DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko bi se zbog ovog 15 dnevnog štrajka mogli povećati kvartalni gubici đure đakovića? hoće li BV nakon novog izvješća ostati iznad 0 ili će otići u minus?

po svemu sudeći, biti će i manji.
toliko su neefikasni da manji minus proizvode kada ne rade nego kada rade.


Cjena se umjetno napucava kako bi se koristila kao argument da tvrtka vrjedi. No ovakav visok let na gotovo 4xBVPS omogucuje plitkost igraca na bidu koji su vjerojatno (barem djelom) ohrabreni pozicijom prvog dionicara. Cak i ako uslijedi ulazak nekog izvana, svi sadasnji dionicari ce zavrsiti na 0 (nula) kuna. Zato fondovi (ili njihovi igraci) podgrijavaju situaciju za uspjesno "prasenje" tj. iskrcavanje koliko se jos moze.

100% tocno!
i ovaj pokusaj pumpanja cijene danas na otvaranju jasna je potvrda tvog posta
ali svako pumpanje stecajusa zavrsi isto-jakim padom cijene koja gravitacijski biva povucena prema dolje

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

Deblokiran račun Đure Đaković grupe


Ovo bi bio prvi korak…

A drugi korak 6 kn (:

vidim da se neka pravila i na našoj burzi mijenjaju, ispada da je bolje da je firma u blokadi i radnici štrajkuju, prije je bilo obrnuto, e da mi je ovo vidjeti na 0, jer smo evo svjedoci i da je ULJN u stečaju otišao s burze a burzovna cijena ostala na oko 1 kn, nije tu 0 ipak tako lako dosegnuti,

prije će biti da ovo pokupljeno na 5 i ispod čeka malo drugačiji rasplet, jer davati to po 20lp razlike stvarno nema ni za hladan burek svim učesnicima trgovanja, ali vidimo da ovdje mnogi tako razmišljaju

@-zesko
tko je kupio oko 5 kn sada da proda na 5,50 ima +10% a to odlična zarada kad banke daju 0,2% kamate godišnje!

jaro ,
ozbiljno ?
a vidim ovdje se svi pretrgli davati bankarima na “čuvanje”
a koliko će % imati kada Marić da signal Plenkiju da se mora obezbijediti novac za proizvodnju vagona ili niš’ od glasova u BPŽ,

usput, i sam sam jutros mogao dati po 5,5 tu količinu oko 5000, ali nisam htio zaraditi tih 10%
nešto mi danas na Martinje nije do bureka, vino zahtijeva malo ozbiljniju hranu, barem patku, a toga ovdje na burzi nikada ne nedostaje

moglo bi ovaj puta probiti 5 kn i jače zaroniti jer je đurin BV pao na samo 1,41 kn tako da više ništa ne opravdava ovu cijenu iznad 3 kn a nekmoli od 5 kn
https://www.mojedionice.com/dionica/DDJH-R-A

ignore: one

evo rješenja 🙂 NACIONALIZACIJA… kako se toga nisam prije sjetio.

https://sbonline.net/-problemi-s-isplatom-place-zapocinju-otkako-je-firma-skinuta-s-popisa-firmi-koje-su-drzavnog-znacaja–710

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ovdije il će pokrenuti PSN ili će završiti u stečaju jer država više nije većinski vlasnik i povukla se od spašavanja keširanjem (iako kao posreduje ako ima zainteresiranih) al pare iz proračuna više ne da,to je jasno

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

crnogor,
a onda u slučaju PSN ide na 10kn odmah, takva su pravila

@zesko
bio je i uljanik na 10 kn
vidi gdje je sada

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

gdje je ? ja ga ništ ne vidim na gledalici od danas

evo tu potraži
https://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads&keywords=dionice
a možeš pregledat i papiriće na banderama u kvartu

najveći klaun na forumu: drek-na-bidu-drek-na-asku

@crnogor
😁👍

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

New Report

Close