DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam kuda će otići cijena, ali znam tko je nedavno prodao [wink]

ako gledamo top 10 onda mozete vidjet zadnjih mjesec dana samo kupnju a ne prodaju…

zanimljivosti

http://limun.hr/main.aspx?id=747982

Potop totalni… A od sto glasa, glasa cuti nije…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Postovano drustvo,
nije ni greskom pritisnuta tipka, niti nemam namjere prodavat, samo sam u svom postu napisao ono sto se desilo 2009. godine.
Znam da biste vi voljeli da vam se sada jeftino proda. Mozda neki to moraju cak i uciniti zbog svojih raznih razloga, ali ja vam sigurno necu prodat!!!!!
Vas dvoje, trebat cete jos dugo cekat da se to dogodi, ali ne brinem zbog toga, jer vi ionako ne sudjelujete u prodaji i kupovini!!!!!!!!
I dalje cu cekat dividendu, pa makar ona bila i 2020., ali bit ce jednog dana.

klasa optimist, gdje su junaci, nikom ponikoše

Evo junaka, tu smo, pa ne napusta se djuro samo zato sto ide prema 40.
Ma da i potone na 30 kn, opet sam tu!
Kolege evo Vam stotica


Evo junaka, tu smo, pa ne napusta se djuro samo zato sto ide prema 40.
Ma da i potone na 30 kn, opet sam tu!
Kolege evo Vam stotica

ne samo da se ne napusta, nego se i dokupljuje…

koje neozbiljne konstatacije za firmu koja u ovom trenutku ima eksplicitnu realizaciju
za 2011 i 2012 po 1milijardu kuna godišnjeg prihoda te neograničenim potencijalom i prilikama
u lukrativnoj djelatnosti.



Evo junaka, tu smo, pa ne napusta se djuro samo zato sto ide prema 40.
Ma da i potone na 30 kn, opet sam tu!
Kolege evo Vam stotica

ne samo da se ne napusta, nego se i dokupljuje…
[/quote]

koje neozbiljne konstatacije za firmu koja u ovom trenutku ima eksplicitnu realizaciju
za 2011 i 2012 po 1milijardu kuna godišnjeg prihoda te neograničenim potencijalom i prilikama
u lukrativnoj djelatnosti.

uzalud vam trud svirači

Ovakavo DRUKANJE ne pije vam vode,bar ne na ovom forumu
pa neće vam nitko kupit sad te vaše preplaćene po 60+++ za 50
kakav dokup kakvi bakrači,sačekaćemo tamo na 38-42
Samo lagano ,bez nervoze,sve je pod kontrolom,za onog tko zna….


koje neozbiljne konstatacije za firmu koja u ovom trenutku ima eksplicitnu realizaciju
za 2011 i 2012 po 1milijardu kuna godišnjeg prihoda te neograničenim potencijalom i prilikama
u lukrativnoj djelatnosti.

Apsolutno..odlicna prilika za dokup (obavljen jucer ;-). Nisam ni slutio da cu ikada imati ovoliko dionica DDJH. 😀


koje neozbiljne konstatacije za firmu koja u ovom trenutku ima eksplicitnu realizaciju
za 2011 i 2012 po 1milijardu kuna godišnjeg prihoda te neograničenim potencijalom i prilikama
u lukrativnoj djelatnosti.

a koliko će biti dobit od tih milijardu kuna bruto prometa? [yawn]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!



koje neozbiljne konstatacije za firmu koja u ovom trenutku ima eksplicitnu realizaciju
za 2011 i 2012 po 1milijardu kuna godišnjeg prihoda te neograničenim potencijalom i prilikama
u lukrativnoj djelatnosti.

a koliko će biti dobit od tih milijardu kuna bruto prometa? [yawn]
[/quote]

U svakom slučaju, dobit će biti veća nego što je bila prije!

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Danas rasprodaja / kupnja … sideways, pa gdje onda idemo ??
Ocijena 100% OK !!
LP [cool]

I very much love INGRA !!

Kolega Mrgude, kad ce obhava za 3q?
Hvalaaaaa

Postovani djelitelji jedinica, znam da ne volite kad cujete dobre vijesti, i kada znate da je tesko uci unutra a da ne zaradite barem 200 000 kn, a toga je sve manje i manje, u potpunosti vas razumijem sto ste nervozni i laki na okidacu za ocjene.
Mozda se vrati Vas stari dobri kolega Plejboj, pa cete onda biti sretni, zadovoljni, i puni love.
A da, mozda je 1, poradi krivo napisane rijeci, pa stoga ispravljam ,,objava,, [proud]

Ovih 3576 kom, nece se bas tako lako skinuti, a sigurno ne danas. A mozda se i varam, tko zna. Vidjet cemo……

New Report

Close