DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.05.2024. u 05:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
21,67
260
12
21,60
23,00
2,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nije ispalo toliko loše koliko sam ja očekivao, drugim riječima, očekivao sam potop:

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DDJH-R-A

a što si očekivao, 200 mil.kuna minusa kao PTKM?!? [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Kak nije lose.. gore nego prosle godine…36 miliona kuna minus.

BVPS oko 12… lose lose…prelose…bitno da se jos uvijek drzi 1211 zaposleni..

od 190 miliona kuna prihoda, 58 miliona je otislo na place…

Katastrofa..
imam dionice još od 2006.g.

dok drugovi nađu rješenje za ovog svog narodnog heroja, mogao bi on izdahnuti na rukama MM, koji ga održavaju na životu

40 kn??..ovo ne bi smjelo biti iznad 20 ni u kojem slucaju… osim naravno u slucaju da “netko” brani/dize cijenu…

@LeoNt
ĐĐ je u 2Q 2014 napravio gubitak od cca 40% na zadnji BVPS. BVPS per 31.03.2014 bio je 19,16 Kn, a per 30.06. iznosi 11,40 Kn … a trenutna cijena na ZSE cca 4 booka… hrabra cijena ili … ? [emo_vrtimise]
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DDJH-R-A

Naravno, sasvim logicno je nakon ovakvog izvjesca udarati po kupnji.

Optimizam prsti na sve strane, tvrtka cvjeta, svjetla buducnost je vise nego sigurna…

dajte molim vas…ZSE mocvara…

Ovdje ti je uvijek isti pattern tako da se da fino zaraditi. Učinjeno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

..naravno mislio sam po prodaji…

Možda ipak ništa od posla
tacticalreport

7 dana bez komentara? Dal je moguće ono što je bilo nemoguće da od svih silnih poslova Đuro ne dobije baš ništa?![emo_mrgud]

dobit ce djuro lovu od drzave pa sta ce im onda poso[emo_dolar][emo_smijeh][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

New Report

Close