DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vrlo mi se svidja ova kupnja velikih paketa…

Sad kupuju oni koji znaju zašto kupuju a kad im se poslije pridruže i oni koji ne znaju zašto kupuju bit će VATROMETA!
Ja već vidim novi ATH!

Novac je kisik burze!

ja 15.4 za 220 pa izasao na 280. onda kupio za 230 pa izasao na 295. sad kupio za 240 i sad stavio nas 319. tako je dobro

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

kad vas citam ekipa drago mi je da sam prodao, pa makar i tako nisko..(260).. i nece mi biti zao ni kada odete na ATH.. sto je vjerojatno da hocete..

puno srece vama pri prodaji, a jos vise meni na kupnji za par mjeseci[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

za evogaopet

a neces pozeljeti srecu nama koji smo prije kupili. kupio sam 14.12.2006. a tad sam morao izdvojiti cak 150 kn za dionicu. [smiley2][smiley2][smiley2]

Pa kolega takvima ne treba sreća ( i ja sam jedan od tih , s tim da sam počeo kupovati od 115 kn pa nadalje – prosjek oko 150 ), jer se mi nećemo puno nervirati. [smiley11][smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Sad kupuju oni koji znaju zašto kupuju a kad im se poslije pridruže i oni koji ne znaju zašto kupuju bit će VATROMETA!

DOBRA! Baš sam se nasmijao…[smiley2]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

BOV se ceka pocetkom tjedna. nemojte se previse umarati. tko ima nek ceka tko nema valjda ima neku drugu drugu mu drazu dionicu. taj nek ceka svoju

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


kad vas citam ekipa drago mi je da sam prodao, pa makar i tako nisko..(260).. i nece mi biti zao ni kada odete na ATH.. sto je vjerojatno da hocete..

puno srece vama pri prodaji, a jos vise meni na kupnji za par mjeseci[smiley1]

pa ako si prodao i planiras kupit tek za par mjeseci, sto se trudis toliko u zadnje vrijeme popljuvat DDJH? Iskoristi vrijeme pa prati dionice koje imas i u koje planiras ulozit u skorije vrijeme…..

da nisi ti zagorac….pa se nadas da ce susjedu ubit obje krave za tvoju jednu?

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...


u sljedecu sri prelazi 320kn

takvih i sličnih predviđanja sam čuo bezbroj i nikad se nisu pokazala točna [smiley7]


u sljedecu sri prelazi 320kn

Naročito mi se svidjelo predviđanje jednog poznanika, još u lipnju, kada je rekao da će JNAF do kraja ljeta na 7500 (u tom trenutku je bio oko 6000) i dogodilo se to da je do sljedeće srijede bio na 9000… [smiley2]
Sva sreća da sam ga tada kapitalizirao. [smiley1]

ma to su zezancije. na forumu pola nezna sta pise a druga polovica govori sta im pase. pre male ribe smo mi da bi odredivali cjene dionica, vjeruj mi

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


ma to su zezancije. na forumu pola nezna sta pise a druga polovica govori sta im pase. pre male ribe smo mi da bi odredivali cjene dionica, vjeruj mi

Nemoj ti podcjenjivati forum!Ima ovdje dosta njih koji imaju nekoliko stotina dionica i kad se oni svi preplaše i počnu prodavati odjednom “odu kola nizbrdo”!!!

Novac je kisik burze!

New Report

Close