DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeste li primjetili kako ima puno manje postova sada nego u petom mjesecu kad je bio članak iz večernjeg???
Tada je bilo stvarno “mali milijun” sitnih ribica a sad je već druga priča.DDJH su napustili labilni i polulabilni!
NEKA!!!!!

Novac je kisik burze!

Osim toga fima bi na ovaj način mogla doći do velikog posjeda, čak do kontrolnog paketa, što možda i ne bi bilo loše jer bi onda rast bio siguran nakon cijelog cirkusa.
A ”država”? Praktički bi fimi poklonila silnu zaradu.
Znaju li oni to? – retoričko pitanje.

Sad se već javljaju oni koji vide priliku u braniteljima a ne nepriliku!
Čestitam!!!

Novac je kisik burze!

Istina Rocky i dobro zapažanje.

Vidim da se pune puške

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ukoliko je ovo zaista istina, FIMA ima pred sobom vrlo intrigantan i zahtjevan zadatak : kako kupiti što VIŠE dionica po što MANJOJ cijeni uz STRAHOVITU gužvu malih ulagača (kao ja) na kupnji

slažem se. pratim trgovinu ovih par minuta i ne mogu se oteti dojmu da je omjer ponude i potražnje umjetno stvoren. odnosno, cijelo je vrijeme na prodaji oko 9000-10000 komada, a mi mali dioničari onda dolazimo sa
svojih par k komada na prodaji. znači da to rade i sada.

Fima Validus je prije 10 mjeseci imala gotovo 400 000 dionica DDJH!

Novac je kisik burze!


Sad se već javljaju oni koji vide priliku u braniteljima a ne nepriliku! Čestitam!!!

Samo neki nece na vrijeme vidjeti ovako veliku priliku.

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


Tada je bilo stvarno “mali milijun” sitnih ribica a sad je već druga priča.DDJH su napustili labilni i polulabilni!
NEKA!!!!!

U koju od ovih skupina spadaju branitelji ?

current price DDJH- 253, 00 ajmo škvadrooooooo [smiley1]

sve je lako kad si mlad :)

Solidan promet i neznatan pad bez obzira na opći pesimizam… očito ima onih koji misle da je 255 dobra cijena za đuru.

dal bi se to desilo i bez ove vijesti ili ne to neznam…..ali odkad je to napisano ovdje na forumu cijena pala za nekih 7-8 kuna….neznam tocno koliko, mozda i 9-10…. [smiley8]
a da ima manje panicara to je istina…..otisao je glavni panicar: tenkista [smiley2]
ispravak, vidjevsi post iznad mene izgleda je pala za manje od 7kn, sorry [smiley6]

DOKUP!


Solidan promet i neznatan pad bez obzira na opći pesimizam… očito ima onih koji misle da je 255 dobra cijena za đuru.

da, a fondovi strpljivo čekaju na nižim razinama.

Sve mi se čini da ponovo slječemo na 220kn.[smiley7]


dal bi se to desilo i bez ove vijesti ili ne to neznam…..ali odkad je to napisano ovdje na forumu cijena pala za nekih 7-8 kuna….neznam tocno koliko, mozda i 9-10…. [smiley8]
a da ima manje panicara to je istina…..otisao je glavni panicar: tenkista [smiley2]
ispravak, vidjevsi post iznad mene izgleda je pala za manje od 7kn, sorry [smiley6]

Kud sam ja to otišao?

New Report

Close