DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je smiješan bakić s ddjh-om. cim mu ga netko ruši on ga kao kupi za neke sitne novce da ga kao prividno digne. koji smijeh

28000 kom na prodaji. Skupstina se blizi. Tko zna mozda ce i malo veci igraci pocet izlazit van. Jednom kada prodaje premasi cifru od 30000 komada sve ce biti jasno. Sretno svima, i prodavateljima i kupcima.

Ma zna ulagac x u sto se upleo. Ali sad mu je problem izac van sa 250000 komada. Pa kome ce to utopit. Nikom. Zato on na svom blogu pise o svemu i svacem, sem o holdingu. Ponos i ego su mu veliki i preveliki kako bi priznao svoj neuspjeh. Kad tad morat ce priznat svoju pogresku, ili kupit cijelu firmu, neka bude vlasnik, pa nek radi sto mu volja. Poceli produzeci….

Ekipa, neznam kako vi ali ja bih rado imao njeegove brige.

Koja pogreska ako je kupio izmedu 35 i 50, pa nekoj računici još je uvijek to prilična zarada. Osim toge, bilo kakva vijest o poslu sa arapima i ode ovo.

Punto, nekad veliki zagovornik riječi i djela Nenada Bakića, sada veliki protivnik toga istoga. Punto koliko si spalio na DDJH? jesi li možda izračunao koliko će ti porasti gubitak ukoliko DDJH dobije posao i dionca ode u neke tebi nepojmljive sfere? Ljudi čitaju njegov blog i misle da ukoliko taj čovjek nešto spomene da je to risk free investicija i da dijonica može samo rasti. Nikako da se nauči. Ali zato vam je svima uvijek netko drugi krivac..tako tipično za ovu malu prekrasnu zemlju. Sad će brzo rasplet oko tendera pa budemo sve znali.[emo_smijeh][emo_palacg]
Ekipa drž te se, i oni koji imaju ddjh i oni koji su ga prodali na 65 pa ga čekaju na 25 kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ma zna ulagac x u sto se upleo. Ali sad mu je problem izac van sa 250000 komada. Pa kome ce to utopit. Nikom. Zato on na svom blogu pise o svemu i svacem, sem o holdingu. Ponos i ego su mu veliki i preveliki kako bi priznao svoj neuspjeh. Kad tad morat ce priznat svoju pogresku, ili kupit cijelu firmu, neka bude vlasnik, pa nek radi sto mu volja. Poceli produzeci….

Ljudi moji sta je vama?ne znam zasto uopće spominjete xy…bavite se sobom i svojim analizama a ne xy.pa i uz ovakav pad DDJH čovjek je debelo u plusu a da ne govorim o drugim njegovim favoritima gdje je i po nekoliko stotina % u plusu.samo na KORFU je cc +400%…zato brinite svoje brige a ne tuđe.

@system
možda već za koji dan se pojavi članak za posao sa arapima

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Mozda se za koji dan pojavi clanak da sam ja dobio na lotu. Mozda holding dobije posao, mozda lanica kupi ili proda, mozda, mozda, mozda…..
Pa ovo je forum, a ne sud za streljanje pred partizanima, pa da se brinemo ili ne koliko je ko u plusu ili minusu. Ako vam se ne svidjaju postovi imate ignore, i zavrsena prica.
Ali nije problem tu, nego je problem sto niste zaradili za cedevitu, pa vas muci pad na 60 pa i nize, te sto cu ga ja dokupit [emo_smijeh]


Punto, nekad veliki zagovornik riječi i djela Nenada Bakića, sada veliki protivnik toga istoga. Punto koliko si spalio na DDJH? jesi li možda izračunao koliko će ti porasti gubitak ukoliko DDJH dobije posao i dionca ode u neke tebi nepojmljive sfere? Ljudi čitaju njegov blog i misle da ukoliko taj čovjek nešto spomene da je to risk free investicija i da dijonica može samo rasti. Nikako da se nauči. Ali zato vam je svima uvijek netko drugi krivac..tako tipično za ovu malu prekrasnu zemlju. Sad će brzo rasplet oko tendera pa budemo sve znali.[emo_smijeh][emo_palacg]
Ekipa drž te se, i oni koji imaju ddjh i oni koji su ga prodali na 65 pa ga čekaju na 25 kn

U redu, posao možda nešto donese, ali bez optimizma nema dalje, a tada i poslovi će sami doći i to ne samo na Đuri. Npr. na Diokiju se toliko netko trudi da pređe 30,00 kn. To je optimizam, samo za rast je potrebno da je više ljudi optimistično.

Zanimljiv članak:

Između ostalog….:

“…Planirali suradnju s Đurom Đakovićem
Pored toga, AWT je najavio modernizaciju mobilnih kapaciteta Carga sukladno planu restrukturiranja u suradnji s tvrtkom Đuro Đaković d.d., kao i to da će za svoje potrebe u vagonskom dijelu i revizijama te za svoje poslovne partnere dati posao po tržnim cijenama Đuri Đakoviću i na taj način ga izvesti na tržište željezničke industrije. U pismu namjere AWT je garantirao i da će u periodu od narednih pet godina kupiti planiranih 1.500 vagona od Đuro Đaković d.d. po tržišnim cijenama, kao i to da će hrvatskog proizvođača zvati na sve tendere koje organizira AWT s opcijom “call of last refusal”, odnosno otkazivanja natječaja.
AWT je potvrdio i spremnost svog prodajnog odjela za prodaju vagona proizvedenih u Đuri Đakoviću, čime bi hrvatskoj tvrtki bilo otvoreno cijelo europsko tržište. ….”

No izgleda da to nije bilo u interesu Vlade?!?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Decki. Preslabi ste znanjem da mi se da uopce pisati. ako dionica ne valja ne valja. nema cijene po kojoj bi je ja kupio. a ne ovaj prica o cijeni od 60 kn. Dajte mi recite zasto 60? On ima prividan novac. Treba te dionice i prodat. Vidite da fiktivno dize cijenu kako nebi pala na manje? Nije me briga. Volio bi da svi zarade.

Alias. Mislite, previse ste pijani da bi uopce pisali. 🙂 I ja bi volio da svi zaradimo.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest

Djuro fundamentalno vrlo malo vrijedi.
Uprave mu nisu transparentne. Bave se kreativnim knjigovodstvom.
Vecinski vlasnik je nesposoban.

Potencijal uz price o velikim poslovima postoje.
Ali kad velike price otpadnu i nerealiziraju se ostaje samo Poncijeva shema.

Pa tko voli, nek izvoli.
Neki ce cekajuci ostvarenje prica mozda zaraditi, a mozda i izgubiti.
Neki ce i na Ponzijevoj shemi mozda zaraditi, a mozda i izgubiti.

Kad pogledam trgovanje na DDJH svi bi van, još dok je vrijeme a gotovo samo jedan investitor kupuje i drži da ne padne još značajnije!

Cijena je dotaknula 90 i tu je bio milijunski promet, famozni Ugovori, Kuvajt, Patri….za sad ništa!
Kuvajćani se nisu očitovali, iako mislim da je ozbiljna šteta nanesena u fazi optužbi na relaciji DDJH-PATRIA Sabotira se ugovor sa Kuvajćanima….

Rezultati, zadnji minus 7 milijuna kuna, kad se radilo gotovo punim kapacitetima….neću prejudicirat kakvi će bit sad kad je opseg posla bitno smanjen.

Postom ne sugeriram na kupnju ili prodaju iste!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close