DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 23:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,40
94
4
23,40
26,80
-0,85%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sve je to u redu evogaopet, samo teško je naći toliko vremena da se sve pročita, nemamo svi vremena za praćenje foruma cijeli dan. Mora se i raditi. Tako da ja ne zamjeram kad se nešto dva puta prenese.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo


Sve je to u redu evogaopet, samo teško je naći toliko vremena da se sve pročita, nemamo svi vremena za praćenje foruma cijeli dan. Mora se i raditi. Tako da ja ne zamjeram kad se nešto dva puta prenese.

Ma ok ako je to dva puta, ali ova vjest o dodjeli dionica braniteljima je požvakana bar 5 puta i ispljunuta, a svaki put se nekako ponovo nađe na repertoaru.

Ne zamjeram ni ja, ali ne treba pretjerivati.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Mogu oni ponavljati to po n-ti put, ali jeftinije kupit više neće moći… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ja malo pišem , vidi se po broju postova , ali u ovom slučaju moram napisati i objasniti svoj stav u svezi braniteljskih dionica koji je ( barem koliko sam pročitao na forumu ) nešto drukčiji od ostalih forumaša. Kada branitelji dobiju svoje dionice , ja ću skakati od sreće ! Zašto ? S obzirom da u potpunosti vjerujem u DDJH kao poduzeće, njegov potencijal i sve poslove koji su u planu, njegova budućnost je osigurana. Šta će se promijeniti sa firmom kada branitelji dobiju dionice ? Baš ništa !!! Jedino će se promijeniti to da će se pojaviti određeni broj ljudi koji će napraviti pritisak na prodaji , možda joj srušiti cijenu ali samo kratkoročno. Naravno da će tada biti pametno dokupljivati jer nitko nije toliko lud da propusti kupiti DDJH sa određenim diskontom. Tako ja na to gledam.


Mogu oni ponavljati to po n-ti put, ali jeftinije kupit više neće moći… [smiley1]

Slažem se, jednostavno je prevelik interes za ovu dionicu i malih i velikih ulagača da bi cijena značajnije mogla padati. Puno dobrih stvari koje se tek trebaju početi realizirati, a smatram da se trenutna cijena može usporediti s nategnutim lukom i strijelom, koji samo čeka da ga se otpusti. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

a što je sa dionicama koje će dobiti branitelji ?? he he he [smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]

uglavnom, danas je 8.5. za 20 dana lipanj i oni blistavi arapi dolaze. moja pretpostavka da će se uredno nalozi na kupnji preskakati i da će ljudi tek onda početi kupovati ko mutavi…a vidi koliko se sada može jeftino dobiti.

ali, uvijek učimo. za manje od mjesec dana slijedi i izvješće…cijena će se znatno promijeniti…a forum-investitori neka zaključe oće gore ili dole.


Mogu oni ponavljati to po n-ti put, ali jeftinije kupit više neće moći… [smiley1]

Hoće, hoće ako radnici počnu masovno prodavati. [smiley1]

A jeste čuli da bi možda radnici trebali dobiti dionice jeftinije, po posebnim pogodnostima????? [smiley2]

La vita e bella!

tango:

Mogu oni ponavljati to po n-ti put, ali jeftinije kupit više neće moći… [smiley1]

Hoće, hoće ako radnici počnu masovno prodavati. [smiley1]

A jeste čuli da bi možda radnici trebali dobiti dionice jeftinije, po posebnim pogodnostima????? [smiley2]

Pa ti mora da se šališ …. [smiley8][smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

a jeste čuli da će i umirovljenicima podijeliti 10% paket odmah prije izbora? (ja dobio obavijest kući) [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Ja sam čuo da će uvoditi pronatalitetne mjere tako što će i svako prvorođeno dijete u 2007 imati pravo na upis DDJH po povlaštenim uvjetima…. kad tek oni počmu rasprodavati iz svojih krevetića, dokupljivat ćemo ponovo po 100 kn. [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ne morate pljuvati po ljudima, ako govore nesto sto su procitali u novinama. Pa to ne znaci da zele rusiti cijenu. Stvarno smo jadni ako nekoliko postova moze srusiti cijenu!
Branitelji (pod tim se podrazumijevaju radnici Holdinga koji su bili na ratistu `93) ce dobiti pakete dionica ( oko 750 dionica u paketu). Prijavilo se vec i vise od 930 radnika, jer je rok za prijavu neogranicen i upravo je to problem Vlade RH. Mora se racunati da ce biti odobreno vise zahtjeva nego sto je sada (znaci cisto matematicki, radnici ce imati oko 700radnika*750dionica=525000 dionica). Postupak provjere je u toku u nadleznom ministarstvu. Najvjerojatnije ce obavijest o tome biti ovaj tjedan (mozda vec sutra). Znaci ako tako bude, vise od polovice radnika ce prodavati svoje dionice na trzistu i normalno je da cijena padne. A razlog za prodaju je jednostavan, ne zele riskirati s necim o cemu vecina nema ideju sto drugo napraviti, ali i zbog razloga (koji je i vazniji) da vrate dugove, a tu je strah od novog pada cijene dionica. Vecina njih zna koliko njihovi paketi trenutno vrijede, ali treba znati da oni te pakete placaju “samo” 20-30 tis. kuna. Zarada im je 500%! Treba i njih razumijeti. A tu su i uvijek prisutni “torbari”, koji vec mjesecima kupuju braniteljske pakete po Sl. Brodu!
Znaci na trzistu bi se pred kraj ovog ili pocetkom slijedeceg mjeseca moglo naci na prodaji oko 400000 dionica, trenutno vrijednih 100 mil. kuna! Pa neka bude i manje dionica, ipak tolika kolicina mora djelovati kao pritisak na prodaju, jer tko ce kupovati tolike kolicine!? Vjerojatno ce se i naci netko tko je zainteresiran, ali i on tj. oni ce cekati na nizim cijenama.
Koliko ce pasti cijena? To nitko ne moze znati, ali da ce se moci kupiti jeftinije nego sada to je sigurno. (sam ne ocekujem cijene nize od 200 kn)
I jos nesto za kraj. Vlasnik sam XXXX dionica Holdinga. Ni meni ne odgovara ova situacija, ali ne mogu vjerovati da o tome nitko ne zeli pisati, a pogotovo zbog kolega pocetnika na forumu, kojima je ova dionica mozda prva investicija na trzistu kapitala!
Dionica ce doci na svoje realne vrijednosti koje su vece nego sada, ali kao sto sam vec rekao,bit ce i jeftinije kupnje. Ako netko vjeruje u ovu dionicu, onda ce je i dokupiti!
A ZA ONE KOJI NE VJERUJU, MOGU NAZVATI FOND ZA PRIVATIZACIJU NA BROJ 01/6346371. JAVIT CE VAM SE JEDNA LJUBAZNA GOSPODJA DJURDJA.
Moze se provjeriti i u brodskoj HVIDRA-i.

Pozdrav

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

a) da li postoji mogucnost da se pojavi DDJH-P-A ?
b) da li ce se te dionice smjeti odmah prodavati, ili bi mogla biti recimo zabrana prodaje od godinu dana?

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close