljujući Patriji imati 20-30 godina posla 2. kupi zato što će s vremenom cijeli DDJH biti prodan tj. privatiziran Ako ne možeš u dionici biti najmanje 2-3 godine onda se ostavi burze jer matematički postaješ “ovca za šišanje”!!!To je ustvari fizika a ne matematika!!!! Bilance,intervju-u,članke u novinama sve slobodno zaboravi!!! To ti je jedini način da postaneš imućan a sve ostalo je polako samoubojstvo.

Bravo rocky!
Ovo što si naveo potvrđuje i moju tezu da je holding neizmjeran potencijal na duge staze.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Svaka čast onome koji ima živaca za sve ovo.Ja sam čuo da će se ugovor za bov potpisat i mislio da idemo na 350kn a kad ono potpuno suprotno mi na 250. Branitelji, prihod tek 2009. Previše je toga nesigurno u ovoj dionici. U petak sam sve prodao i popušio 9000kn. Ali kao bivši dioničae Transadrie ovakva sranja mi više ne trebaju. Ja sam otišao u sigurnije vode a svima vam sretno i nedajte se je…

Ricardo
DDJH je je zaj… dionica jer se u malo vremena puno važnih stvari desilo (pozitvnih i negativnih) vezanih za tu dionicu. Ta dionica je trebala biti već na 350kn i više ali su igre sa braniteljima srušile do 215kn i tu su mnogi popušili. Ako ulaziš u ddjh zarada je zagarantirana, ali ne više tako brzo koko smo svi očekivali nego sad treba malo strpljenja.Ako zakjučke o kupnji uzimaš na temelju šta je napisano na ovom forumu onda pazi čije izjave uzimaš u obzir jer tu mnogi pišu svašta, ja sam u ovih 6mj barem naučio u čije se informacije mogu pouzdat a to je najviše 10% ljudi koji ovdje pišu….Ako ulaziš u brodare, moraš brzo reagirat jer su neki u zadnja 2 tjedna otišli gore preko 40%….sretno

Zaj.b je to što se DDJH prometnuo u hit dionicu za živčane dejtrejdere. Nadao sam se da će polako rasti dok se ne raspletu neke stvari a sad me više strah vas nego branitelja [smiley10]
Ustvari najbolje bi bilo kad bih jednom tjedno pročitao cijenu u novinama, kao nekad.

Upravo stigoh sa godišnjeg i vidim opetn neki cirkus nešto sam propustio ?
Jel to netko opet treba jeftino nadokupit DDJH ili trebaju kuvajćani na servis sa svojim t-84?

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Svaka čast onome koji ima živaca za sve ovo.Ja sam čuo da će se ugovor za bov potpisat i mislio da idemo na 350kn a kad ono potpuno suprotno mi na 250. Branitelji, prihod tek 2009. Previše je toga nesigurno u ovoj dionici. U petak sam sve prodao i popušio 9000kn. Ali kao bivši dioničae Transadrie ovakva sranja mi više ne trebaju. Ja sam otišao u sigurnije vode a svima vam sretno i nedajte se je…

Svaka čast, jer si jedan od rijetkih koji prizna da je popušio pare:)

Moj ti je savjet da se neko vrijeme ostaviš dionica i stavi pare u fond…. popušio si na transadriji i đuri i sad se samo bojiš da ne popušiš opet…a kad tako razmišljaš e onda ćeš pušit…. pročitaj par knjiga, inteligentni investitor obavezno, ulovi se malo izučavanja financijskih izvještaja, pa se tek onda vrati u dionice jer ćeš u suprotnom samo pušit lovu…..

New Report

Close