DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baš će netko uložito 1,5 milja kuna na temelju glasina iz seebiza, trejderi smiješni ste , pa nije ovo 2007.

Kolega S400
Zašto misliš da se radi o jednom ulagaču?
Ima dosta onih koji su nasjeli na priču nažalost
A osobno mislim da je dobar dio dionica završio u neželjenim rukama na računima koji su imali svrhu davanja potpore…malo psihologije da se stvori privid potražnje.
Uz kampanju koja se je vodila paralelno tu na forumu
IMHo..ovaj puta vas je nadigrao, iako mislim da će nešto i vratiti natrag i to baš od tih koji su pokušali odglumiti nekakve MM(amaterski naravno)ali to je samo moje razmišljanje..
Meni je samo žao stare ekipe koja čuči unutra i koja je pomislila izgleda da je ovaj put to stvarno to
A vas koji ste vodili jednosmjernu kapanju baš i nije
I eto, mene i ostale koji su pokušali ukazati i na drugu stranu medalje ste nazivali smiješnima,jadnima..stavljali ste me na ignore i čak brisali iz liste prijatelja:(
A ti si mi osobno poručio da mi treba stručna pomoć??
E moj prijatelju..ne ide to tako..vređanjem i omalovažavanjem se ne postiže ništa

sijem žito raste grahorica

Možda trgovina između vlastitih računa?

Meni je samo žao stare ekipe koja čuči unutra i koja je pomislila izgleda da je ovaj put to stvarno to

Evo nekidan ušao u 4. godinu čučanja.
[pray] Ali nisam pomislio da će od ovoga svega biti neki trajni rast.

A za drukere postoji ignore lista, začudio sam se koliko me to smirilo. Ni prije nisam puno pisao ali vikao i psovao, auuuu… Sada smirenje, totalni zen. Osim kada se sjetim cifre po kojoj sam 2008. kupovao i mislio da sam dobru cijenu dobio [angry] [bye] [embarass]

I'm just a cook.

@ lime
Kolega vaš se karakter vidi kad pišete samo da bi ocrnili, to nije moj princip, te ste vi prvi kao u nekom bunilu prijetili padom dionice DDJH te sam ja morao reagirati. Čim prodate odmah vam ta dionica ništa ne valja , a to nije moj princip i mislim da je to što nas dvojicu razlikuje. Ja sam uvjeren da će DDJH ubrzo na 100 kn, a ako ga prodam neću se spuštat na vašu razinu te počet se gađenjem te firme.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


@ lime
Kolega vaš se karakter vidi kad pišete samo da bi ocrnili, to nije moj princip, te ste vi prvi kao u nekom bunilu prijetili padom dionice DDJH te sam ja morao reagirati. Čim prodate odmah vam ta dionica ništa ne valja , a to nije moj princip i mislim da je to što nas dvojicu razlikuje. Ja sam uvjeren da će DDJH ubrzo na 100 kn, a ako ga prodam neću se spuštat na vašu razinu te počet se gađenjem te firme.

Gledaj..valjda postoji nekakav razlog za prodaju
Tko to proda da hvali..volio bi ga viditi, i da li bi to bilo iskreno pitam se?
Ne..o ddjh možemo koliko hoćeš i ne ću tvrditi da nema i pozitivnih stvari..ja sam svoje razloge za prodaju naveo kao što sam i naveo prije prodaje kad prestajem s navijanjem (cca 45 kn u prvom rastu)
Iskreno, razmišljao sam da li uopće išta i napišem baš iz razloga koje navodiš..a napisao sam u inat ljudima koji su pretjerali u izmišljanju nepostojećih poslova i stvaranju atmosfere koja ne odgovara stvarnosti
Neću ih imenovati..prepoznati će se sami
Uostalom prodajem i kupujem dionice stalno..kad izađem prestanem pisati i to uglavnom bude to, imaš primjera dosta i ako baš želiš kopaj po mojim švrljotinama pa ćeš vidit da je uglavnom tako

sijem žito raste grahorica

http://www.vecernji.hr/vijesti/kuvajtski-jugotenk-remont-dakovic-clanak-273011

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


http://www.vecernji.hr/vijesti/kuvajtski-jugotenk-remont-dakovic-clanak-273011

Pa dobro, kakva je to sada izjava Stipetića da će Đ.Đ. samostalno podnijeti ponudu za remont – nije li sada već sve prekasno ( srbi idu 10. 04. u Kuvajt i tamo će vjerovatno potpisati ugovor ), ili je ovo samo jadni pokušaj opravdanja za prijašnje neuspješne pokušaje dobivanja ovoga posla ??

stipetić bolje da se pokrije ušima! srbi su to već odradili, a on se sad javlja kao medvjed koji se budi iz zimskog sna i kreće u akciju kad je sve gotovo [angry]



http://www.vecernji.hr/vijesti/kuvajtski-jugotenk-remont-dakovic-clanak-273011

Pa dobro, kakva je to sada izjava Stipetića da će Đ.Đ. samostalno podnijeti ponudu za remont – nije li sada već sve prekasno ( srbi idu 10. 04. u Kuvajt i tamo će vjerovatno potpisati ugovor ), ili je ovo samo jadni pokušaj opravdanja za prijašnje neuspješne pokušaje dobivanja ovoga posla ??

[/quote]
srbi idu u Kuvajt ali od kuda znaš da će potpisati ugovor?
Stipetića je već odavno trebalo zamijeniti sa sposobnim menađerom, međutim sve dok se ugovor ne potpiše Đ.Đ može samostalno dobiti posao modernizacije tenkova…i tako to određuje politika i ako Amer kaže daj ugovor Hrvatskoj onda će tako i biti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




http://www.vecernji.hr/vijesti/kuvajtski-jugotenk-remont-dakovic-clanak-273011

Pa dobro, kakva je to sada izjava Stipetića da će Đ.Đ. samostalno podnijeti ponudu za remont – nije li sada već sve prekasno ( srbi idu 10. 04. u Kuvajt i tamo će vjerovatno potpisati ugovor ), ili je ovo samo jadni pokušaj opravdanja za prijašnje neuspješne pokušaje dobivanja ovoga posla ??

[/quote]
srbi idu u Kuvajt ali od kuda znaš da će potpisati ugovor?
Stipetića je već odavno trebalo zamijeniti sa sposobnim menađerom, međutim sve dok se ugovor ne potpiše Đ.Đ može samostalno dobiti posao modernizacije tenkova…i tako to određuje politika i ako Amer kaže daj ugovor Hrvatskoj onda će tako i biti
[/quote]

U zagradi sam zato napisao " vjerovatno " , no poznavajući naše vrle političare nemam uopće neka nadanja da mi tu možemo nešto promijeniti, no ukoliko me iznenade – nemam ništa protiv !

kad stipetića opale po glavi jer je već odrađen sastanak na vrhu shs, vratit će se u rupu iz koje je izgmizao. karte su podijeljene i đuro će bit podizvođač. kao što sam i rekao ranije bolje išta nego ništa. po upravi đure oni bi pričekali još koju godinu pa bi onda dali tajnici da nazove nekog u kuvajtu treba li im šta?


stipetić bolje da se pokrije ušima! srbi su to već odradili, a on se sad javlja kao medvjed koji se budi iz zimskog sna i kreće u akciju kad je sve gotovo [angry]

Možda bi mu netko trebao reći da je Jaca prošli tjedan bili u Smederevu na sastanku gdje se sigurno razgovaralo o suradnji vojne industrije HR-SLO-SRB i kroz prizmu modernizacije tenkova u Kuvajtu.

Kako je država praktično vlasnik Đure nije mi jasan ovaj njegov stav da će Đuro dati samostalnu ponudu, ako se na višoj razini dogovara drukčije.

Tko tu koga…!? [angry]

očito smo kolega baldrick pisali post u isto vrijeme, pa da se nadovežem. u firmama koje su u državnom vlasništvu u upravama sjede uhljebi. osnovne karakteristike takvih kadrova su:
– podoban, obavezna partijska knjižica
– beskičmenjak, ako i nije bio, postao je protekom vremena
– neambiciozan, jer svaka ambicija prije ili kasnije mu stvori probleme ili od nadređenih (vlada) ili od sindikata
– ukoliko firma ima sreće nije lopov, ali ostaju obaveze financiranja raznih sportskih klubova, svakakvih manifestacija i sl. kroz koje se opet financiraju reklamne kampanje za izbore

sve skupa daje zajedničku karakteristiku: NESPOSOBAN

i na kraju da me se krivo ne shvati: svaka stranka koja participira u saboru se financira na sličan način. svaka ima neku državnu firmu ili firme koju kontrolira. zato se te firme neće još dugo privatizirat.

"koji jedini u svom vlasništvu ima cjelovitu dokumentaciju o proizvodnji i sklapanju tenka"-DDJH

Ovo je isječak iz članka koji sam postao, pa zar ovo nije dobar argument za DDJH, što mislite??

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Mislim da ce u bilo kojem slucaju DDJH pofitirati od ovog posla i to je bitno.

No, Đuri je u fokusu Patria i poslovi s BOVovima, ponuda za JANAF, vagoni za stranog narucitelja.

Ovo s tenkovima je doslo kao bonus.

Jos uvijek mi nije jasno zasto je tako tesko povjerovati da stvari u Đuri idu na bolje, jer ocito idu. Nekada smo bili cjenovni par s ADPL i ocekujem da ce uskoro (ove ili slijedece goine) tako opet i biti.

New Report

Close