DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 10:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
25,00
225
9
25,00
27,40
2,46%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo zasto bi Debeljak htio ddjh za 2 milje kuna.

E nebu islo dok nam nudite 20 lipa po dionici

avioni, vodik u na kraju ce Bakic mozda pogodit ono sto je rekao 2008 da ce ddjh biti nivi ernt.

samo nije napisao kuna ili €

a ja cu bit bezobrazan i kazat da ce biti 1.000€

 

https://www.seebiz.eu/tvrtke/aitbusovi-avioni-na-vodik-trebali-bi-zazivjeti-do-2035-video/241453

Kolega ne radi Vam link, misite na ovo niže

https://www.seebiz.eu/tvrtke/airbusovi-avioni-na-vodik-trebali-bi-zazivjeti-do-2035-video/241453/

 

 

Zatišje pred buru. Drago mi je da se ne prodaju više za male pare dionice koje vrijede mnogo više. Čudno neko vrijeme morate priznati,nesto se valja iza brda a nitko nezna što. Mislim da bi se moglo izaci s ponudama o kojima ce se odlucivati na glavnoj skupštini. Situacija je dobra i mislim da se jos isplati ulaziti dok je dionica ovako nisko.

Iako sam ddjh dao stotinu prilika da se popravi, targetirao odavno da ce se dionicom trgovat u lipama, ovaj put mu dajem posljednju sansu jer mu je VODIK fakat posljednji vagon da iz jugo mastodonta preraste u novi Rimac broj 2!!!!!

 

https://www.seebiz.eu/energetika/ulaganja-u-vodik-iz-obnovljivih-izvora-i-do-470-milijardi-eura/241540

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pompeo-iduci-tjedan-dolazi-u-hrvatsku-otkrivamo-koja-ce-biti-kljucna-tema-razgovora-15020821

 

Tema vojna industrija

Je, zatišje , dogovara se pomalo, koje su Vaše procijene , ako uđe tipa PPD , na koliko ide Đuro kn ?

75 kuna

Posljedni Đurin ratnik

Ali navijam nekako za Šveđane 🙂 sad sam našao i članak gdje se i Bakić dotaknuo iste teme koja je meni od prije neki dan pala na pamet hm hm..

Pa dragi gospodine Bakiću stisnite tu našu bagru i da se nešto napravi od ĐĐ jer ga se dosta uništavalo , a SAAB još uvijek čeka i želi uložiti pare u projekt i ljude, znači samo treba ljudima pružit ruku i ĐĐ ide dalje i bolje nego ikad..

http://www.035portal.hr/vijest/gospodarstvo/svedani-(saab)-bi-ulozili-u-duru-dakovica-ali-14504

ĐĐ novosti

Osigurac, 24.09.2020. u 20:48

75 kuna

Hvala kolega, lako moguće da , a bagra je nudila 2.kn.. tu se već dalo naslutiti da je bila kost bačena, pa tko nasjedne..

Sam ulazak SAABa, Bae Sytemsa ili PPDa po meni nece dici cijenu na 75kn u KRATKOM ROKU. Dugorocno gledano, tj kroz 3-5 godina bi dionica mogla otici na 75kn ali i vise od toga. Ako je dionica PTKM u dvije godine od dokapa i ulaska PPDa narasla 7x sa 10 na 70kn, zasto ne bi mogao i Djuro…

Ono na cemu bismo kao mali dionicari trebali inzistirati i u konacnici pojaviti se na GS i glasovati za to da se Djurin dokap provede po nominali tj po cijeni od 20kn po dionici, a ne po 10kn, 5k ili po prosjecnoj cijeni po kojom se dionicom Djure trgovalo u zadnjih 3 ili 6 mjeseci. Zasto? 1. Zato jer je to fer prema postojecim dionicarima i do sada provedenim dokapima po 20kn i 2. Zato jer po dokap cijeni od 20kn i u situaciji u kojoj bi drzava u Djurin TK unijela 300M HRK kreditnih obveza Djure, ta ista drzava po mojoj brzinskoj kalkulaciji ne bi imala 75% glasova na nekoj buducoj GS na kojoj bi se eventualno trazilo pojednostavljeno smanjenje TK radi pokrica akumuliranih gubitaka i spajanje dionica.

Ako bi se dokap radio po 10kn, drzava, Uprava i NO bi mogli u djelo sprovesti ono sto se pokusalo na zadnjoj GS i sto zahvaljujuci g. Bakicu i g. Ivanovicu nije proslo.

Naravno, ovo je sve samo moje osobno teoretiziranje i filozofiranje – stvarni uvjeti buduceg dokapa ce uvelike ovisiti i o zeljama i namjerama investitora, tj da li zeli imati manjinski ili vecinski udjel u Djuri.

Nadamo se i s nestrpljenjem cekamo veci broj OBVEZUJUĆIH ponuda za Djuru :-))

sitnariba, 24.09.2020. u 19:50

Je, zatišje , dogovara se pomalo, koje su Vaše procijene , ako uđe tipa PPD , na koliko ide Đuro kn ?

Realno ovisi o dosta faktora ali izgledno i realno je da bi cijena isla dosta visoko. Mozda kraj godine 10-12 kn. Naravno uz pozitivne vijesti o preuzimaju đure sto ce se desit 1000% jer drzava mora po regulativi EU izac iz ovih firmi koje se moraju ponavljam moraju privatizirati. Smanjivat se nece temeljni kap. Ugl.bit ce neki zanimljivi deal sa drzavnim vlasništvom i onim kreditom od 300 mil.

 

Sve je to ok ekipa sto pisete, samo kad dodje vrime za skupstinu onda se javite da nas dodje cim vise i da im pokazemo da nebu islo za 20 lipa!!!!!

Pozdrav ekipa. Zanima me vase misljenje. Kad vec nije izglasano smanjenje temeljnog kapitala i odluceno da ce se gubitak pokriti iz dobiti buducih razdoblja. Dali je moguce da se o istoj točki opet odlucuje i da se ide na smanjenje temeljnog.kap.??

zvonar, 28.09.2020. u 11:34

Pozdrav ekipa. Zanima me vase misljenje. Kad vec nije izglasano smanjenje temeljnog kapitala i odluceno da ce se gubitak pokriti iz dobiti buducih razdoblja. Dali je moguce da se o istoj točki opet odlucuje i da se ide na smanjenje temeljnog.kap.??

 

Naravno da je moguce, ali ne nacin kako je to predlozeno na zadnjoj GS – ta prica je gotova.

Ako drzava na sebe preuzme 300M HRK kredita koje Djuro ima i unese ih u TK, drzava preko Uprave moze predloziti smanjenje istovremeno povecanje i pojednostavljeno smanjenje TK radi pokrica gubitaka i spajanje dionica.

Za taj scenarij koji je po meni realan sam vec ranije napisao da bismo kao dionicari trebali inzistirati na tome da se taj dokap ali i dokap od strane ostalih investitora provede po nominali od 20kn a ne po 15, 10 ili 5kn.

Nije realan scenarij jer drzava nemoze tih 300 milijona pretvoriti u vlasnistvo.

Posljedni Đurin ratnik

New Report

Close