DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova dionica je super iz razloga sto ju ne trebas trenutno imati i mucit se dal ce dobit ili ne posao…dal da kupim ili ne….kad dodje objava (pozitivna) kupis i opet ces zaradit! Ja cekam sa lovom objavu! Sve ostalo nije vrijedno rizika

Bit ce gotovo kad iskrca jos 20000 komada. Ako se odluci za daljnji izlaz van a s obzirom na kolicinu velika je vjerojatnost da ce spustit cijenu na 30 kn.


Na kupnji skriven nalog 2500 kom


@daxx

Mozes li mi molim te objasnit kako mozes znat koja je kolicina na skrivenom nalogu ???

Sve gore navedeno je tocno, osim ako se pokaze netocno [emo_smijesak]

Nego je li potpisao Đuro štogod tamo na Idexu bila je neka najava za UAE ili ga možda nije ni bilo tamo?

Cijena ce ozbiljno ici gore jedino ako potpisu ugovor i/ili pocnu smanjivati gubitke.
Sve drugo je gatanje i bauljanje


ovo je, adio mare [emo_zacudjen] i po TA ,FA,PA analizi
Ovo je bila Vaša izjava kad smo kupovali oko 21+- kune a koliko je sad?


nitko neće prodati po 34-35 kn? [emo_smijeh]
ima robe koliko hoces [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



nitko neće prodati po 34-35 kn? [emo_smijeh]
ima robe koliko hoces [emo_namigusa]
[/quote]
Kupujete? 🙂

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim




nitko neće prodati po 34-35 kn? [emo_smijeh]
ima robe koliko hoces [emo_namigusa]
[/quote]
Kupujete? 🙂
[/quote]

Gdje su poslovi?

NIšta od poslova, da ovo ne završki kao i PTKM??

nije točno da nema poslova, ovo je novi posao iz siječnja ove godine:

Ovakve će vlakove Đuro Đaković raditi za Francuze

a ovo se iščekuje:

Đuro Đaković u najužem krugu ponuditelja za borbena vozila u Kuvajtu

Ignore: KressoM, delux




nitko neće prodati po 34-35 kn? [emo_smijeh]
ima robe koliko hoces [emo_namigusa]
[/quote]
Kupujete? 🙂
[/quote]tko ja? da, ali oko 20 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nije točno da nema poslova, ovo je novi posao iz siječnja ove godine:
http://www.poslovni.hr/hrvatska/ovakve-ce-vlakove-uro-akovic-raditi-za-francuze-288150 [poslovni.hr]

a ovo se iščekuje:
http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/uro-akovic-u-najuzem-krugu-ponuditelja-za-borbena-vozila-u-kuvajtu-288246 [poslovni.hr]

Posao iz sjecnja sprzen za place, a ovo sto se ocekuje ocekuje se vec od 2005 godine.
Budite realni a ne naivni na pumpanje cijene putem placenih oglasa u medijima





nitko neće prodati po 34-35 kn? [emo_smijeh]
ima robe koliko hoces [emo_namigusa]
[/quote]
Kupujete? 🙂
[/quote]

Gdje su poslovi?
[/quote]
Ha situacija oko Rusije se samo komplicira, zadnje ubojstvo vođe ruske opozicije, u zaljevu isto, čini se da će poslova u suradnji sa firmama iz zemalja s prve crte bojišnice biti.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Tomislav Mazal
Kako smo spasili Đuru Đakovića i što će tek biti ako u Kuvajtu dobijemo posao stoljeća

2015-01-27 21:50:56.0

Razgovarala: Gordana Galović Snimio: Danijel Soldo/Cropix
Hoće li suprug Josipovićeve šefice kampanje imati više sreće u poslu: on i njegovih tisuću radnika u Slavonskom Brodu upravo su u iščekivanju najvećih poslova u povijesti Hrvatske

Sve sam prilike u životu iskoristio i dokazao sam se isključivo radom, govori mi Tomislav Mazal, predsjednik Uprave Đure Đakovića. Analizira svoj uspon u zadnjih 14 godina. Počeo je kao civilni ročnik u Vladinu uredu za odnose s javnošću 2003. godine. Mlad i prodoran, od PR-ovca uspio je stići do šefa slavonskobrodske tvrtke i preživjeti kao državni službenik na brojnim pozicijama u vrijeme čak tri različita premijera.

Važno mu je naglasiti da bez obzira na to nije član nijedne političke stranke. Očito je silno ambiciozan, a koliko zna i može u biznisu tek treba potvrditi restrukturiranjem tvrtke koja je već drugu godinu u ozbiljnim gubicima i odnedavno ponovno u većinskom državnom vlasništvu.

U ovom trenutku sve u Đuri Đakoviću ovisi o velikom poslu stoljeća u Kuvajtu. Očekivanja su ogromna, i upravo će Mazal postati ili glavni gubitnik ili zvijezda.

Prema kvartalnim izvješćima, Đuro Đaković Grupa nakon minusa od 124 milijuna kuna 2013. godine i 2014. Završit će u gubitku. Koliko će on iznositi?

– Očekujem oko 90 milijuna kuna minusa, što je bilo i očekivano s obzirom na situaciju na tržištu i u firmi. Od prvog dana kad sam postao predsjednik Uprave govorio sam da su radikalne promjene nužne, da moramo prestati gledati Đuru Đakovića samo kao firmu koja ima 93 godine tradicije i prestati govoriti o velikom Đuri, jer takvoga nema već više od 30 godina. U tih 30 godina svijet se tri puta promijenio, mnoge velike firme su propale, a druge, sasvim nove, postale su svjetski lideri.

New Report

Close