DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Shvatio sam o cemu se radi ovdje.

Europa ima oko 700 000 vagona velike prosjecne starosti a treba ih zamijeniti u iducim godinama.
Amerikanci su se dobro pozicionirali u EU, pokupovali su dobre firme, ali mislim da DDJH
ima prilike ugrabiti 10% trzista i to ce imati posla iducih 15-tak godina.
jedino je pitanje kolika je isplativost po komadu i mozda mali nedostatak patenata
za podnice velike brzine i tezine. ali to se da nadoknaditi vrlo brzo

08.07.2011. došla je obavijest o prodaju i prijenosu 71.917 dionica braniteljima. Do sada dionice još nisu prenesene. Kada bi branitelji trebali dobiti dionice?

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

sve se zna, a niko ne prodaje…
stvarno ništa više ne razumin..

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

A sto se sve to zna kolega?


sve se zna, a niko ne prodaje…
stvarno ništa više ne razumin..

Pa zašto bi prodavali kad sve znaju? Možda je to "što se zna" i pozitivno pa zato i nema rasprodaje..:)
Uglavnom još malo vremena do objave rezultata….

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Lažni optimizam je opasniji od realnog pesimizma!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.



sve se zna, a niko ne prodaje…
stvarno ništa više ne razumin..

Pa zašto bi prodavali kad sve znaju? Možda je to "što se zna" i pozitivno pa zato i nema rasprodaje..:)
Uglavnom još malo vremena do objave rezultata….
[/quote]
kad su rezultati?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




sve se zna, a niko ne prodaje…
stvarno ništa više ne razumin..

Pa zašto bi prodavali kad sve znaju? Možda je to "što se zna" i pozitivno pa zato i nema rasprodaje..:)
Uglavnom još malo vremena do objave rezultata….
[/quote]
kad su rezultati?
[/quote]
Prosla godina 30.07

Tako dugo dok ne prodje 02.08. i fama o bankrotu Amerike, rezultati nece utjecati na dionicu. Tek nakon rjesavanja situacije u sad-u, mozemo ocekivati stabilizaciju iste


Tako dugo dok ne prodje 02.08. i fama o bankrotu Amerike, rezultati nece utjecati na dionicu. Tek nakon rjesavanja situacije u sad-u, mozemo ocekivati stabilizaciju iste

Pa nije valjda da još netko vjeruje u bankrot Amerike. Oni će svoj dug lako riješiti samo uvedu još jednu smjenu u štampariju novca, a ako se vjerovnici pobune oni bar imaju čim zaprijetiti.
Mene brine naš dug jer mi nemamo takve mogućnosti za riješavanje svog duga.
Štampanje novca znači inflaciju a dionice su pored sirovina i plemenitih metala u tom slučaju ipak najboli način za sačuvati realnu vrijednost svoje imovine.
Lijep pozdrav !

ne kužim kak vam nije jasno da je plafon bio na 68-70, di su oni crtači da postaju koji grafić. Kak je dionica napuhana, tak će ju i ispuhati i opet nanovo, mnogi su se ovdje krcali na >50, već tada je bilo dobro za izać, ali su je "dobre vijesti" napuhale na 70, ja sam izašao na 68 i to sam napisao, ali ulazio samna puno nižim razinama od 50. I opet ću


ne kužim kak vam nije jasno da je plafon bio na 68-70, di su oni crtači da postaju koji grafić. Kak je dionica napuhana, tak će ju i ispuhati i opet nanovo, mnogi su se ovdje krcali na >50, već tada je bilo dobro za izać, ali su je "dobre vijesti" napuhale na 70, ja sam izašao na 68 i to sam napisao, ali ulazio samna puno nižim razinama od 50. I opet ću

To da si bez dionice nisi ni trebao govoriti, sve se vidi iz tvog pisanja……………

u atmosferi općeg straha i pesimizma danas opet ‘strašan’ pad na ‘strašnom’ prometu [lol] [tongue]

Koliko su veliki nadolazeci braniteljski paketi?

http://www.24sata.hr/news/pokvario-se-novi-oklopnjak-hv-a-stao-je-nasred-autoceste-229290
Zanemarimo to što je jedan stao…Vjerovatno su ga "preganjali".Ali što je-je:idu kao metak!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close