DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je li neki skriveni na 63????

100%, da je, kada se lagano kipa.
Ali nema veze, jer sve ide po planu

Lijepo je vidjeti da je 50 nalog za prodat na 125 kn! :)))


KUPNJE (17.618) – DDJH-R-A PRODAJE (31.529) – DDJH-R-A

meni je ovo dosta da pricekam jos s kupnjom… to bih i drugima savjetovao…

KUPNJE (28.227) – DDJH-R-A PRODAJE (18.689) – DDJH-R-A

kupujete li sad? [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

jest đuro ide lijepo…svaka čast playboju..na prognozama…samo kontra njega i dobivaš…


Dugo jesmo cekali ali 🙂
http://www.poslovni.hr/vijesti/ulagaci-vjeruju-u-visok-skok-dionice-dure-dakovica-182240.aspx

Stipetic je ovdje neizravno potvrdio da su posao za JANAF gotovo stvar, iako jos sluzbeno nije nigdje objavljeno (ZSE, stranice JANAFa,…).

Uvijek me nekako strah kada Stipetic daje izjave. Covjek kao da bas nema feeling sto i kako treba reci.

uf, poveće količine kipaju se po kupnji [cry]



KUPNJE (17.618) – DDJH-R-A PRODAJE (31.529) – DDJH-R-A

meni je ovo dosta da pricekam jos s kupnjom… to bih i drugima savjetovao…

KUPNJE (28.227) – DDJH-R-A PRODAJE (18.689) – DDJH-R-A

kupujete li sad? [tongue]
[/quote]

pricekat cu jos malo… evo, cini mi se da je na djelu istresanje… lupa se po kupnji u tisucama, pa cijena lagano pada, probat cu uc ispod 60… cheers

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8




KUPNJE (17.618) – DDJH-R-A PRODAJE (31.529) – DDJH-R-A

meni je ovo dosta da pricekam jos s kupnjom… to bih i drugima savjetovao…

KUPNJE (28.227) – DDJH-R-A PRODAJE (18.689) – DDJH-R-A

kupujete li sad? [tongue]
[/quote]

pricekat cu jos malo… evo, cini mi se da je na djelu istresanje… lupa se po kupnji u tisucama, pa cijena lagano pada, probat cu uc ispod 60… cheers
[/quote]

No neće li Vam tada kupnja opet biti manja od prodaje?
Kad kažete ispod 60 mislite na 57-59 ili 10-12??
No upravo zbog Vašeg "investiranja" temeljenog na odnosu K/P jedino što i možete je probat ući ispod 60…. [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovako, nema potrebe za podcjenjivanjem… odlucio sam uci u ddjh jer sam oslobodio neka sredstva… Sad vi meni recite zasto ne bi usao po cca 60,20 nego po 63,50. Zašto ne bi promatrao stanje K/P i raznorazna liparenja…kod dnevnih oscilacija se moze vidjeti kratkorocno u kojem smjeru ide cijena. Podsjecam vas da je razlika 5%!!!!!! I cak da cekam recimo godinu dana, i cjenaode 50% gore, ako i dan kadaprodajem pazim, mogu i tu dici 5%, Dakle govorimo od nekih 60%, zasto bi se odrekao tih 10%???

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Đuro završio u solidnom minusu. Ova burza je smeće.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Evo nešto malo iz 4/2011:
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/34906-m95-degman/

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Ovako, nema potrebe za podcjenjivanjem… odlucio sam uci u ddjh jer sam oslobodio neka sredstva… Sad vi meni recite zasto ne bi usao po cca 60,20 nego po 63,50. Zašto ne bi promatrao stanje K/P i raznorazna liparenja…kod dnevnih oscilacija se moze vidjeti kratkorocno u kojem smjeru ide cijena. Podsjecam vas da je razlika 5%!!!!!! I cak da cekam recimo godinu dana, i cjenaode 50% gore, ako i dan kadaprodajem pazim, mogu i tu dici 5%, Dakle govorimo od nekih 60%, zasto bi se odrekao tih 10%???

Gospodine "mućke" znate li da se vidi sve što ste do sada pisali i koliko ste oprečni u svojim izjavama??
1. gledate K/P i ne preporučate još kupnju , a ddjh-r-a tog dana 60-63.5 tj. prosječna 61.31
2.čekate ispod 60(iako je to širok pojam…57 ili 10 velika razlika a sve ispod 60)
3. na kraju ipak bi kupili ili kupujete po 60.20 a ne po 63.5
4.vraćamo se na točku 1. (jer K/P i cijena je ista kao i kod prve izjave) i tako sami sebe u svakoj izjavi pobijate

No ukoliko niste shvatili poanta je da su omjeri K/P na razinama od 30-55kn i onda bili na strani prodaje. Žao mi je što niste ulazili na tim razinama jer sad Vas ne bi mučilo ova kako kažete raznorazna liparenja.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

čudno,zapinje i iskrcaj veće količine a tako dobre vijesti.mada ne vjerujem tuđim prognozama,osim možda onog šantića iz sg,koji ima metlu u nečemu dok nam objašnjava o "švajcarcu".ovo je zajebancija,a mogao bi i ddjh biti

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

tko se to jučer i danas ovako iskrcava na DDJH? nisu to male količine….

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!

New Report

Close