DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/QUlLBRBm5VgxjjZbSPQECw==.pdf

Postovani predsjednice Uprave ostavka nije dana poradi osobnih razloga, vec stoga sto cemo mi mali dionicari podnjeti tuzbe za sve predsjednike uprava od 2008 godine

Ovim putem obavještavamo investicijsku javnost da je član Uprave Društva Đuro Đaković Grupe d.d., g. Slaven Posavac, dana 21.1.2020. godine podnio ostavku na navedenu dužnost, koja stupa na snagu 31.1.2020.godine.
Član Uprave istaknuo je da istu podnosi iz osobnih razloga obrazlažući kako slijedi:

Gdje Horvat kroči tu trava ne raste , na žalost

‘Srijeda će biti dan koji će označiti kraj za Uljanik’

‘Srijeda će biti dan koji će označiti kraj za Uljanik’


Spašavanja u režiji države obično ovako završe!


https://zse.hr/userdocsimages/novosti/QUlLBRBm5VgxjjZbSPQECw==.pdf

Postovani predsjednice Uprave ostavka nije dana poradi osobnih razloga, vec stoga sto cemo mi mali dionicari podnjeti tuzbe za sve predsjednike uprava od 2008 godine

Ovim putem obavještavamo investicijsku javnost da je član Uprave Društva Đuro Đaković Grupe d.d., g. Slaven Posavac, dana 21.1.2020. godine podnio ostavku na navedenu dužnost, koja stupa na snagu 31.1.2020.godine.
Član Uprave istaknuo je da istu podnosi iz osobnih razloga obrazlažući kako slijedi:


@Bently
: Tko su ti mali dionicari (Vi i jos par Vama poznatih malih dionicara ili Udruga dionicara DDJH?) i za sto cete tuziti prethodne Uprave? Zloupotrebe u gospodarskom poslovanju i izvlacenje novaca iz Djure? A kako to mislite dokazati i da li doista mislite da cete uspjeti u sporu i naplatiti se? Highly unlikely & skuplja pita od tepsije, bojim se.

YngwieM
Kolega da mi mali dionicari, nisam clan udruge dionicara ddjh koju je osnivao Bakic ni iti cu kada biti.
To sto ste vi misljenja da se ne moze nista dokazati to je vase misljenje.
Niti sam ja dorh da istrazjem da li su oni izvlacili lovu ili, vec je bitno za sto su bilj dobivali astronomske place a nisu radili svoj posao i doveli dionicu i holding s nekadasnjih 224 kn na 5 kn.
Pokusat hocu a ako se ko pridruzi ok, a ako ne opet ok. Ne patim ja od velikih ulagaca. Vidjet cemo kad se gruda snijega pocne valjati, a potrebno ju je samo baciti i zakotrljati. Ja cu je sigurno bacitiii.

@sitnariba i amarananab, kud bas link na uljanik!? A petrokemija, nista


YngwieM
Kolega da mi mali dionicari, nisam clan udruge dionicara ddjh koju je osnivao Bakic ni iti cu kada biti.
To sto ste vi misljenja da se ne moze nista dokazati to je vase misljenje.
Niti sam ja dorh da istrazjem da li su oni izvlacili lovu ili, vec je bitno za sto su bilj dobivali astronomske place a nisu radili svoj posao i doveli dionicu i holding s nekadasnjih 224 kn na 5 kn.
Pokusat hocu a ako se ko pridruzi ok, a ako ne opet ok. Ne patim ja od velikih ulagaca. Vidjet cemo kad se gruda snijega pocne valjati, a potrebno ju je samo baciti i zakotrljati. Ja cu je sigurno bacitiii.

A od kuda cete se naplatit? Cak i da vam sve prodje? Kad pojede vuk magare nema vise mesa…samo kosti

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

trotter
od stabla ne vidite sumu
Nije uvijek bitno naplatiti se, vec postici dugotrajan cilj



YngwieM
Kolega da mi mali dionicari, nisam clan udruge dionicara ddjh koju je osnivao Bakic ni iti cu kada biti.
To sto ste vi misljenja da se ne moze nista dokazati to je vase misljenje.
Niti sam ja dorh da istrazjem da li su oni izvlacili lovu ili, vec je bitno za sto su bilj dobivali astronomske place a nisu radili svoj posao i doveli dionicu i holding s nekadasnjih 224 kn na 5 kn.
Pokusat hocu a ako se ko pridruzi ok, a ako ne opet ok. Ne patim ja od velikih ulagaca. Vidjet cemo kad se gruda snijega pocne valjati, a potrebno ju je samo baciti i zakotrljati. Ja cu je sigurno bacitiii.

A od kuda cete se naplatit? Cak i da vam sve prodje? Kad pojede vuk magare nema vise mesa…samo kosti
[/quote]

u konkretnom slučaju ne bi se naplaćivao od same firme, nego ako uspije u sporu, od privatne imovine članova uprave….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Netko se odlučio izloziti svoj ponos……


Netko se odlučio izloziti svoj ponos……

zanimljivo kako se nije htio iskrcati ispod 5 kn nego je maknuo naloge

nakon odobrenja prve tranše kredita od 150 milijuna kuna,bitno je da uprava postigne sporazum sa vjerovnicima jer bi to dovelo do deblokade računa i nastavka redovnog poslovanja, a onda mogu ići po odobrenje EU za drugu tranšu od 150 milijuna čime bi se firma do kraja stabilizirala i mogla početi normalno poslovati

https://www.24sata.hr/news/duru-dakovica-150-milijuna-kn-vraca-u-zivot-ali-treba-partner-671999

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Horvat: U Đuru Đakovića danas stiže prvih 150 milijuna kuna koji će ga vratiti u život


Horvat: U Đuru Đakovića danas stiže prvih 150 milijuna kuna koji će ga vratiti u život

u ovom trenutku, netko se jako trudi da se to ne dogodi i na burzi

New Report

Close