DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Paradoksalno je da poslovanje nikad nije bilo bolje a dionica je blizu all time low. Mislim da će sve to doći na svoje. Ovaj put ne bi trebalo biti problema s dokapom koji će vrlo brzo po 20 kn.


Krenulo im je, a iduca godina bi mogla biti rekordna po broju vagona i prihodima

“Bez ijednog naručenog vagona u 2013. godini, skočili smo na 635 u ovoj, imat ćemo 320 mil. kn prihoda, a nagodinu 10% više”

vrlo dobro….ova firma mogla bi biti hit na ZSE

Taman se uhvati momentum i opet neki kvisling stavi skrivača na ask.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


Krenulo im je, a iduca godina bi mogla biti rekordna po broju vagona i prihodima

“Bez ijednog naručenog vagona u 2013. godini, skočili smo na 635 u ovoj, imat ćemo 320 mil. kn prihoda, a nagodinu 10% više”

Fino. Tržište danas reagira s malom zadrškom, ali moglo bi ovdje uskoro biti dosta vedrih dana.

Ignore: KressoM, delux

Ovaj H nalog vjerojatno fond izlazi i dobro je da izađe na razini 16,xx kn.. puno bolje nego da počne izlaziti na 20 kn 😉

Ignore: KressoM, delux

kupci su počistili H nalog na prodaji…ne dođe li novi, otvoren je put prema gore

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

S obzirom na promet moguce je da su veci igraci poceli kupovati

@axelrod
Da, promet je danas zanimljiv tako da nije isključen ulazak većih igrača u dionicu.

Ignore: KressoM, delux

Ovo djeluje zanimljivo a s druge strane kad se sjetim ptkn i ddjh glupo bi bilo da me ista zmija dvaput ujede iz iste rupe

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

vidi se da netko sakuplja, jer ide gotovo sve s aska, oporavak je moguć i na vidiku, samo politiku što dalje i biti će sve u redu

Cijena je još ovolika samo jer ovaj prodaje, ali kupci su već postali nestrpljivi tako da bi moglo biti svega tu.

Lijepi iskrcaj koji se maximalno koristi……

To se obicno desava kad se cijena siluje bez ikakve potrebe…..

Dokap neće biti prije nego cijena na burzi ne dođe barem do 23-25kn, s obzirom na letargicnost trzista tj.’u strahu su velike oči’ jos cemo neko vrijeme moci ubirati plodove po 16-17kn.👍

http://www.glas-slavonije.hr/375954/4/Na-britanskom-racunu-i-novac-iz-brodskog-DjDj-a

“Proljetos je službenica iz Grupacije ‘Đuro Đaković‘, a o čemu smo tada izvještavali, primila e-mail da izvrši uplatu više desetaka tisuća eura na inozemni račun jer je direktor, koji je naveden imenom i prezimenom, sklopio inozemni posao. Tragom toga, službenica je izvršila uplatu, ne sumnjajući i ne provjeravajući. Da je riječ o prijevari shvatila je tek u naknadnom razgovoru s direktorom, koji joj je rekao da nije sklopio nikakav takav inozemni posao”, kaže Nuić.”

Ok, idem i ja poslati mail da mi uplate par hilja €
Nisam znao da to tako lagano ide 😀

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

New Report

Close