DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nemojte pretjerivati,
strana 1482… imate prekrasan Mrgud28 graf…

Bas i nema…
[/quote]

ispričavam se, rekli bi štamparska greška, strana je 1842…
čudna jučerašnja trgovina, čudni i komentari na forumu, neke je dobro i izbrisalo…
dobro razmislite o svemu, niko nema predviđanja razvoja situacije, pa nemam ni ja… [wink]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

Prognoza za II. kvartal: -3 mil (radi se samo o prognozi na temelju poslovnih aktivnosti)

Vidimo se 30.07.2011.

Nije nagovor na kupnju ili prodaju. Autor nema predmetnu dionicu u vlasništvu.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Izvjesce oko 30.07 ? Tako je bilo prosle godine.

Ocekivanja?

Ova cijena ubraja makar 5mil plusa.. ili ?

Ovo se kupuje kao da nema sutra , a u cetvrtak vam stizu braniteljske.

Sutra?

Postavlja se pitanje tko će kupiti te dionice.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

naletio netko na skriveni na asku 500 kom i odmah sve stade [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Prognoza za II. kvartal: -3 mil (radi se samo o prognozi na temelju poslovnih aktivnosti)

Vidimo se 30.07.2011.

Nije nagovor na kupnju ili prodaju. Autor nema predmetnu dionicu u vlasništvu.

Samo srijedu nemaju ovu dionicu pa očajnički drukaju na pad.
Pa ohladite se malo.
Kupite neku dionicu pa nećete morat plakat kada raste….



Izvjesce oko 30.07 ? Tako je bilo prosle godine.

Ocekivanja?

Ova cijena ubraja makar 5mil plusa.. ili ?

Ovo se kupuje kao da nema sutra , a u cetvrtak vam stizu braniteljske.

Sutra?

Postavlja se pitanje tko će kupiti te dionice.

[/quote]

neće sve odmah doći sutra, potrajat će to kipanje 10-15 dana…tim više je besmisleno ovo pumpanje cijene danas [yawn]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Izvjesce oko 30.07 ? Tako je bilo prosle godine.

Ocekivanja?

Ova cijena ubraja makar 5mil plusa.. ili ?

Ovo se kupuje kao da nema sutra , a u cetvrtak vam stizu braniteljske.

Sutra?

Postavlja se pitanje tko će kupiti te dionice.

[/quote]
Evo ja. Po 70 kn kupim kupim koliko hoćeš. [thumbsup]

Iskreno mi se cini da bi uskoro ipak moglo dodji hladjenje, i to zbog dva razloga. Prvi su braniteljske dionice (ok, nema ih strasno puno, ali mogle bi zaustaviti rast), a drugi je taj da vecina poslova jos nece doci u ovom izvjescu nego u iducem.

Generalno gledano, dionica je odlicna, no kratkorocno bi se mogao desiti pad prema cca 60. Ako gledamo zadnje 2 godine, napravljen je jedan veliki cup, i sad je na redu handle. Ni oni koji sad ulaze globalno gledano nece pogrijesiti (osim ako se ne uspanice), ali mislim da je ipak bolje sacekati izvjesce i branitelje pa onda kupiti jeftinije.


Iskreno mi se cini da bi uskoro ipak moglo dodji hladjenje, i to zbog dva razloga. Prvi su braniteljske dionice (ok, nema ih strasno puno, ali mogle bi zaustaviti rast), a drugi je taj da vecina poslova jos nece doci u ovom izvjescu nego u iducem.

Generalno gledano, dionica je odlicna, no kratkorocno bi se mogao desiti pad prema cca 60. Ako gledamo zadnje 2 godine, napravljen je jedan veliki cup, i sad je na redu handle. Ni oni koji sad ulaze globalno gledano nece pogrijesiti (osim ako se ne uspanice), ali mislim da je ipak bolje sacekati izvjesce i branitelje pa onda kupiti jeftinije.


Ako hoćeš biti do kraja iskren, reci da si prodao. Na djelu su burek investitori, ništa drugo. Neki golobradi mladići koji neznaju kako dionica može rasti. Očito trguju tek godinu, dvije. Oni iskusniji do 200 kn neće ni razmišljati o prodaji.





Izvjesce oko 30.07 ? Tako je bilo prosle godine.

Ocekivanja?

Ova cijena ubraja makar 5mil plusa.. ili ?

Ovo se kupuje kao da nema sutra , a u cetvrtak vam stizu braniteljske.

Sutra?

Postavlja se pitanje tko će kupiti te dionice.

[/quote]
Evo ja. Po 70 kn kupim kupim koliko hoćeš. [thumbsup]
[/quote]
Lojtra, znao sam da si bogat, ali da si toliko bogme nisam znao.
[thumbsup]
[/quote]
[lol] [thumbsup]
ps. lojtra – evo i po 68 – udriii [wink]



Iskreno mi se cini da bi uskoro ipak moglo dodji hladjenje, i to zbog dva razloga. Prvi su braniteljske dionice (ok, nema ih strasno puno, ali mogle bi zaustaviti rast), a drugi je taj da vecina poslova jos nece doci u ovom izvjescu nego u iducem.

Generalno gledano, dionica je odlicna, no kratkorocno bi se mogao desiti pad prema cca 60. Ako gledamo zadnje 2 godine, napravljen je jedan veliki cup, i sad je na redu handle. Ni oni koji sad ulaze globalno gledano nece pogrijesiti (osim ako se ne uspanice), ali mislim da je ipak bolje sacekati izvjesce i branitelje pa onda kupiti jeftinije.


Ako hoćeš biti do kraja iskren, reci da si prodao. Na djelu su burek investitori, ništa drugo. Neki golobradi mladići koji neznaju kako dionica može rasti. Očito trguju tek godinu, dvije. Oni iskusniji do 200 kn neće ni razmišljati o prodaji.
[/quote]
Pa kad klikneš na ovu dionicu meni zadimi iz gledalice toliko je pregrijana, gospodin xy će imati za tri dana na stanju dosta novih dionica, dolaze braniteljske dionice a imaš na temi JDPL kako si kupovao.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Prodaja po 71,50, kupnja na 68. Jedini način da na ovoj žabokrečini nešto zaradiš. Hvala prodavatelju na 68. Ako oš niže imam niže.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close