DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 20:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ljudi, ova zadnja drazba je trajala u kontinuitetu točno 20:22 min……od 14:05:06 do 14:25:28……nevidjeno…..

Mislim da im se nesto u sustavu drazbi poremetilo, ali naravno da to neće javno priznati……

ovo trebaju kupiti mali dioničari pa će mo vidjeti imali sposobnih malih dionoičara mislim da ima jako puno samo da ih banke podrže da se rješe duga da mogu transparentno raditi

zorangutan,
vecina je pobacana… i sto cu sada?

@pongo
ma kockat ćeš se ti i dalje, to je jače od tebe…. 😁

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ovdje je mnogo toga nečuveno.
Nemam djuru.
Al’ imam pricipa

Ajde pitam starije… zašto je sada trgovanje bilo obustavljeno, ne sjećam da se uvijek obustavlja kada je tvrtki račun blokiran

Ha-ha-ha.

Pričati o principina na temi Đuro?
Ili općenito na ZSE?

To je vic dana.

Nadam se da ste izašli van barem po ovim cjenama.
ili i dalje želite biti u dionici koju ima i guru burze u Hrvata inicijala N. B. ?

Još malo pa će vaš Đurica biti “best buy penny stock”.

La vita e bella!

@posejdon
Nemam djuru. Nisam nikada imala niti jedan papir.
Al’ tko je bez grijeha na Burzi, i bez propalih ulaganja, neka se prvi nabaci kamenom…. navalili ste na te sirotane na djuri….
Prvo ide objava da Ameri imaju ponudu, … onda blokada računa, pa odblokiran, pa blokada i obustava… na bidu netko drži vreću na 4,5o kn… meni je sve to čudno, a zanimanje je samo akademske naravi.
Jer će se ponoviti negdje drugje.

Sto sada fondovsko smece ne zakyca sve do lipe???

blokada za blokadom a neki kamikaze skidaju dionice s prodaje? zar niste svjesni kolike ce gubitke zbog ove nove blokade racuna imati djuro djakovic? imaju potpisane ugovore a ne rade nista i za taj nerad jos daju place radnicima?

budapest !

Zločesta,

iskreno mi se živo *** za dioničare Đure Đakovića.
Popušili su i što sad?

Život ide dalje.

Naučili su lekciju.

Ovo im je škola i drugi puta će pametnije.

P.S.
Nadam se da da vas moje riječi smetaju. Da vam je teško to čitati. Da se neugodno osjećate.
Ali što ste sijali to ste dobili.
Naime, ovako izgleda podrška među članovima ove kvazi investicijske zajednice na ovom forumu.
Tako je bilo jučer, tako je danas, a izgleda da će biti i sutra.

Možda vas opet posjetim na ovoj temi.

Čisto da vas podsjetim, u što ste ulagali.

La vita e bella!

@zlocka

Slažem se s tobom.
Još mogu shvatiti da su prvi put prekinuli trgovanje dok se firma nije očitovala zbog čega su u blokadi.
Ali ovo je bezveze.
Pa svi znamo da je dionica izuzetno rizična za kupovinu.
Ali isto tako nagrada može biti velika.

Ja znam na koji način može Đuro opstati bez problema.

Ali da vjerujem Vladi koja je uspjela uništiti Dioki i INU nije mi na kraj pameti.

Mene ljuti što fondovi apsolutno nisu ništa napravili da se Đuro postavi na noge za poslovanje za 21 stoljeće.

Što kaže g. Bakić?

Hoće dopustiti da mu OMFovi potpuno unište investiciju ili je odustao od Đure?

Da li je što napisao na blogu?

Lp

Mali neće prodavati jer su se već pomirili sa gubitkom, veliki vide da svoje udjele nemaju kome prodati, tako da očekujem da će većina i jednih i drugih ostati u trenutnim pozicijama, manje više, sve dok ih strateški ne razvodni po njemu prihvatljivoj cijeni. Dakle ide jedan duži proces mrcvarenja od nekoliko mjeseci dok svatko ne ostvari svoju poziciju. Neki to moraju čekati silom prilika a drugi to rade “silom svježeg novca”. I na kraju svi zadovoljni. Strateški dobiva većinski udio u firmi za svoju lovu a postojeći dioničari sretni što im barem nešto ostalo za trgovanje jer sa stečajem su se očito već pomirili. Sve što je bolje od toga smatraju dobitkom.

U konačnici bi ovo mogla biti druga Petrokemija, s tim da su mali tamo dobrano nasađeni. Država će i ovo odraditi po sličnom modelu, jer država bi najradije nekome darovala svoj udio što im je ostao samo da se više ne bahću sa sindikatima i radnicima. Već su dobar dio darovali, a sada im je muka što nisu mogli i više jer bi se izvukli na taj način iz ove priče.

Ha-ha-ha.

Pričati o principina na temi Đuro?
Ili općenito na ZSE?

To je vic dana.

Nadam se da ste izašli van barem po ovim cjenama.
ili i dalje želite biti u dionici koju ima i guru burze u Hrvata inicijala N. B. ?

Još malo pa će vaš Đurica biti “best buy penny stock”.

Znam dosta odvjetnika (recimo Nobilo, Prodanovic itd, itd) koji je uspjesni jedino u HR i “Regiji”. Recimo Nobilu su se na procesu u Münchenu smijali kod rasprava i argumentacije. Kod investitora o kojem govorite koliko znam je sva aktivnost takodjer “regionalna”. U “regiji” ako ti nesto ne pase imas (slucajnog) premijera koji odmah donese zakon u tom smjeru, ili npr. jednog Linica gdje ti unaprjed prisapne o rezultatima PSN, ili Agrokor npr. itd. Hocu reci nikad nisam cuo da je guru preporucio neku tvrtku u inozemstvu (izvan regije, ispravite me ako grjesim). S druge strane u HR vlada moze “raditi sto hoce” i ionako ne odgovara narodu. To je razlika “guruizma” u HR i nekom uredjenom sustavu.

New Report

Close