DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ana ti si prava žena .. mijenjaš raspoloženje svakih 5 minuta LOL

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


DDJH nije nikad bio na cetvrtoj strani poslovnog,sto znaci da je propo.

Suprotno, dosad je propo jer se stalno pisalo…sad dok se šuti, kupuje se i ddjh će se dići iz pepela ko Feniks. [thumbsup]


DDJH nije nikad bio na cetvrtoj strani poslovnog,sto znaci da je propo.

"još nije,a kad će ne zna se"!
http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.sbonline.net%2Fvijesti%2Fdjuro-djakovic-posla-nema-pola-radnika-poslano-na-odmor-4153&rct=j&q=radnici+%C4%91ure+%C4%91akovi%C4%87a+na+odmoru&ei=eY7pS4ObNYqhOLaYvPsK&usg=AFQjCNH10wgxr0lPFQSIFAceitEyyGsNAw&sig2=WgnuWc-1adzSNnD2xRmp4w

nije bas pomogla prica o prislinim GO radnika
treba pricekat neke bolje vjesti

propali smo ..

Njamanjam, 14.05.2010. u 15:14
Ni nedavna najava premijerke Jadranke Kosor da bi Specijalna vozila Đure Đakovića mogla dobiti izradu dodatnog kontingenta borbenih oklopnih vozila nije nimalo umanjila neizvjesnost među 450 zaposlenih.

– Nešto se radi na programu borbenih oklopnih vozila i izradi 25 teretnih vagona posebnog tipa za jednog austrijskog naručitelja. Kako posla nema za sve, od ukupnog broja radnika angažirano ih je oko 250, a preostalih dvjestotinjak primorano je koristiti godišnji odmor. Koliko je nevolje donijelo poništenje natječaja za 100 vagona za HŽ dovoljno govori i to što je bez očekivanog posla ostalo još nekoliko stotina radnika naših kooperanata – kaže Ivan Barić, predsjednik udruge branitelja u tvrtki.

Ni sindikati ne miruju, već će krajem tjedna obznaniti novi oblik borbe za radnička i braniteljska prava.

– Samo se čini da smo ušutjeli. O novom načinu naše borbe ne bih iznosio detalje, riječ je o velikoj i novoj snazi za obranu naših interesa. Ne odustajemo od toga da poslove za hrvatske tvrtke mogu raditi samo domaća, hrvatska poduzeća. Našim radnicima plaće ničim ne smiju biti dovedene u pitanje – kaže Barić.

Neslužbeno doznajemo kako će biti osnovana zajednička koordinacija radnika branitelja i sindikata Đure Đakovića te zagrebačkih proizvođača šinskih vozila Janko Gredelj i Rade Končar.

http://www.vecernji.hr/regije/posla-nema-sve-godisnji-poslana-polovica-zaposlenih-clanak-138357

I'm just a cook.

I ovo ce Duro dobiti. Zivi bili pa vidjeli.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Janaf-i-Handa-sklopili-ugovor?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle

PRODOR NA TRŽIŠTE EU
Đuro Đaković razvija vagone 21. stoljeća

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/68528/U-Slavonskom-Brodu-razvijaju-vagone-za-trziste-EU.html

Malo optimizma za đurđicu iz slavonije

ps Ana. jel ti to marljivo skupljaš ddjh?

"Il moram nekog drugog zamolit da se ne gura prekoreda na kupnji!

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Malo optimizma za đurđicu iz slavonije

ps Ana. jel ti to marljivo skupljaš ddjh?

"Il moram nekog drugog zamolit da se ne gura prekoreda na kupnji!

[proud]


Nije da se nesto guram ali perspektiva postoji.
Tridesetak kuna po dionici i nebi trebao bit neki prevelik rizik,ali treba bito prezan,vremena su teska.



Malo optimizma za đurđicu iz slavonije

ps Ana. jel ti to marljivo skupljaš ddjh?

"Il moram nekog drugog zamolit da se ne gura prekoreda na kupnji!

[proud]


Nije da se nesto guram ali perspektiva postoji.
Tridesetak kuna po dionici i nebi trebao bit neki prevelik rizik,ali treba bito prezan,vremena su teska.
[/quote]

30kn ili 25kn tak svejedno ako si kupovao na 300kn,
ali ako upucas 100.000kn na 30kn, a padne na 27kn,

to je pushing rodjo od minus -10%.
dakle, ukupno minus – 10.000kn!

ali sto je to u usporedbi sa minusom od -90%…
sitnica.

[wink] [smiley]

Tigre to je jasna stvar,samo zasti ti nisi vodio racuna o tome kad si kupovao na 37kn.




Malo optimizma za đurđicu iz slavonije

ps Ana. jel ti to marljivo skupljaš ddjh?

"Il moram nekog drugog zamolit da se ne gura prekoreda na kupnji!

[proud]


Nije da se nesto guram ali perspektiva postoji.
Tridesetak kuna po dionici i nebi trebao bit neki prevelik rizik,ali treba bito prezan,vremena su teska.
[/quote]

30kn ili 25kn tak svejedno ako si kupovao na 300kn,
ali ako upucas 100.000kn na 30kn, a padne na 27kn,

to je pushing rodjo od minus -10%.
dakle, ukupno minus – 10.000kn!

ali sto je to u usporedbi sa minusom od -90%…
sitnica.

[wink] [smiley]
[/quote]
Za 100.000 ne možeš kupiti Đuru po 30 kn. Eventualno za 10.000 kn.


Tigre to je jasna stvar,samo zasti ti nisi vodio racuna o tome kad si kupovao na 37kn.

pa kolegice, ja sam znao da cete Vi moje dionice koje kupim na 37kn,
kupiti kasnije od mene za 38,5kn…

zar nije na kraju ipak tako bilo?
[bye] [smiley]



Tigre to je jasna stvar,samo zasti ti nisi vodio racuna o tome kad si kupovao na 37kn.

pa kolegice, ja sam znao da cete Vi moje dionice koje kupim na 37kn,
kupiti kasnije od mene za 38,5kn…

zar nije na kraju ipak tako bilo?
[bye] [smiley]
[/quote]
Ti nisi burek investitor, ti si crni kruh investitor. [shocked]

New Report

Close