DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



E sad, dali jos dokupit prije izvjesca ili cekat?
Sto kaze kolega iz crtica ?

Ja sam kupio prije, ali drago mi je da postoje oni koji bu cekali da im nakon izvjesca mogu prodati 🙂
[/quote]
slažem se, imate tu negde moj post da će DDJH ispod 50 kn, od tada je ovdje muk. e da mi je još skužiti TA i grafove, gdje bi mi bio kraj, još da nemam pušing na ADPL.

Koelga efodix, tih desetak kom sto ste kupili, nije nikakav problrm otkupit od vas.
I dalje cekam i vjerujem u dividendu.


Koelga efodix, tih desetak kom sto ste kupili, nije nikakav problrm otkupit od vas.
I dalje cekam i vjerujem u dividendu.

ili stvarno dobivaš novac od nekog da pišeš baljezgarije ili si retardiran,ali usvakom pogledu ti si smor od čovjeka ili čovječuljka čudaka nekog..bože me sačuvaj ljudske gluposti i nebeske visine nemaju granice.
Prekini više spamat po ovom podforumu dojadio si i bogu i narodu

Ha
Ha
Ha


ili stvarno dobivaš novac od nekog da pišeš baljezgarije ili si retardiran,ali usvakom pogledu ti si smor od čovjeka ili čovječuljka čudaka nekog..bože me sačuvaj ljudske gluposti i nebeske visine nemaju granice.
Prekini više spamat po ovom podforumu dojadio si i bogu i narodu

Pa kolega, stavite čovjeka na ignore i sve ok… uh koliko bijesa
[yawn]

Pozdrav kolege,Đuro Đaković se pojavio na sajmu naoružanja u Albaniji.
Evo mogućnosti za koji novi ugovor !!!!!!!!! http://www.vecernji.hr/vijesti/duro-dakovic-borbena-vozila-patrije-nudi-albancima-clanak-341505 [thumbsup]

iron-man

Dioničari s nestrpljenjem očekuju sutrašnje podatke za DDJH. Ako pokažu dobit, onda će mislim biti prilično nevjerojatno da se trguju po sadašnjim multiplima, a ako ne pokažu solidnu dobit, udruženim djelovanjem dioničara pokrenuti sve što je u našoj (legalnoj i legitimnoj) moći da se zahvalimo upravi u sadašnjoj konstelaciji.
A promjene su uvijek dobro došle!


Dioničari s nestrpljenjem očekuju sutrašnje podatke za DDJH. Ako pokažu dobit, onda će mislim biti prilično nevjerojatno da se trguju po sadašnjim multiplima, a ako ne pokažu solidnu dobit, udruženim djelovanjem dioničara pokrenuti sve što je u našoj (legalnoj i legitimnoj) moći da se zahvalimo upravi u sadašnjoj konstelaciji.
A promjene su uvijek dobro došle!

Na ovaj post nemam ništa za dodati osim da ću od uzbuđenja slabo spavati noćas!

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/DDJH-fin2011-3Q-NotREV-K-HR.pdf

razočaravajuće [embarass]

8 milja dobit. lani gubit 7 milja. jako razočoravajuće.. [lol]


8 milja dobit. lani gubit 7 milja. jako razočoravajuće.. [lol]

ispravak vašeg navoda… dobit za 9 mjeseci iznosi 892.903 kn… na 566.042.055 kn prihoda… pitam se tko ili što te kako može popapati… 555.149.152 kn… impresivna dobit na sav uloženi trud te rad… kolko ono neto kn od BOV-a svaki mjesec… itd. …

Ako Uprava ne pojasni i objasni ove rezultate, krajnje je vrijeme za smjenu.

Priličan udio mi DDJH čini u portfelju pa su me stvarno zasmetali ovi zaista slabi rezultati.

Iskreno sam ocekivao i bolje, ali mozda treba uzeti u obzir cinjenicu da su zapoceli radove na Janafovim spremnicima, tako da je vjerojatno dosta novca otislo za pokretanje tog posla koji jos nije gotov pa se rezultati ne vide u izvjescu.

S druge strane, bar su poceli poslovati s kakvom-takvom dobiti. U ovakva vremena ni to nije za baciti!

efodix,ja se slazem sa tobom da su poceli ostvarivati kakvu-takvu dobiti.To je vrlo vazno za nas,jer nije lako u ovom vremenu uopce poslovati sa dobiti.

Ako nije sad pravi trenutak za kupovinu dionice onda ne znam kada je. Pa ovo je skolski, prijelaz iz gubitasa u dobitnika… Uz veliku podcjenjenost…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close