DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


surla: ” Bumbi je prodao i zato idemo gore , ali ako je ponovo usao jao si ga nama. ” E pa ovome se nisam nadao… Bumbi pa što to učini ? Stisle marginalije il si postao ateist ??[lol]

DDJH ne prodajem pogotovo ne sad pred privatizaviju montaže.
Istina da sam u chas prodao sam JADNOPLOV ,tko zna pošto to Polančec daje to na bubanj nema potrebe da reskiram.
Dokuplivat ću pred izbore u Srbiji ili za vrijme europskog nogometnog prvenstva,sad moram priznat da mi je malo pobjeglo.[thumbsup]

Ali ne mogu više kupovati đuru i to zbog Surle samo da vidite šta je napravio u POBI sa đurom.

DDJH-R-A Duro Dakovic holding d.d. (trenutno nema limita)
DLKV-R-A Dalekovod d.d.
JDPL-R-A Jadroplov d.d.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Al se lipare oko 150,50. A kad krene lavina do kraja tjedna skidat će prodaju po načelu, ko prvi njemu Đevojka [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


prije bi bumbi prodao bubreg nego DDJH …[smiley]

Dobro sam se nasmijao na ovaj komentar, pogotovo jer sam pratio Đurin forum od početka pa tako i sve Bumbijeve komentare i općenito veliki optimizam koji je vladao na forumu.
Malo su nas isprostituirali onim glupostima s braniteljima čime se samo isprovociralo dodatne probleme + što se svalilo još puno toga lošega na ovu stranu u zadnjih godinu dana. Ali, Đuro ima prostora za napredak i za neka ugodna iznenađenja za one koji i dalje vjeruju u ovu firmu.

Tako je to sa dionicama,

sjećate li se euforije na DDJH prije godine dana, pa nije bilo dana da neka vijest ne izađe u novinama;
– oklopljanci za RH
– mogući ugovori za Makedonce i ostale u regiji
– vagoni
-tenkovi
-nuklearke za Ruse
– opremanje rafinerija i INE

danas više nema euforije a Đuro radi bolje nego ikad.
Dao je ponudu za tenkove, sklopio ugovor za oklopnjake, modernizirao pogon za proizvodnju vagona i sl.
Vrlo je vjerojatno da oni koji su malima pordavali DDJH po cijenama od 250-305 kn danas kupuju od istih po cijenama od 135-150kn.
Za mjesec- dva ili godinu – dvije ponovno će euforija na Đuri jer zato ima prostora.
Pozdrav svim vjernim imateljima ove dionice.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Naslagala se kupnja pa kome treba neka se istrese da konačno krenemo preko 160 kn.

Najbolje ponude [ DDJH-R-A ] Kupnja Cijena
125 151,01
100 151,00
100 150,00
214 148,00
300 147,41
1000 147,40
250 147,30
40 147,26
50 147,23
52 147,22
Cijena Prodaja
154,65 286
154,66 87
154,67 147
154,70 263
155,00 500
156,99 72
157,00 270
159,00 100
159,10 45
159,97 148


Naslagala se kupnja pa kome treba neka se istrese da konačno krenemo preko 160 kn.
125 151,01
100 151,00
100 150,00

214 148,00
300 147,41
1000 147,40

vidjeli nema tu kruha i popuštanja nadolje pa otišli drugdje, a bilanca od 152,34 ponosno stoji [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

stoji….da nije opet nekog idlea….jos je ovaj od 125 skriveni nalog…vjerovatno x10

DDJH je jedina dionica koja se nije oporavila od CROBI3200 šoka. Jedina. rast sa 111 na 150 nije rast. To je metiljanje

Hell is Empty and all the Devils are Here

Vratio nam se kolega surla iz španjolske i odmah donio puno lipih visti za nas dioničare đure đakovića [thumbsup], kuha se dosta toga lipog, za nekih 2 mjeseca bi to trebali i kušat, svima dobar tek!

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Vratio nam se kolega surla iz španjolske i odmah donio puno lipih visti za nas dioničare đure đakovića [thumbsup], kuha se dosta toga lipog, za nekih 2 mjeseca bi to trebali i kušat, svima dobar tek!

Pozdrav svima! juce sam stigao , nakon dva tjedna odmora. Sacekala me dobra vijest. Gospodin Jerkovic je proveo dva dana ovaj tjedan u MORHU i nakon danasnje provjere potvrdjen je potpis 42 BOV vozila i modernizacija Hrvatskog tenka. Rok u kojem se treba realizirati je 60 dana.[thumbsup]
Kako vidim nesto smo slabo i rasli ( dva tjedna dok me nije bilo), ali strpljenje ce se ipak izgleda isplatiti.

Ministar je u svojem izvješću sve rekao…. Preuzimanje tehnologije proizvodnje – proizvodnja – plasman na tržište… dioničari DDJH-R-A bogataši…..

[color=black][/color]


Pozdrav svima! juce sam stigao , nakon dva tjedna odmora. Sacekala me dobra vijest. Gospodin Jerkovic je proveo dva dana ovaj tjedan u MORHU i nakon danasnje provjere potvrdjen je potpis 42 BOV vozila i modernizacija Hrvatskog tenka. Rok u kojem se treba realizirati je 60 dana.[thumbsup] …

[cool]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close