DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Realno… trenutne dionice DDJH ne vrijede ni 5 kuna/komad. Sa dokapom, mozda 10-15 obzirom da ce jedan dio dokapa biti potrosen na otpremnine.

moram priznati dobro se ovo jos I drzi 30% iznad cijene dokapa

tko daje 25?

prvi put,

drugi puta

treći puta.

Prodano.

više nitko ne daje!

ne skači sam sebi u ..

23 ??


BVPS
8,54 …..3/2014.
13,90 …..2/2014.
25,25 …../2013.
62,59 …../2012.
67,18 …../2011.
79,42 …../2010.
95,49 …../2009.
95,11 …../2008.

Ovo nam je sasvim dovoljno da donesemo nedvosmislen zaključak o kompaniji i njezinom poslovanju. Sadašnjem, prošlom i budućem.

Book je trenutno 8,54 kn, dokap ide po 20,00 kn, a ekipa na burzi kupuje po 25,00 kn. Može neko suvislo objašnjenje? [emo_vrtimise]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

nije mi jasno da ddjh nije blokiran dok se ne zna cijena,kako ih nije sram dopuštati pad od 30 % bez relevantnih informacija.

opet zse kupusarska burza,tjera sve male ulagače od sebe.
na kraju će biti manji promet nego na kiosku.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

i tako..evo nas nazad…ovo se odlicno vozi [emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

lijep volumen danas, puno malih burekđija danas je prodalo na povijesnom dnu. danas-sutra mogao bi krenuti jači odbijanac

Ignore: KressoM, delux

Ne znam kako nekima nije jasno da je u tijeku priprema za preuzimanje, kupit će taj XX ili xy po svim dostupnim cijenama.


lijep volumen danas, puno malih burekđija danas je prodalo na povijesnom dnu. danas-sutra mogao bi krenuti jači odbijanac

Kak mislis povijesnom dnu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Kak mislis povijesnom dnu?

nisam provjeravao, ali povijesno dno je tu negdje, kuna gore dolje. ispod 20 kn ne pamtim da je DDJH ikada bio

Ignore: KressoM, delux


Ajmo ljudi bit realni.
Tek nakon ovog poteza pocet ce rast klim ulaganja na burzi i svi ce opet dobro zaradjuvat.
Zasto?
Zato jer je do sada burzom u hrvata vedrio i ibkacio xy, i trebalo mu je skresat krila. To je i ucinjeno upravo ovim cinom, samo sto je holding koleteralna zrtva. Ali ta zrtva je ionako nista spram onog sto su mocnici dobili srusivsi kult velikog gurua na zse.
Njima je bitno da nece vise bit toliko u javnosti(financijskoj), te ce lagano slijedecih mJeseci pustat vijesti kako je dobro ulagat na zse, te ce to tako polako i biti.
A i ne vidim da se bas nesto xy oglasio jucer i danas. Vjerujte mi da bio bi u svim novinama da je dokapitalizacija uspjela. A gdje su mu ono veliki strani fondovi i seici sa vrecama love za dokapitalizaciju?

Znači , on je kriv što burza i neke dionice nisu rasle proteklih godina ,a ne te firme same( iako je Đuro ovih godina uglavnom stagnirao sa cijenom, +- 10&).Ti ili neke stvari ne vidiš ili insinuiraš namjerno![emo_zacudjen]



Kak mislis povijesnom dnu?

nisam provjeravao, ali povijesno dno je tu negdje, kuna gore dolje. ispod 20 kn ne pamtim da je DDJH ikada bio
[/quote]

20,01 09.03.2005
A i ove godine je vec bio na 22,80.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kakve sad veze ima na kojoj cijeni je povijesno dno…to je kao neka referenca vrijednosti firme… [emo_vrtimise] Koliki je omjer duga i kapitala trenutno…[emo_vrtimise]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.




Kak mislis povijesnom dnu?

nisam provjeravao, ali povijesno dno je tu negdje, kuna gore dolje. ispod 20 kn ne pamtim da je DDJH ikada bio
[/quote]

20,01 09.03.2005
A i ove godine je vec bio na 22,80.
[/quote]

ma OK, rekao sam otprilike….a nakon tih 20 kn cijena je 2007. bila i preko 200 kn… čisto za malo razmišljanja o čudnim putevima burzovnim [emo_smijeh]

p.s. jesu li konačno svi paničari prodali pa da krene odbijanac? [emo_plazi]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close