DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesu u smislu da neće sami sebe potkradati i da će uvezati Đuru u svoj lanac nabave i otvoriti dodatne poslove prema svojim holdinzima. Top firmu će opet napraviti domaći ljudi koji žele raditi isto kao što je to u pitanju kod sve proizvodnje u stranom vlasništvu.

sitnariba, 05.01.2021. u 13:14

Svejedno, Česi su igrači , napravit će oni od Đure top firmu

 

Test Text (zse.hr)

http://www.brodportal.hr/clanak/optimisticni-planovi-dure-dakovica-za-2021-godinu-27791

 

Optimistički planovi, zadnji kvartal poslovalo se s dobiti

 

https://direktno.hr/direkt/obnova-banovine-trebala-bi-biti-gotova-do-jeseni-a-hrvatske-tvrtke-i-obrti-mogli-bi-proizvesti-dnevno-i-do-300-kontejnera-219610/

Do jeseni gotova obnova?


Direktor tvrtke Jedinstvo Krapina Josip Mihalić kaže da imaju kapacitet proizvesti oko 15 kontejnera dnevno. Na naše pitanje ima li Hrvatska kapaciteta sama proizvesti stambene kontejnere za trenutno zbrinjavanje građana, odgovara:


”Po meni Hrvatska ima znanja i kapaciteta da to napravi. Imamo 200 tisuća nezaposlenih, imamo Đuru Đakovića, imamo Prvomajsku, firme koje to mogu raditi. To je gips, vuna i željezo, zašvasate, metnete vodoinstalacije i zalijepite pločice. Nije to kompjuterska tehnologija. Po meni imamo, ali trebamo se organizirati i moramo znati tko će platiti repromaterijal i ljude”.

Radek

mislim da ga sminkaju prije finalne prodaje

Ja bih rekla da šminkaju sebe, funkcije, ako netko ne skuži iz papira koliko su sposobni.

Ne možeš prevariti nekog iz branše. Ili jesi ili nisi. Ako misle sebe malo ušminkati onda ne znaju kako funkcionira privatni biznis.

kako ne

pa nama dionicarima prodaju maglu zadnjih 13 godina. Kada ekipa uhvati krivinu kao sto je to do sada radila oni su u stanju prodat price kakve ne bi osmislio ni najbolji scenarista svjetskih filmova. Znaju oni jako dobro da se sada igra na sve ili nista. Ili prodaja ili bankrot. Pitajte malo radnike u Brodu kakvo je zaista stanje u krugu tvornice i bit ce vam sve jasno, naravno ukoliko vec nemate te informacije

Nemam nikog u Brodu. Ukoliko netko ima insjderske radničke informacije neka ih slobodno podjeli.

Bently, 07.01.2021. u 17:07

kako ne

pa nama dionicarima prodaju maglu zadnjih 13 godina. Kada ekipa uhvati krivinu kao sto je to do sada radila oni su u stanju prodat price kakve ne bi osmislio ni najbolji scenarista svjetskih filmova. Znaju oni jako dobro da se sada igra na sve ili nista. Ili prodaja ili bankrot. Pitajte malo radnike u Brodu kakvo je zaista stanje u krugu tvornice i bit ce vam sve jasno, naravno ukoliko vec nemate te informacije

 

Da nije bolje i da su radnici nezadovoojni već bi bili u štrajku, sve dok njih nema na ulicama dobro je..

Kekez je po meni ok lik i čim on kaže da ide na bolje i da ima posla ugovorenih i da se kupci vraćaju također je dobro..

Plus Česi su tu i ovo samo ide na bolje..

 

Vraćam se ponovno na VLEN kojeg su Talijani preuzeli i posluje nakon dvije godine u plusu , tako sam uvjeren da će biti i sa Đurom..

Ono što je Sandra u Lencu, to je Kekez u Đuri uz vjetar u leđa od Čeha ponajviše..

Dok Česi ne dovedu novu upravu i to prije svega za proizvodnju, financije i nabavu neće ići na bolje.

sitnariba, 08.01.2021. u 07:02

Vraćam se ponovno na VLEN kojeg su Talijani preuzeli i posluje nakon dvije godine u plusu , tako sam uvjeren da će biti i sa Đurom..

Ono što je Sandra u Lencu, to je Kekez u Đuri uz vjetar u leđa od Čeha ponajviše..

 

To se slažem kolega i to treba biti tako i nikako drugačije

radek, 08.01.2021. u 08:57

Dok Česi ne dovedu novu upravu i to prije svega za proizvodnju, financije i nabavu neće ići na bolje.

 





sitnariba, 08.01.2021. u 07:02



 

Vraćam se ponovno na VLEN kojeg su Talijani preuzeli i posluje nakon dvije godine u plusu , tako sam uvjeren da će biti i sa Đurom..

Ono što je Sandra u Lencu, to je Kekez u Đuri uz vjetar u leđa od Čeha ponajviše..

 



 

 

 

Francuzi znaju kako se “lobira”..sve ide prema tome da ce oni bit konacan odabir

 

https://vlada.gov.hr/vijesti/predsjednik-vlade-plenkovic-s-ministrom-za-europu-i-vanjske-poslove-francuske/31295

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nema teorije da Francuzi dobiju posao.

New Report

Close