DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

 

Nešto se ipak kreće. Valjda će se Česi obznaniti.

sitnariba, 26.01.2021. u 22:33

1:0 za Čehe 🙂 ajmooooo sada samo jako 😉

Poziv za obvezujuću ponudu dobili samo Česi

 

jedino je vrlo žalosno da novinari znaju prije službene objave

ako su oni jedina opcija ide preuzimanje po kikiriki cijeni

Bently, 27.01.2021. u 09:13

ako su oni jedina opcija ide preuzimanje po kikiriki cijeni

Na našu žalost slažem se.

Ma sve je muljaža već godinama, ali dolazi i tome kraj, Česi će napraviti vjerujem čudo od ĐĐ u pozitivnom smislu kao i Palumbo od Lenca..

 

sitnariba, 27.01.2021. u 09:54

Ma sve je muljaža već godinama, ali dolazi i tome kraj, Česi će napraviti vjerujem čudo od ĐĐ u pozitivnom smislu kao i Palumbo od Lenca..

 

 

Svakako će se više potruditi oko poslovanja, tu nema dvojbe, ali za sada se nisu pokazali transparetni prema drugim dioničarima (na male mislim). I oni su dodatno podgrijali atmosferu neizvjesnosti. Više ne gajim optimizam prema njima samo neka već guknu nešto.

Pa koliko vridi ddjh ….. 100…200….300 mil. kuna…. vlasnik se postaje dokapitalizacijom

Ovdje se ne kupuju  strojevi i ostala mat. imovina …… već  radnici i znanje … jel se slažete s ovom konstatacijom

DAJ PET !!!

mikro, 27.01.2021. u 10:58

Pa koliko vridi ddjh ….. 100…200….300 mil. kuna…. vlasnik se postaje dokapitalizacijom

Ovdje se ne kupuju  strojevi i ostala mat. imovina …… već  radnici i znanje … jel se slažete s ovom konstatacijom

Prvo se kupuje tržište i reference (ĐĐ ima dobar komad EU tržišta vagona) i onda radnici i znanje. Da ne kažemo da imaju potencijal sutra preuzeti montažu i nekog vojnog i civilnog programa iz ponude čeških ulagača. Naravno dobri strojevi i hale nisu na odmet.

Bently, 27.01.2021. u 09:13

ako su oni jedina opcija ide preuzimanje po kikiriki cijeni

naravno…uz očekivano debelo razvodnjavanje sadašnjih dioničara…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Razvodnjavanje, stečaj,preuzimanje od strane ovog i onog, ovaj neće nego će ovaj itd.. te ostala nagađanja su samo nagađanja i dezinformacije da što više izlazi malih po mizernoj cijeni, a sve to su i mediji prenoslil kao i za Lenca 🙂  a pogledajte gdje je danas Lenac, tako da  uvijek kontra medija treba ići 🙂

To je moje mišljenje i tog se dalje držim 😉

Meni miriše na to da smo nagrabusili. Samo da vidimo koliko će biti inventivni odvjetnički ured koji radi za njih (negdje je izletilo da je Šavorić, zaboravio gdje).

Sjetih se … Šavorić je vodio kupnju za ST PROBIN

Bez razvodnjavanja svih a ne samo malih dionicara ne ide – to je nadam se svima jasno.

Da li ce, kada i u kojoj mjeri biti provedeno smanjenje TK radi pokrica gubitaka ostaje za vidjeti. Obzirom da su Bakic i Ivanovic out, za ocekivati je da ce se to odraditi – pitanje je da li 50 starih za 1 novu dionicu ili manje ili vise od toga. Mi mali imamo dvije opcije – prodati sada po 4kn ili pretprjeti razvodnjavanje i spajanje dionica i cekati iducih 10, 20 ili 30 godina da ovisno o prosjecnoj cijeni kupnje, dodjemo na 20, 30, 50% ili 100% ulozenog novca. Zaradili su i zaraditi ce oni koji su kupovali debelo ispod 4kn i koji su ili vec prodali ili ce prodati po cijeni od 4kn ili po cijeni koju Cesi ponude, uz nadu da ce ista biti nesto veca od 4kn iako sumnjam. Trecu opciju ne vidim.

Danas se fini broj dionica potegnuo, čekamo kraj tjedna da vidimo koliko će ih pokupit “netko”.

 

Kolega, nema predaje 😉

radek, 27.01.2021. u 16:12

Meni miriše na to da smo nagrabusili. Samo da vidimo koliko će biti inventivni odvjetnički ured koji radi za njih (negdje je izletilo da je Šavorić, zaboravio gdje).

 

New Report

Close