DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto, konačno da je došao i taj dan, sad je sve ili ništa.

Ako ovo ne iskoriste za konačan oporavak, mislim da im ni dragi Bog onda više ne može pomoći!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Obožavam ovakve trenutke kada se sve trči-laži tehničke analize kvazi-stručnjaka raspadnu u pet minuta. 🙂 🙂 🙂

@havi

Prihodi su tu najmanje bitni,Đuro nema nikakvu profitabilnost,tako je bilo do sad pa i u prošlosti kad su prihodi bili puno veći.Sve ovisi o maržama i koliko je uspio racionalizirati proizvodnju,
Btw. ne spominje se za koje su tržišta ta vozila?

"Only dead fish swim with the stream"

sezona velikih valova počela 😉
čestitke Đuri i Upravi!

Obavijest izašla na ZSE u 09:24, a post sa naslađivanjem na blogu u 9:35?? Ispada da je na stranici burze i udara po F5 🙂

Posao je 26 milijuna eura i recimo da je marža 20% (a sigurno nije), to je zarada od 5,13 kune po dionici prije poreza i 4,11 kune po dionici nakon poreza. Po tko zna koji put pretjerana reakcija na vijest…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ni meni nije jasno, na netu sam pronašao da jedno vozilo košta oko 2,5-3 mil €… Znači ugovorili su 10 komada?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

DLKV dobije posao u kojem sudjeluje u izgradnji željeznice u vrjednosti 350 milijuna kuna,a cijena rokne za 20%,a ovdje imamo cifru oko 200 miljuna i cijena ode u nebo

Meni ovo izgleda kao da je Patria dala Đuri posao kako bi lakse dobio neki veći, tj. da potencijalno novi ugovor ima garanciju da imaju proizvodnju i kontinuitet proizvodnje…

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Ajmo ovako razmišljati? Ako je ugovor “malecki”, jel to znak da je to sve ili da bi MOGLO biti još? Ako ništa drugo, sada se već promjenilo ono “nema šanse da Đuro išta dobije” i “nikad nisu dobili nikakav posao”. Ko zna, možda se jednom i promjeni ono “nemaju nikakve marže”, “nemaju dobit”…. Ko zna…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

odlicno..dajte nam i short . pa kom obojci…kom.. 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Slažem se kresso. Bar nešto za sad, a i puno toga će se iz toga moci saznati. Samo ako su zaposlili onih 50 zavarivaca za to, sta kasnije? Ustvari valjda oni trebaju i za spremnike Janafa. Mozda ima jos iza toga. Koliko uopće treba da se jedan taj napravi? Vremenski?

Ala se trpa, milina za gledati.

Ovo je odlično! ROE ode u nebo , a P/E će biti jednoznamenkasti. NPM raste na dvoznamenkastu cifru, dividenda je zajamčena.

Sretno kupcima!

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Kako bi se reklo, tko smatra da će zaraditi, taj će i kupiti, a tko je zaradio, taj je i prodao… Vrtnja u krug…. Sretno svima u svakome slučaju, i nadam se svi koji ste kupili da će otići i do 100 kn. Sretno.

sve mi se čini da se je za ovaj ugovor znalo i ranije. no nakon jučerašnjeg baljezganja u saboru onog uhljeba ćosića moralo se je izaći u javnost argumentirano. za sad 2:0 vode investitori protiv politike.

who dares, wins

New Report

Close